טיפים להצעת חברות! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

באמת שאני לא מבין מה הבעיה. תשתמש בשיטה של המאה ה-21. לפי השיטה של המאה ה-21 כל מה שצריך לעשות זה לשפוך ליטר וודקה לגרון של בחורה, לזיין אותה בשירותים/סמטה חשוכה והיא שלך. אה, אחרי שהיא תהיה שלך אל תשכח להתייחס אליה כמו אל סמרטוט או שהיא תעזוב אותך אחרי שבוע. בנות אוהבות כזה יחס. עובדה מבוססת על אלפי מקרים.

כמה שאתה צודק..

50% מהבנות כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

50% זה הרבה. אני מכירה רק אחת כזאת. הבת הבכורה של האזרבייג'אנית האלכוהוליסטית מהבית ממול, שיש לה 7 ילדים, כל אחד מאב אחר (וגם היא לא יודעת איזה). אני לא מכירה אותה אישית אבל אני יודעת שהיא שרמוטה של ערבים שזה בדיוק מה שהיא עושה. כל ערב שאני חוזרת הביתה אני רואה אותה על זרוע של שב"ח אחר. איכס. בא לי לרצץ לה את הגולגולת לפעמים.

נסחפתי קצת, כן...

רק בנות ממש דפוקות יסבלו יחס כזה, כמו המקרה הנ"ל. בחורה שמכבדת את עצמה, ושווה להיות איתה, אפילו לא תגיע למצב של להשתכר כמו בהמה ולהזדיין במקום מלוכלך כמו סמטה או שירותים ציבוריים עם הבחור הראשון שנתקלים בו. אני לא יודעת באיזה סרט אתם חיים, אבל אני לא מכירה בנות כאלו. אני מכירה בנות שלא מפסיקות לייבב על מה התינוק שלהן פלט מאיזה חור. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון בהצלחה פותח הדיון :xyxthumbs:

גם בדייט וגם בכל מה שיבוא אחריו :xyxthumbs:

אל תשכח, אם הולך טוב - מצויין!

אם לא הולך בכלל - תמיד יש את הפעם הבאה :xyxthumbs:

^

מה רע בבלוג? גם לי יש אחד :P (בחתימה).... כל עוד זה לא פוסטים של "משעמם לי היום, תראו את החתכים שעשיתי לעצמי בידיים!" בלוג זה דבר חביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להגיד שיש הרבה בנות כאלה שהן זונות וזה נכון!

אבל להזכירכם אני גר בהוד השרון (כולם פה מפונקים) וכאן זה לא ככה יש כאן אנשים שלצערי מפונקים אפילו יותר מסביון...

בקיצור אנחנו או לפחות מי שאני מסתובב איתו הם אנשיבים ובמצב כלכלי טוב ככה שאין מצב כזה של לשכר בחורה ולזיין אותה בסמטה.

יש גם את החלק הפחות נשחב של הוד השרון שהוא הערסים אבל שם אין לי מושג מה הולך :nixweiss:

ובקשר למועדונים הגזמתם לגמרי!!

אולי הן באות לשתות קצת ולהנות אבל לא כדי להזדיין בשירותים!!!

המון בהצלחה פותח הדיון :xyxthumbs:

גם בדייט וגם בכל מה שיבוא אחריו :xyxthumbs:

אל תשכח, אם הולך טוב - מצויין!

אם לא הולך בכלל - תמיד יש את הפעם הבאה :xyxthumbs:

^

מה רע בבלוג? גם לי יש אחד :P (בחתימה).... כל עוד זה לא פוסטים של "משעמם לי היום, תראו את החתכים שעשיתי לעצמי בידיים!" בלוג זה דבר חביב.

תודה רבה :xyxthumbs:

אני יודע שתמיד יש עוד אחת..כבר הייתה לי אחת וזאת שלפניה סירבה אז אני יודע שלא חסר ;D

תודה רבה לכולם,

עוד טיפיפ ועצות לעניין יעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למועדונים הגזמתם לגמרי!!

אולי הן באות לשתות קצת ולהנות אבל לא כדי להזדיין בשירותים!!!

טוב.. מר בחור מהוד השרון ובמצב כלכלי טוב.. אני בטוח שאתה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני יסתלבט עליכם?

תראה.... אייל הוא בחור מנוסה בפורום HWZ (ואני מסכים איתו) אז תדע לך שלא חסרים כמוך פה... תמיד יבוא איזה אחד עם תרד כמו "אני קונה פורשה, איזה צבע לקחת? אדום או חושר?"

אבל נחזור לנושא... תקשיב לי.... ותקשיב לי טוב!!! תעשה מילה במילה מה שאני יגיד לך...

תקשיב לדריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה היא בחורה חכמה ללא ספק

אבל לדעתי היא הגזימה בצורת ההצעות שהיא נתנה לילדון

הוא כולה ילד ללכת לבית קפה? נו באמת ....

