עוד הוכחה שנותנים אגוזים "למי" שאין שיניים...סבתא גולשת על חיבור של 40GB/sec !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שנותנים אגוזים "למי" שאין שיניים...סבתא גולשת על חיבור של 40GB/sec !!!

Sting

Recommended Posts

אישה בת 75 מהעיירה קארלסטד שבמרכז שוודיה נכנסה לספרי ההיסטוריה לאחר שחנכה בביתה את חיבור האינטרנט המהיר ביותר בעולם. סיגבריט לות'ברג, המתגוררת בבית קטן וציורי, זכתה לקבל חיבור במהירות מטורפת של 40 ג'יגה לשניה. פי כמה מאות מחיבור האינטרנט הביתי הממוצע. זאת הפעם הראשונה שבית פרטי מתחבר לרשת במהירות כזאת.

אבל סיגבריט, שמעולם לא השתמשה באינטרנט עד עכשיו, היא לא בת 75 מין המניין. היא אימו הביולוגית של פיטר לות'ברג, חלוץ שוודי, שאירגן את הקומבינה ביחד עם המועצה המקומית. פיטר נחשב לאחד המומחים הגדולים בעולם בתחום הרשתות, ועובד כיום כיועץ חיצוני לפיתוח בחברת Cisco. חנונים מרחבי העולם רואים בו כסוג של גורו לאחר שתיכנן כמה מהמודמים והראוטרים הטובים בשוק. אגב, כמו כל גאון, גם הוא נחשב לסטלן לא קטן. בדף הבית שלו הוא מציג את גינתו הפרטית ובכיתוב מתחת נרשם "משרדי החברה".

http://www.omemo.co.il/internet_waves/broadband_grandma.html

ואני שואל, איפה הצדק בעולם ? אני הייתי מסתדר אפילו עם מאית מהחיבור שלה ! :s07::bash:

זה כמו שרואים כל הזמן את הבחורות האלה עם ג'יפים במאות אלפי שקלים כשהאתגר הכי גדול של הג'יפ הזה הוא לעלות על המדרכה בת"א :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...