טיפים להצעת חברות! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

הבטחת לה סרט? תקיים. מה? אין בקניון ארנה? לא יודעת, פשוט לך למקום שיש בו בקרבת מקום וגם קרוב לים. אחרי שהסרט עובר יש קטע לפעמים של awkwardness "מה עושים עכשיו?". הטיילת/ים פותרים לך את זה.

איך להביא לה את הפרח? אם תביא לה אותו לפני הדייט, אז רק אם אתה בא לאסוף אותה מהבית, כדי שתוכל לשים אותו בבית באגרטל שלא יפריע/ינבול בדרך. להביא פרח במהלך/לקראת סוף הדייט, או לפני שהולכים הביתה, זה בד"כ באמת ממוכר פרחים או אם יש חנות פרחים פתוחה בקניון באותה שעה. בד"כ ארוז יפה ככה.

לא כדאי לך להרגיל אותה לאכול במסעדות כל הזמן. תתחיל בקטנה, באמת קינוח איפשהו. אבל ארומה זה זבלה. גם מתייחסים כמו זבל לעובדים, גם לא מכינים את הקינוחים במקום וגם מפקיעים מחירים שזה פשוט בושה. הכי טוב סתם בית קפה, לא רשת. אם אתה נתקל בבית קפה שהוא גם קונדיטוריה בקניון ארנה, אז זה הכי טוב. ארוחת ערב - רק אם באמת אתה מתכוון לשלם ויש לך כסף והיא באמת רעבה והייתם שם הרבה זמן בלי לאכול. אל תשים אותה בפינה ותתן לה להרגיש שהיא חייבת לך על זה.

ספגטים גם נורא יקרים ולא טעימים במיוחד. יש לי סניף ליד העבודה, לא הולכת לשם יותר בחיים.

מצטער אלה המסעדות שיש לנו...

ברור שיש בארנה.

את האמת אף פעם לא ראיתי מוכר פרחים יש דבר כזה?

אבל השאלה היא האם שווה ליסוע עד הים חצי שעה עד שלוש רבעי שעה בשביל זה?

אם כן אז זה נראה לכם בסדר לבקש לעשות הסעות? נגיד אני מביא והיא מחזירה? ואם זה בסדר להביא או להחזיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטיילת של ת"א יש כמה מוכרי פרחים שמסתובבים בחוץ ונכנסים למסעדות ועוברים זוג-זוג, שולחן-שולחן. איכשהו, הם תמיד באים כשלא צרייך - כשאני מנחמת חבר שנזרק או עם איזה ידיד אפלטוני או הומו. :nixweiss:

מה שנותן לי רעיון... אין מוכרי פרחים נודניקים בארנה/טיילת הרצליה? לכו אתם. כסף קל, באמת. ואתם ילדים, מס הכנסה לא יחפש אתכם. זה כמו להיות גזלן של ארטיקים בים - גם כן בלי רשיון עסק.

אתה לא רוצה ללכת לארנה? עניין שלך. אבל בנושא ההסעות - בשביל זה טוב לספר להורים. אין לך רשיון, תמיד אפשר להתחנן שיסיעו אותך ואת חברה שלך "כי אתה רוצה שההורים שלה יחשבו שאתה אחראי ותחזיר אותה והם לא ידאגו". נכון שאתה רוצה? :)

אם אתה חושב שללכת לארנה זה סיפור גדול מדיי, אז עזוב.