לכו תיראו סרט ותנסה להתחיל איתה כמו כל ילד בגיל שלך

אתה רוצה להיות מיוחד אם זה אני מסכים תיקנה לה פרח ותגיד לה כמה מילים יפות

אתה רוצה להיות מוגזם תחכה לה מחוץ לבית אם לימוזינה [בטח יש לך את הכסף לזה גם הא?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יהיה לו? הוא הרי ילד מבית טוב בהוד השרון במצב כלכלי טוב, ושם רק שתדע לך, בחורות לא מזדיינות בשירותים של המועדון

ואתה צודק לגבי ללכת לבית קםה בגיל 14... אם אני רואה ילדים בגיל הזה בבית קפה או מסעדה אז המחשבה הראשונה שעולה לי בראש זה OMG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק להיפך. גיל 14-15 (כיתה ט'?) זה בדיוק הגיל שבו מתחילים ללכת לבתי קפה - לא לארוחה, סתם להזמין איזה קינוח.

הגיל הזה כבר מבוגר מדי בשביל ללכת איתה לאכול גלידה או פיצה כ"דייט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתן לה חצי לב, או כל מתנה אחרת שכבר נתת אי פעם לבחורה אחרת.

בנות אוהבות להרגיש מיוחדות ולהרגיש שהבחור שלהן הקדיש להן תשומת לב ומחשבה יתרה ולא לקח את הדבר הכי בנאלי על המדף בחנות. כשבחורה מקבלת את אותה המתנה בדיוק כמו הקודמת, היא מרגישה כמו על פס יצור של כיבושי אהבה זולים וזה מאד מאד מרגיז.

להתלבש יפה זה טוב. זה מראה שחשוב לך מה היא חושבת עליך. חולצה מכופתרת חלקה, במידה ויש. נעלי אלגנט, אם אתה כאלו לובש. תסתכל כמה בחורות משקיעות בהופעה שלהן. אני לא חושבת שכולן נהנות מזה (במיוחד מהשעווה ברגליים/ביקיני), הן פשוט עושות את זה בשביל הבנים, ולמען האמת - רובינו מרגישות שגברים לא משקיעים מספיק בעצמם מהבחינה האסטטית.

לא לשכוח דאודורנט ולצחצח שיניים! אין דבר שדוחה בחורה יותר מריח מסריח מהגוף או מהפה. אם אכלת, יש את הדפים הקטנטנים האלו מרענני נשימה מאד יעילים, יותר מכל מסטיק וסוכריית מנטה. יש ברשתות הפארם השונות.

למה שלא תלכו לטייל אחרי הסרט ואם תיתקל באיש הזה שמוחר ורדים לזוגות, תיקנה אחד. אחד הדברים הכי אנטי-רומנטיים שבחור יכול לעשות זה להגיד "לא" למוכר הפרחים הזה. לא אכפת לנו שהפרחים שלו נבולים ושאפשר לקנות במחיר הזה זר פרחים שלם בשוק: ברגע שאתה אומר לו "לא", זה כאילו אתה אומר לנו שאנחנו לא שוות את זה ולא מגיע לנו.

אם היא תסכים, תחגוג את זה על ארוחה צנועה במקום נחמד. אתה נער, לא צרייך להסחף למסעדה יורתית. אפשר בקטנה, לחלוק קינוח באיזה בית קפה, למרות שאני מתחילה לראות יותר ויותר בני נוער בסושיות זולות כאלו.

בנושא הנשיקה, אי אפשר לטעות עם נשיקה בלחי / מצח אחרי שהיא כבר הסכימה להיות חברה שלך. בנושא נשיקה צרפתית - לא יקרה כלום אם תשאל. עדיף לשאול מלהתחרט אחר כך. בנות בגיל הזה היום כבר עושות הרבה מעבר לזה, לצערי הרב, אבל לשאול לא יזיק. זה גם יראה מידה של התחשבות, שאתה לא הולך לעשות איתה/לה דברים שהיא לא רוצה ושאתה מחפש את ההסכמה שלה. אם היא כבר הסכימה, אז תוסיף לזה קצת טאץ' ותלטף את השיער שלה. אל תלך מתחת לקו הכתפיים אלא אם אתה יודע בפירוש שהיא רוצה את זה.

בהצלחה. :)

דריה, דריה, דריה. את בחורה מאד חכמה. אין אדם אחד בפורום שיגיד אחרת. אבל עם כל הכבוד את לא מדגם להעדפות המין הנשי בארץ. אם העולם היה פועל בצורה הזאת אלפי גברים איכותיים לא היו הולכים לישון לבד. מה לעשות, אנחנו לא חיים בגרמניה. בארץ רוב הגברים לא מגולחים, לא מסופרים, לא משכילים ובטח לא לובשים אלגנט. זה לא מונע מהם לזיין בחורות יפיפיות בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו.

את חושבת שגבר צריך להתלבש אלגנטי? זכותך ואני מסכים. אבל זה לא אומר שזה מה שמצפות רוב הבחורות והעובדות בשטח מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, דריה, דריה. את בחורה מאד חכמה. אין אדם אחד בפורום שיגיד אחרת. אבל עם כל הכבוד את לא מדגם להעדפות המין הנשי בארץ. אם העולם היה פועל בצורה הזאת אלפי גברים איכותיים לא היו הולכים לישון לבד. מה לעשות, אנחנו לא חיים בגרמניה. בארץ רוב הגברים לא מגולחים, לא מסופרים, לא משכילים ובטח לא לובשים אלגנט. זה לא מונע מהם לזיין בחורות יפיפיות בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו.

אתה כל כך צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...