הצלינו לי בבקשה על צורב טוב.. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלינו לי בבקשה על צורב טוב..

Valoo

Recommended Posts

טוב, אני חושב שהנושא הזה הגיע למיצויו, ואין שום סיבה להמשיך בכיוון האינפנטילי, שאני רואה שהוא הולך להגיע אליו. כל יומיים יש כאן כמעט את אותו ויכוח לגבי צורבים, לכן אני נועל את הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אני חושב שהנושא הזה הגיע למיצויו, ואין שום סיבה להמשיך בכיוון האינפנטילי, שאני רואה שהוא הולך להגיע אליו. כל יומיים יש כאן כמעט את אותו ויכוח לגבי צורבים, לכן אני נועל את הנושא הזה.

כמה תותח שלא תחשוב שאתה בחומרה (ואני מאמין שאתה באמת)

אתה עדיין נשמע לי פסיכי לגמרי... חשבת על ללכת לפסיכולוג לדבר על הכל? אולי תיפתח קצת ותהיה פחות הולדן קולדפילד

(בסוף עוד תרצח את ג'ון לנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת יודע כמו שאתה אומר, אולי תלמד במקום לצעוק?! :nono: :nono: :nono:

בחברות.

אני כאן בשביל ללמד ולחנך את האנשים, תאמין לי שאין לי סיבה לצעוק(ולא נראה לי שטקסט מסוגל לצעוק) וגם אין לי סיבה כ"כ טובה להיות כאן בפורומים. אז בבקשה...

נראה לך?

כן, אם דיברת אלי.

כמה תותח שלא תחשוב שאתה בחומרה (ואני מאמין שאתה באמת)

אתה עדיין נשמע לי פסיכי לגמרי... חשבת על ללכת לפסיכולוג לדבר על הכל?

אני לא מכחיש שום דבר, אז אולי תחשוב קצת לפני שאנשים פה מדברים אלי לא יפה, להבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיבה מדוע אני רואה חובה לנעול את הנושא הזה זה מהסיבה הפשוטה שהדיון הזה לא יביא לכלל החלטה איזה צורב הכי טוב, וגם לא יקבע קביעה נכונה. שכן כל אחד יכול לצוץ פה ולומר על כאבים כאלו ואחרים שיש לו עם צורב של חברה X. לכל חברה, גם לטובה ביותר, לפעמים יוצא צורב אחד מהמפעל שהוא כך כך או דפוק, או שהפילו אותו איפה שהוא בדרך לארץ, או אפילו משלוח שנפל מהאונייה.

אני לא חושב שהפורום הזה יכול לקבוע על סמך דיונים בלבד איזה צורב הוא "הכי" טוב, כי לא קיים כזה דבר. כל הצורבים הם בערך אותו דבר של שלושת החברות שכבר ציינת. אני לא מבין מה כואב לאנשים לקנות את אחד הצורבים האלה או ללכת על LITE ON. ממילא אף פעם לא קונים את הדגם הכי מהיר שקיים בשוק, כי הוא תמיד סתם יקר ולא נותן את התועלת הכי טובה. הגישה הזאתי של לקנות את הצורב ש"נחשב" הכי טוב על סמך דיונים של קבוצה מסויימת של אנשים(הפורום הזה) שאת רב הדברים שלהם רושמים בהסתמך על שמועות, דעות קדומות או דעה סוביקטיבית זה בדיוק אותה גישה שגורמת למרבית האנשים לקנות פנטיום 4 על סמך דיונים עם קבוצה מסויימת של אנשים(חברים ש"מבינים" במחשבים שהם מתקשרים לשאול אותם או מוכרים בחנוניות מקומיות). זה מעניין, שרק בפורומי החומרה בארץ, 90 אחוז מהכאבים שאנשים באים לדון בהן זה: מחשב חדש, צורב, מדפסת, עכבר, מקלדת ומארז. דיונים שקוצרים עשרות תשובות ומגיעים לעורך של שלושה עמודים מינימום. אני לא ראיתי תופעה כזאתי בשום אתר חומרה, אפילו לא בwww.hardware.fr, שזה אתר חומרה צרפתי.

אני לא ראיתי יותר מדיון אחד או שניים מעמיקים שנעשו בפורומים מתישהו. הכאבים הם אותם כאבים, כמעט תמיד, וזה עוד קורה במרווח של מספר ימים ואפילו שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל דיון מסתמך על דעות סובייקטיביות וכל החרא שאמרת

ומצד שני

לפני כמה הודעות המלצת ללכת רק על מוצרים עם אמא ואבא

אז תחליט אדוני התפסן בשדה השיפון, הרי לייט און זה חברה עם שם בדיוק כמו של ציינהטק האלה שעושים לוחות אם וכרטיסי מסך...

לפי ביצועים שאני ראיתי והבדלים בין צורבים של יאמהה לצורבים אחרים (לא כולל פלקסטור שפשוט לא ראיתי מספיק)

הם הבדלים גדולים מאוד, במיוחד בין יאמהה לחברות שבאות והולכות (לייט און, סמארט אנד פרנדלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל דיון מסתמך על דעות סובייקטיביות וכל החרא שאמרת

ומצד שני

לפני כמה הודעות המלצת ללכת רק על מוצרים עם אמא ואבא

אז תחליט אדוני התפסן בשדה השיפון, הרי לייט און זה חברה עם שם בדיוק כמו של ציינהטק האלה שעושים לוחות אם וכרטיסי מסך...