אבל מסעדות? אם אתה רוצה רק קינוח, אז אני אישית נורא אוהבת את מסעדת OM בהוד השרון. ככה לקחת בחורה לאכול זה באמת יקר בגיל הזה, בטח פגישות ראשונות, אבל בשביל קינוח זה נראה לי סביר בהחלט לפעם בחודש נגיד, כדי לא לקרוע את הכיס. קינוחים מושקעים שנעים בין 24 ל-30 שקל ומכינים אותם במקום. נמצאת קרוב למרכז והיא נורא יפה/רומטית כזאתי עם ריח טוב בשירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מה שאני אומר לך עכשיו...לי זה עזר כשהייתי בכיתה י' :

תמצא מצב שקט ורגוע ותגיד לה שומעת אני מרגיש אלייך משהו ורציתי לשתף אותך בזה והיא כבר תגיד משהו והכל יסתדר אחי בהצלחההה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם את האמת תמיד חשבתי שהפורום הוא של אנשי היי טק קרים וגיליתי המון עזרה תודה רבה.

עכשיו התלבטות האם לדבר איתה על זה ביציאה ביום רביעי או זמן שקא כמו שחוסיין פתאל הציע?

אתה לא רוצה ללכת לארנה? עניין שלך. אבל בנושא ההסעות - בשביל זה טוב לספר להורים. אין לך רשיון, תמיד אפשר להתחנן שיסיעו אותך ואת חברה שלך "כי אתה רוצה שההורים שלה יחשבו שאתה אחראי ותחזיר אותה והם לא ידאגו". נכון שאתה רוצה? :)

אם אתה חושב שללכת לארנה זה סיפור גדול מדיי, אז עזוב.

אבל מסעדות? אם אתה רוצה רק קינוח, אז אני אישית נורא אוהבת את מסעדת OM בהוד השרון. ככה לקחת בחורה לאכול זה באמת יקר בגיל הזה, בטח פגישות ראשונות, אבל בשביל קינוח זה נראה לי סביר בהחלט לפעם בחודש נגיד, כדי לא לקרוע את הכיס. קינוחים מושקעים שנעים בין 24 ל-30 שקל ומכינים אותם במקום. נמצאת קרוב למרכז והיא נורא יפה/רומטית כזאתי עם ריח טוב בשירותים.

לדעתך זה יהיה בסדר להציע שאני יביא והיא תחזיר או להפך? כי לא נראה לי שההורים שלי ירצו גם להביא וגם להחזיר.

איפה המסעדה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עזוב אותך OM. יש לכם מקום שנקרא "חיטים" שזה בדיוק מה שאתה צרייך - זה גם בית קפה וגם קונדיטוריה ויש להם מבחר גדול יותר של עוגות וקינוחים וזה לא יקר. זה נמצא בהחרש 8 א.ת נווה נאמן ב', הוד השרון. זה בעיר אז לא ממש צרייך הסעה, אפשר גם אוטובוס. אפשר נגיד שאתה תסיע (לבוא לקראתה), ובחזור לקחת אוטובוס/ברגל ביחד ואז תוכל להגיד את מה שחוסיין פטאל מציע (באמת אחלה, ישיר וללא פוזה) לפני שהיא עולה הביתה נגיד, במידה ואין לך אומץ להגיד את זה באמצע בית קפה הומה אדם.

את האמת, אני יחשבתי שהפורום מלא בילדים חרמנים שתופסים מבחורות מה שהם תופסים מסרטי הפורנו שהם רואים בקנאות. טוב לדעת שעוד קיימת אי שם אהבה תמימה ואמיתית ושגם בגיל הזה בחור רוצה לגרום לבחורה שהוא אוהב להרגיש רצויה ונחשקת ולשמח אותה ולא נבוט בראש ולגרור למערה. זה באמת מעודד. :hi:

תמשיך להיות כזה חמוד כמו שאתה ולא להקשיב ל"זיינים של הפורום", כמו שמישהו אמר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עזוב אותך OM. יש לכם מקום שנקרא "חיטים" שזה בדיוק מה שאתה צרייך - זה גם בית קפה וגם קונדיטוריה ויש להם מבחר גדול יותר של עוגות וקינוחים וזה לא יקר. זה נמצא בהחרש 8 א.ת נווה נאמן ב', הוד השרון. זה בעיר אז לא ממש צרייך הסעה, אפשר גם אוטובוס. אפשר נגיד שאתה תסיע (לבוא לקראתה), ובחזור לקחת אוטובוס/ברגל ביחד ואז תוכל להגיד את מה שחוסיין פטאל מציע (באמת אחלה, ישיר וללא פוזה) לפני שהיא עולה הביתה נגיד, במידה ואין לך אומץ להגיד את זה באמצע בית קפה הומה אדם.

