הצלינו לי בבקשה על צורב טוב.. - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלינו לי בבקשה על צורב טוב..

Valoo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם דפוקים או מה שני אנשים מתומתמים

שרבים על שטוט כזאת אני לא מאמין כולה פורום

מה תעשו עכשיו "גם תריבו מכות" 8) 8) 8) >:( >:(>:( :AR15: :asthanos:

אני מקווה שהבנתם את זה רבים לי כמו שתי ילדים בגן

(ואל תענו לי עכשיו תחשבו על זה בביתכם

כי diadora הוא שולט מובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ! ! ! !

תפסיקו לעצבן את ! ! ! >:( >:(>:( >:(>:(

זה עינקודר נראה לי מתכנן עלי אמבוש כדי לעצבן אותי ולהוציא אותי דפוק, הדירוג שלי יורד כל כמה דקות ב2 נקודות, וזה נראה כאילו הוא עושה את זה בכוונה.

שילכו קיבינימאט האנשים האלה, זה התודה שאני מקבל אחרי חודשים שאני עזור פה לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ! ! ! !

תפסיקו לעצבן את ! ! ! >:( >:(>:( >:(>:(

זה עינקודר נראה לי מתכנן עלי אמבוש כדי לעצבן אותי ולהוציא אותי דפוק, הדירוג שלי יורד כל כמה דקות ב2 נקודות, וזה נראה כאילו הוא עושה את זה בכוונה.

שילכו קיבינימאט האנשים האלה, זה התודה שאני מקבל אחרי חודשים שאני עזור פה לאנשים.

תתעלם מהשטויות ומהדירוג ותשמור על רמה מקצועית גבוהה. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עומדים להרוג אותי..

אבל החלטתי ללכת על ...

לפי מה שהבנתי הוא צורב מצוין והמחיר שלו מאוד מאוד זול, כך חסכתי כ-600 שקל ועכשיו אני קונה Player :)

תודה לכולם על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עומדים להרוג אותי..

אבל החלטתי ללכת על ...

לפי מה שהבנתי הוא צורב מצוין והמחיר שלו מאוד מאוד זול, כך חסכתי כ-600 שקל ועכשיו אני קונה Player :)

תודה לכולם על העזרה..

תתחדש. עדיף שתשמור את האריזה שלו ותקנה בחנות שמאפשרת להחזיר את המוצר תוך כמה ימים במקרה שלא תהיה מרוצה. אני לא ראיתי המלצות על צורבים של אבל אם זה מה שבחרת אז שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבעניין הזה אנשים יסיכמו איתו: כונני תקליטורים, DVDים וצורבים של הם גרועים מאוד והם ברמה נמוכה מאוד, ועושים הרבה צרות.

אם אתה רוצה צורב זול וטוב, ואתה על תקציב לך על LITE ON וזהו, הם באמת הרבה יותר טובים מLG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבעניין הזה אנשים יסיכמו איתו: כונני תקליטורים, DVDים וצורבים של הם גרועים מאוד והם ברמה נמוכה מאוד, ועושים הרבה צרות.

אם אתה רוצה צורב זול וטוב, ואתה על תקציב לך על LITE ON וזהו, הם באמת הרבה יותר טובים מLG.

ומה בדיוק הקשר בין המסכים המצוינים (ויש על זה ספק מסוים, לא כולם אומרים שהמסכים האלה אמינים לאורך זמן) לבין זה ש- היא לא חברה שקונים ממנה צורבים וכונני CD למיניהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק הקשר בין המסכים המצוינים (ויש על זה ספק מסוים, לא כולם אומרים שהמסכים האלה אמינים לאורך זמן) לבין זה ש- היא לא חברה שקונים ממנה צורבים וכונני CD למיניהם ?

::)

אני הזכרתי מסכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

אני הזכרתי מסכים?

אבל זה לא היה ציטוט שלך בנוגע למסכים ! מישהו אחר כתב את זה וכנראה שבטעות לקחתי את הציטוט ממך ולא ממנו. עידו כתב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

got a friend with a CDRW (16x)

he does around 6 CDs per day, every day

he says it didn't fuck up even 1, and he got it for few months now.

and they are really cheap.

a good choice. (they also support these 90min CDs (they support up to 94min i think))

the lite on are just like them

AND BTW!!!!

PLEXTOR just released thier.... 40x (!) CDRW (PX-W4010A)

;)

lol

and , get a life u fucking prick

have u seen my hebrew that u can talk about my english, damn, your fucking stupied!

זה בעיה שלך שאתה לא מבין חמוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולדסטאר זה לא הבירה הטעימה של טמפו במיקרה ?

מה ליצרן צורבים גולדסטאר ולבירה - צריך לישתות הרבה בירה כדי לקנות מוצרים שלו (אים שותים לא נוהגים)

:lol:

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...