DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 21 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

SWG דיברת איתם עכשיו בכלל???

אתה מרים ידיים תוך שנייה

מי שמרים ידיים הוא מי שהולך לחנות וקונה במחיר מלא.

כך אני מגדיר מישהו שמרים ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שמרים ידיים הוא מי שהולך לחנות וקונה במחיר מלא.

כך אני מגדיר מישהו שמרים ידיים.

מי שמרים ידיים הוא זה שהשיג לנו מחיר חבל על הזמן, ועכשיו דופקים אותו והוא עדיין מסכים לתנאים

נראה לי קצת יותר מדי מוזר שאתה עדיין מנסה להריץ את זה מבלי לעשות כלום כדי לשנות את המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמרים ידיים הוא זה שהשיג לנו מחיר חבל על הזמן, ועכשיו דופקים אותו והוא עדיין מסכים לתנאים

אני לא מרים ידיים,

פשוט ניסיתי להתמקח

והם פשוט מסרבים לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שכבר הציעו פה - תנסה להגיע איתם לאיזשהי פשרה באמצע,

ואם הם לא מסכימים תגיד להם שהכל מבוטל

נראה לך באמת שהם יוותרו על 20 קונים ???

אולי בשנה שלמה הם מוכרים 20 מסכים כאלה !!![br]פורסם בתאריך: 16.07.2007 בשעה 16:18:23

אז שעוד מישו שטוב בהתמקחויות (אבל שלא יקלקל) שיתקשר וינסה לפנות ללב שלהם..

אי אפשר לעשות את זה - זה לא מסחרה

מי שיעשה את זה רק יקלקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שכבר הציעו פה - תנסה להגיע איתם לאיזשהי פשרה באמצע,

ואם הם לא מסכימים תגיד להם שהכל מבוטל

נראה לך באמת שהם יוותרו על 20 קונים ???

אולי בשנה שלמה הם מוכרים 20 מסכים כאלה

למה ניראה לך?? ואם כן, אז האפשרויות שבגללן הן לא מורידות במחיר הן או שלא חושבים שאנחנו רציניים או שבמכירות אחרות הם מרוויחים הרבה ובשבילן זה כסף קטן הקנייה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ניראה לך?? ואם כן, אז האפשרויות שבגללן הן לא מורידות במחיר הן או שלא חושבים שאנחנו רציניים או שבמכירות אחרות הם מרוויחים הרבה ובשבילן זה כסף קטן הקנייה הזאת..

אתה מדבר שטויות.

כסף קטן? המסך הזה נמכר בחנויות בארה"ב ב-600$ - זה נראה לך רווח קטן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארגן של כל הסיפור, פנה אליי בפרטי ותן לי פרטים לגבי איפה עומד כל העניין הזה, כמה קונים ומה אתה קונים, אני יכול לעזור לכם לא מעט, אני מאמין :) .

נשמח לשמוע איך תוכל לעזור לנו בעניין... אנחנו כולנו בהתלבטות גדולה מה לעשות ואיך להגיב כרגע.

נודה לך אם תשתף אותנו באפשרויות העומדות לרשותינו ולמה שיש באפשרותך לעשות למעננו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוכרות עוד דברים לשוק העסקי ששם חברות קונות ושם זה כסף גדול..

ובדרך לארץ אם הן לא משיגות קשרים שהמסכים יגיעו אליהם בלי כל המע"מ/מיסים אז כן, זה כסף קטן לעומת המכירה לשוק העסקי..

J.Dog-Christ- תודה .. מקווה שתוכל לעזור לנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוכרות עוד דברים לשוק העסקי ששם חברות קונות ושם זה כסף גדול..

ובדרך לארץ אם הן לא משיגות קשרים שהמסכים יגיעו אליהם בלי כל המע"מ/מיסים אז כן, זה כסף קטן לעומת המכירה לשוק העסקי..

J.Dog-Christ- תודה .. מקווה שתוכל לעזור לנו..

עדיין מדובר במסך יוקרתי שחברות בדרך כלל לא קונות ושוב עדיין לא מדובר בסכום של מה בכך , מה גם שהמחיר של הגרסה הישנה ממש נפל בחו"ל עקב החלפת המלאי על המדפים. 600$ זה עוד רק המחיר בחנויות ולא המחיר ליבואן שעושה לחברה טובה שהוא מנקה להם את המלאי הישן.

לפי כך אני לא חושב שמחיר של 3600 הוא משתלם, מה גם שה 4100 הוא לפי המחיר הישן של המסך ואילו הוא היה לאחר הורדת המחירים הוא היה הרבה יותר קרוב ל 3600 מה שמערער את ההישג אם בכלל של המחיר שהושג ע"י קנייה קבוצתית של 20 איש

אני כבר ממש מיואש מכל העסק הזה... אולי אני יקנה לבסוף איזה LCD32 כפי שחשבתי מלכתחילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ביאוס וואי!

SWG לפי דעתי, תגיד להם, מ25 קונים זה ירד ל2.

אתם רוצים בחזרה את הה25 קונים תורידו במחיר, לפחות שנראה שלא יצאו עד הסוף דפקנים.

טעות בחישוב בעיה שלהם, עסקה זה עסקה.

3300-3200 אני לא יכול לקנות, אין לי מספיק כסף.

שאם הם לא יחליטו מהר, הם מאבדים מלא מלא קונים. מבחינתי עד מחרתים אם אין הנחה , אני לא קונה מהם. ממש לא בסדר הטעות הזאת.

לרובנו.

אין מה לכעוס על SWG, הוא עשה כל מה שהוא יכול, אבל SWG, תגיד להם.[br]פורסם בתאריך: 16.07.2007 בשעה 17:31:27

למארגן של כל הסיפור, פנה אליי בפרטי ותן לי פרטים לגבי איפה עומד כל העניין הזה, כמה קונים ומה אתה קונים, אני יכול לעזור לכם לא מעט, אני מאמין :) .

מושיע!

איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...