לפי ביצועים שאני ראיתי והבדלים בין צורבים של יאמהה לצורבים אחרים (לא כולל פלקסטור שפשוט לא ראיתי מספיק)

הם הבדלים גדולים מאוד, במיוחד בין יאמהה לחברות שבאות והולכות (לייט און, סמארט אנד פרנדלי)

דבר ראשון, LITE ON היא חברה עם ותק של שנים ביצור סידירומים, הם פשוט לא נחשבים לרמה הכי גבוה.

דבר שני, תתקן אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שאתה מדבר על טווח מחירים ולא על ביצועים. תקרא REVIEWים ותראה שם את הצורבים של LITE ON, וגם אמרתי בעניין הזה: שהם עדיפים היות והם יכולים לצרוב את כל ההגנות בלי שום בעיה. LITE ON נחשבת חברה הרבה יותר טובה מSMART AND FRINEDLY, גם כי הארונה היית חברה יפת נפש שהיית עושה RESELL לצורבים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה וותק של שנים אם הם לא נחשבים מהרמות הכי גבוהות?

זה כמו מסך של פרויו, אם תרשה לי להשוות... גם אם ייצא להם פס אחד טוב, אי אפשר לדעת מה יהיה בו...

ודרך אגב לפחות אתה לא עצבני יותר :-* :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה וותק של שנים אם הם לא נחשבים מהרמות הכי גבוהות?

זה כמו מסך של פרויו, אם תרשה לי להשוות... גם אם ייצא להם פס אחד טוב, אי אפשר לדעת מה יהיה בו...

ודרך אגב לפחות אתה לא עצבני יותר :-* :-*

זה לא נכון מה שאתה על LITE ON, כמעט בכל פורום שעוסק בצריבה אנשים מתפלאים מהצורבים שיצאו בזמן האחרון לLITE ON ואני לא מדבר רק על הצורבים הכי מהירים, אלא גם על הכפול 16 שלהם.

היות ולא תיקנתי אותי אני מבין שאתה קובע שLITE ON הם לא טובים על סמך פער המחירים לעומת חברות אחרות, גישה כזאתי היא לא טובה, כי גם הם בפער מחירים גדול מאוד לעומת אינטל(כלפי מטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן אמרת שהם לא נחשבים לרמה הכי גבוהה

אני מאמין שצורב צריך להיות השקעה יחסית לאורך זמן, ועדיף להסתמך על חברה בעלת מוניטין שכבר הוכיחה את עצמה, ולתת לאחרים שממהרים להמליך יורש להיות שפני הנסיונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיבה מדוע אני רואה חובה לנעול את הנושא הזה זה מהסיבה הפשוטה שהדיון הזה לא יביא לכלל החלטה איזה צורב הכי טוב, וגם לא יקבע קביעה נכונה. שכן כל אחד יכול לצוץ פה ולומר על כאבים כאלו ואחרים שיש לו עם צורב של חברה X. לכל חברה, גם לטובה ביותר, לפעמים יוצא צורב אחד מהמפעל שהוא כך כך או דפוק, או שהפילו אותו איפה שהוא בדרך לארץ, או אפילו משלוח שנפל מהאונייה.

אני לא חושב שהפורום הזה יכול לקבוע על סמך דיונים בלבד איזה צורב הוא "הכי" טוב, כי לא קיים כזה דבר. כל הצורבים הם בערך אותו דבר של שלושת החברות שכבר ציינת. אני לא מבין מה כואב לאנשים לקנות את אחד הצורבים האלה או ללכת על LITE ON. ממילא אף פעם לא קונים את הדגם הכי מהיר שקיים בשוק, כי הוא תמיד סתם יקר ולא נותן את התועלת הכי טובה. הגישה הזאתי של לקנות את הצורב ש"נחשב" הכי טוב על סמך דיונים של קבוצה מסויימת של אנשים(הפורום הזה) שאת רב הדברים שלהם רושמים בהסתמך על שמועות, דעות קדומות או דעה סוביקטיבית זה בדיוק אותה גישה שגורמת למרבית האנשים לקנות פנטיום 4 על סמך דיונים עם קבוצה מסויימת של אנשים(חברים ש"מבינים" במחשבים שהם מתקשרים לשאול אותם או מוכרים בחנוניות מקומיות). זה מעניין, שרק בפורומי החומרה בארץ, 90 אחוז מהכאבים שאנשים באים לדון בהן זה: מחשב חדש, צורב, מדפסת, עכבר, מקלדת ומארז. דיונים שקוצרים עשרות תשובות ומגיעים לעורך של שלושה עמודים מינימום. אני לא ראיתי תופעה כזאתי בשום אתר חומרה, אפילו לא בwww.hardware.fr, שזה אתר חומרה צרפתי.

אני לא ראיתי יותר מדיון אחד או שניים מעמיקים שנעשו בפורומים מתישהו. הכאבים הם אותם כאבים, כמעט תמיד, וזה עוד קורה במרווח של מספר ימים ואפילו שעות.

אני מסכים עם ,הוא ממש צודק...

דדדדייייייי נימאס כבר כל הזמן אותם שאלות,

אני חושב שצריך לגוון קצת כי זה כבר מתחיל לשעמם לחזור כמו

תוקי כל יום על אותם התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שימאהה טובים??

הם חרא :|

יש לי צורב של ימאהה כבר 16 חודש שכותב על x8 =\

הצורב שלי גוסס

אני בקושי מצליח לצרוב משהו.. כל דיסק.. מכניס והורס פשוט

תשאלו את Component פה.. הוא גר כמה מטרים ממני, לא מזמן הייתי צריך לצרוב לו איזה תוכנה שהורדנו מהאינטרנט

לא צרב טוב בכלל

:(

בקיצור

אל תקנה ימאהה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...