טריילר ל-Enter The Matrix. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריילר ל-Enter The Matrix.

MishaK

Recommended Posts

המשחק הזה יהיה פשוט :AR15:

אני מאמין הגרפיקה תהיה טובה על מחשב טוב , אבל לא תמיד הגרפיקה היא זאת שחשובה .

אני מאמין שתהיה עלילה יוצאת דופן , וגם קראתי שיהיה אפשר לעשות מעל ל 100 תרגילים , מנוע פיזיקלי חזק...

בקיצור משחק גדול בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הגראפיקה נראת בסדר. קשה לשפוט באיכות כזאת ובגודל כזה. המשחק עצמו נראה משחק מצויין, נקווה שיהיה אפשר לשלוט על כל הטריקים האלו בשיטה נורמלית ולא באיזה שיטה ארקיידית שכוללת לקדוח עם האצבעות במקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מזה אני הכי מפחד שיעשו שליטה לא טובה בכל המהלכים.

הם צריכים לעשות משהוא טבעי למשל כפתור של קפיצה לצד ואיתו אתה שולט בהאם לקפוץ מהקיר או ללכת עליו וכו' יענו בלי כל מיני טריקים מתוכנתים לכל מהלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו שתהיה שליטה מאוד נוחה...

אומרים הרבה דברים ... אמרו שג'נרלס יהיה בעל גראפיקה מצויינת, שיפורים, וכל דבר יותר טוב מקודמיו אבל אנחנו התאכזבנו. נקווה שכאן זה לא יקרה, אחרת זה יהיה בושה לסרט כזה ששם את המחשבים במרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תג המטריקס, גם אם זה היה עם מנוע מלפני כמה שנים היה לזה HYPE עצבני ביותר.

אני אישית חושב שהוא לא יחדש לנו כלום, אלא מקסימום ישכלל וימתח אולי למקסימום דברים שאנחנו מכירים כבר כיום (BULLT TIME? תרגילים? זה לא שזה מקורי בעולם משחקי המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין, כל הבולט טיים שהתבטא במקס פיין היה לקפוץ הצידה כדי שלא יפגעו בך, ובמשחקים כמו ספיידרמן הטרגילים מוצו בדאבל-קיק או בעיטה +בוקס ביחד. כאן יש יותר פוטנציאל עם קפיצות תעופה, ריצה על קירות, שבירת הגב המפורסמת מהסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...