את האמת, אני יחשבתי שהפורום מלא בילדים חרמנים שתופסים מבחורות מה שהם תופסים מסרטי הפורנו שהם רואים בקנאות. טוב לדעת שעוד קיימת אי שם אהבה תמימה ואמיתית ושגם בגיל הזה בחור רוצה לגרום לבחורה שהוא אוהב להרגיש רצויה ונחשקת ולשמח אותה ולא נבוט בראש ולגרור למערה. זה באמת מעודד. :hi:

תמשיך להיות כזה חמוד כמו שאתה ולא להקשיב ל"זיינים של הפורום", כמו שמישהו אמר פה.

הבנתי ותודה על המחמאה.

השאלה היא האם בית- קפה לא יהיה קצת יותר מדי מבוגר על בני 14-15?

ואם נלך לבית קפה אז להזמין מנה זוגית או בנפרד?

כמובן שאני משתף אותה בהחלטה אבל לא כדי לעשות לה גם הפתעה נגיד של בית קפה אחרי הסרט?

והבעיה עם חיטים זה שהוא 10-15 הליכה במקום לא נעים להליכה על הכביש המהיר אז אי אפשר ללכת לשם בגלל זה הצעתי ארומה.

יש גם מקדונלדס :bash:חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאיש שמוכר ורדים בודדים צריך לירות בו הוא עושה מניפולציות חברתיות ומעמיד גברים בדייט עם הגב לקיר

מצד אחד זה נכון ומצד שני במקרה הזה הוא יכול לעזור...

יש לך עצות?

מצאתי על OM והוא גם לא בכיוון :-\

אז אתם ממליצים ללכת לארנה למרות הטרחה? זה יהיה יותר רומנטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונאת להתפשר על איכות. מהסיבה הזאת אני הולכת כל הרגל ל"ראמן" במקום להזמין בארומה שמתחת למשרד שלי (כן, שוב החלפתי עבודה). ארומה מתועשים ומגעילים ויקרים מדיי, שלא לדבר על כמה הם "חברתיים". אני מחרימה בתי עסק שאני חושבת שהם לא עומדים בציפיות שלי. אני שונאת להתפשר על בינוני ומטה. ברגע שכל מסעדה הופכת לרשת, זה מתכון ידוע לעלייה במחירים, ירידה בטעם, ברמת השירות וביחס ללקוחות כמו גם לעובדים עצמם.

כן! להפתיע בבית קפה! רעיון מעולה! אל תדאג בקשר לגיל. אין בושה בללכת לבית קפה, יותר ויותר בני נוער הולכים לבד לבתי קפה ומסעדות בימינו. אפילו בסושיה האהובה עליי לא פעם אני נתקלת בחברה' בגיל שלך שמתפנקים שם במקום לבלוס זבל במקדונלדס'.

חיטים רחוק אתה אומר? בעסה, נראה כמו מקום ממש נחמד ולא יקר ואיכותי. אם מגיע לשם אוטובוס, אפשר. אם לא, יש לך את rest.co.il שם תוכל למצוא כל מסעדה שבא לך. יש למשל את "מול השדא", הנשיאים פינת אסירי ציון, הוד השרון. קיצר, כנס לאתר, אולי תמצא גם קופון שווה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיטים זה לא זה שמאחורי התחנת דלק בנווה נאמן? אם כן אז לא נראה לי מי יודע מה :-\ דייט מאחורי תחנת דלק :-X

אבל תמיד אפשר לקחת מונית...

