אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

אתם יודעים, חזרתי עכשיו מהארי פוטר (סרט)...

אין, צריך ש יאמצו את הרעיון ויעשו RPG מדהים... יותר ליניארי מאובליביון, דגש על ה Main Quest ולא על Exploration... ולקחת את הקטע של הקסמים לקיצוניות. הרבה יותר קסמים ממה שהספרים מציגים, לדמות, אפשרות לעלות רמות בקסמים, ותוצאות ויזואליות (כלומר, נגיד העלית רמה בקסם מסויים, יראו את זה באפקטים, גודל של הפיצוצים וכל השאר :P )

עם שילוב Combos סטייל הנסיך הפרסי - כאילו, לא שהארי יתחיל לעשות לנו אקרובטיקה, אלא יראו את זה במהלכים של קסמים מגניבים... לא יודע, להתאייד במקום אחד ולהופיע בשני ובו זמנית ליצור כדור חשמל שיתפוצץ בכל החדר ;D

טוב נסחפתי קצת... אבל הבנתם את הרעיון :lol:

ושלא יהיה לא דומה בכלל למשחקי הארי פוטר הקיימים.

צריך להיות נהדר ;D

חחחח עשו כבר משהו בסיגנון... זה ניקרא FABLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט כל משחק של MS מגיע בסוף למחשב כך שאין לך מה לדאוג.

רק חבל שאני צריך להשקיע כל פעם עוד 2000+ שקל בשביל לשדרג את המחשב שלי כדי שהוא יוכל להריץ את המשחק בצורה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קנה 360.

אני חושב לקנות אותו בנוסף למחשב כי יש המון משחקים שיוצאים אליו וחלקם הגדול כנראה לא יגיע למחשב ובנוסף גם רוב מה שיוצא ל - PS3 מגיע גם לבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קנה 360.

אני חושב לקנות אותו בנוסף למחשב כי יש המון משחקים שיוצאים אליו וחלקם הגדול כנראה לא יגיע למחשב ובנוסף גם רוב מה שיוצא ל - PS3 מגיע גם לבוקס.

אתה חי באשליות

יש מאט מאוד משחקים טובים מה שלא יצאו למחשב

(טוב אז הלו 2 יצא מאוד מאוחר)

ואם היתה צופה במצגת של בE3 היתה מבין שבדור הזה הם רוצים לעודד הרבה יותר יצור מקביל

ובעתיד לחבר גימרים בLIVE למשחקים חוצי פלטפורמות (שתוכל לשחק מהמחשב נגד\אם גימרי 360 )

גם הרבה מנועים שמפותחים מפותחים בהתאמה ל360\PC\PS3 )שיהיה קל לעשות פורטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי מפותחים לא מוכנים לגמרי

המנוע של אנריל ניקנה על ידי הרבה חברות ועדיין לא סימו לפתח אותו לגמרי למרות שיצאו כמה משחקים שמבוססים אליו

ויצא לי ליקרוא על עוד מנועים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה MS? אתה לא מתכוון לLionhead?

ד"א כמה זמן יקח להם לשחרר את הגרסה למחשב אחריי הה

MS, M$ - כולם מסמלים את שמה של החברה השנואה ביותר על האנושות - .

אתה חי באשליות

יש מאט מאוד משחקים טובים מה שלא יצאו למחשב

(טוב אז הלו 2 יצא מאוד מאוחר)

ואם היתה צופה במצגת של בE3 היתה מבין שבדור הזה הם רוצים לעודד הרבה יותר יצור מקביל

ובעתיד לחבר גימרים בLIVE למשחקים חוצי פלטפורמות (שתוכל לשחק מהמחשב נגד\אם גימרי 360 )

גם הרבה מנועים שמפותחים מפותחים בהתאמה ל360\PC\PS3 )שיהיה קל לעשות פורטים

אני דווקא ממש לא אוהב את הרעיון של Live או איך שלא קוראים לזה... בעיקר שצריך לשלם :nono:

מספיק אני קונה חומרה למחשב באלפי שקלים, ועוד מצאתי משחק שאני רוצה לשחק בו ברשת - אני חוסך כסף עד שיש לי את הסכום הנדרש, ועכשיו אני צריך לשלם כדי שלא יגבילו לי את חווית המשחק?! כן, יש את גרסאת ה Silver החינמית, אבל עם אפשרויות מוגבלות.

הבדלים בין סילבר לגולד

מחירים לגולד >:(:s07:

אתם יודעים, אם חיזבאללה יחטפו אותי, ולפני שיערפו לי את הראש ישאלו מה הבקשה האחרונה שלי - אני אבקש שיעשו פיגוע בבניין המשרדים הראשי של .

בין ה 10 חברות הכי עשירות בעולם, אם לא הכי עשירה, יכולה להרשות לעצמה הכל! את המפתחים והמתכנתים הכי טובים בעולם, אנשי ניהול הכי טובים בעולם, חומרה הכי טובה בעולם... ועדיין משחררת מוצרים פגומים (משחקים, תוכנות הפעלה אהמ אהמ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד המנכל של מיקרוסופט התהדר בזה שהם מכרו כבר 60 מיליון יחידות של וויסטה... ויורד על אפל...

טוב, אין הרבה לעשות חוץ מלחכות לווינדוז 7 שיצא רק עוד 3 שנים מעכשיו. אבל לחכות עוד כמה חודשים לדחייה ראשונה, ואז שיגידו שמצאו פריצת ענקית, ואז שהם יגידו שהם עובדים על מנגנות חירטוטים, ואז לסדר עוד באגים, ואז לשחרר הרבה פרומוים כדי שהציפיה תהיה גבוהה כמו שהייתה (הייתה) מוויסטה,

ולבסוף, בשנת 2012 תצא גרסה הבטא ובעקבותה אחרי עוד סידורי באגים תצא הגרסה המלאה שתעורר המון מחלוקות ב2013.

תזכרו מה שאני אומר!

ועכשיו לדיון:

FABLE שולט!!!!!!!!!

אוף יש לי חשק להוריד שוב אבל אני לא מוצא הורדה ישירה, ואין באתרי טורנט, וDC אדיש רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הגיע הזמן לקנות מחשב חדש ::)

מזכיר את שר הטבעות /\

New Project Offset trailer

http://www.gametrailers.com/player/22923.html

זה בדיוק מה שאני חשבתי כשראיתי את הטריילר :xyxthumbs:

בכל אופן מי שרוצה לדבר על המשחק אז נפתח דיון על הטריילר, אתם מוזמנים לדבר עליו שם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...