הצלינו לי בבקשה על צורב טוב.. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלינו לי בבקשה על צורב טוב..

Valoo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה לבזבז את רוב או כל הכסף הזה אז לך על , אחד הדגמים החדשים שצורב ב-X24 לפחות. או על הימאהה החדש שיש בו כל מיני טכנולוגיות חדשות לצריבה מקצועית יותר של AUDIO. ויש לו גם BUFFER ענק של 8MB וגם את הטכנלוגיה למניעת נפילת הצריבה.

אבל אני תומך בהצעה הראשונה שקיבלת. קנה RICOH וישאר לך המון כסף למדיות ריקות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך נקרא הדגם החדש ביותר של ימהה?

אז ככה : בדקתי בלמיר ואלה התוצאות

דגם CRW3200EB הוא BULK- רק צורב בלי תוכנות או תוספות אחרות (נקרא גם OEM). עולה 155 דולר + מע"מ

דגם CRW3200EVK הוא כבר RETAIL. מגיע עם תוכנות ,עם דיסק צריבה חד פעמית ודיסק שכתוב אחד, עם כבל IDE, ובתוך קופסה. זה עולה 171 דולר + מע"מ

עכשיו תעשה את החשבון אם זה משתלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה יאמהה!

אתה תתחרט, הם מתים לפעמים ופלקסטור הרבה יותר טוב.

הם גם לא תומכים בSD2 ישר מהקופסא.

פלקסטור או ליט און (אם אתה לא מיליונר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה! @_@

תחליטו!

ימאהה באמת הכי טובים?

כי הכי טובים זה מה שאני הכי רוצה :P

למה אתה חושב שלאנשים פה בפורום יש את היכולת הכספית/שכלית/השוואתית לומר מי הצורב הכי טוב, הא?

אני יודע שאנשים שונאים שאני מדבר על הרמה הנמוכה של הפורומים פה, אבל השאלות האינפנטיליות והקטנוניות האלה לגבי צורבים/עכברים/מקלדות/סורקים/מדפסות באמת מורידים את הרמה של הפורום, שגם כך היא נמוכה. זה גם לגבי שאלות על חלקי מחשב אחרים, שכן אני לא מבין מה כואב למשתמשי הפורום לעשות חיפוש בפורומים לראות אם משהו שאל על כך קודם, לפעמים לגשת לדף מספר שתיים של הפורום יכול לחשוף את התשובה, או אפילו התבוננות בחצי השני של הטבלה בפורום.

עכשיו לעניין: כל צורב שתקנה היום של ימאהה, פלקסטור או ריקו יהיה לך טוב ויחזיק לך לשנים. לדעתי, כל הצורבים האלה לא טובים משתי סיבות פשוטות: מאחוריהם עומדות חברות גדולות בעלות מוניטין די מנופח(בעיקר פלקסטור, ריקו פחות), והסיבה השניה, והחשובה ביותר, כואב להם לצרוב הגנות של דיסקים, כמו SAFE DISC 2. לכן, אני מעדיף את LITE ON, שלא שמים ז*ן ומחרבנים על כל יפה הנפש שדורשים לשים הגנה, ומייצרים צורבים שיכולים לצרוב כל דבר שקיים היום. אין שום דיסק שאי-אפשר לשכפל עם הצורבים שלהם, ועוד במחיר שלהם, אני אעדיף לקנות צורב שלהם כל שנה וחצי, במקום צורב יקר פעם בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר "הכי טובים". כל פעם יש דגם כלשהו שנחשב למוביל, וגם זה לא בהכרח תמיד קורה..

כמו בחיים, לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו...

כרגע, יש שני צורבים מובילים: 40x24x10 (תקרא את הביקורת כאן באתר!), וה-Yamaha 40x24x10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAthlon:

האמת, אני מבין אותו ולמה הוא לא עשה חיפוש

כי הוא רוצה את ההכי טוב וההכי טוב יוצא פעם בחודש בערך

ואז הודעה ישנה בפורום לא תעזור לו כל כך

ואתה גם לא צריך להגיד לכל מי ששואל שאלה על מה כדאי לו לקנות שהוא מפגר ואין לו רמה כי הוא שואל מה טוב אותך,

הגדול מכולם.

אם אתה באמת יודע כמו שאתה אומר, אולי תלמד במקום לצעוק?! :nono: :nono: :nono:

בחברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...