מה את אומרת על OM ולהגיע לשם אחרי הסרט במונית? זה גם לא רחוק מהבית שלה אז לא רע....

מה את אומרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי תיהיה בריאה מה עשית לילד הוא כולה בן 14 ? מה אתה מחפש להיתמסד?להיתחתן?

בגילאים האלה צריך לילמוד מטעיות להיתנסות וכו... ולא חייב ללכת כלכך רחוק כדי להיתנסות

אני גם בספק ענקי אם הוא יודע מזה בכלל אהבה או שהוא מאוהב בה

או שבכלל זה ניראה לי שמישהו פהו מיסטלבת פה על כולם

בעיקרון שיהיה לך בהצלחה :aktion031:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=275593.msg2429164#msg2429164 date=1185032524]

ואי תיהיה בריאה מה עשית לילד הוא כולה בן 14 ? מה אתה מחפש להיתמסד?להיתחתן?

בגילאים האלה צריך לילמוד מטעיות להיתנסות וכו... ולא חייב ללכת כלכך רחוק כדי להיתנסות

בעיקרון שיהיה לך בהצלחה :aktion031:

אני לא מחפש כלום רק איך להציע לחברתי לעתיד חברות? ואני מסכים איתך אבל רציתי לשמוע טעויות של אחרים ועצות כדי לא לטעות בהם...

אז מה לעשות?

בילבלתם אותי לדעתי כל העניין עם המסעדות וזה מאוד נחמד אם כי נראה לי אישית מבוגר אז מה אחרים אומרים?

מה דעתכם על ללכת לסרט שמה כמו שאמרו לנשק אותה ברגע רומנטי ואז ללכת לארומה לקינוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה חמוד, איאפשר להכתיב לך מה לעשות

תכלס זה לא יעזור בשיט שנגיד לך מה לעשות פה ושם...

כי אף אחד פה לא יודע מה הולך שם בידיוק כי איאפשר להסביר את זה אף פעם

תעשה מה שאתה חושב שאתה צריך לעשות

כשמגיע הרגע תילך על זה מקיסמום תחטוף סירוב

אתה רק בן 14.. הכל לפניך

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני יסתלבט עליכם?

ברור שזה מה שאני יעשה אבל תתנו טיפים... של טעויות שאפשר ולא מומלץ לעשות :kopfpatsch:

ומה אתם ממליצים מנה זוגית או אחת לכל אחד? (מנה אחרונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לדקדק לפרטי פרטים זה גם לא טוב. אתה צרייך לפעמים לדעת מה לעשות בעצמך. חלק מזה זה לחשוב עליה ועל מה יכול לשמח אותה ולהגיע לזה בעצמך.

אבל אתה גם לא צרייך לעשות משהו שאתה לא תהנה ממנו. כמו שהיא לא צריכה, נגיד, להצתרפת איתך אם היא לא מוכנה, אתה גם לא חייב לקחת אותה למסעדת יוקרה אם לא בא לך או אינך יכול להרשות את זה. אתה מרגיש שזה ערב מיוחד שלכם ביחד ואתה רוצה רומנטיקה, זה בסדר לגמרי, אבל זה לא אומר שמעכשיו כל ערב צרייך להיות ככה. זה גם מעיק רגשית וכלכלית. אתה מתעקש על משהו מיוחד? סבבה. אבל מעכשיו תפגשו במקומות צנועים יותר ובשעות מוקדמות יותר. תלכו לים, לונה-פארק, פיקניק וכו'.

בקשר לחיטים, אני לא חושבת שזה מאחורי תחנת דלק. יש משהו אחר מאחורי תחנת דלק. אם אתה רוצה מסעדה/בית קפה, תפתח את האתר הזה כבר ותראה מה יש בסביבה. www.rol.co.il

אל תזרוק עכשיו מלא כסף, במיוחד אם אינך מרוויח אותו. סרט ולחלוק קינוח זה בהחלט מכובד מאד בגילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...