בעיה בזכרונות DDR400 של סמסונג - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזכרונות DDR400 של סמסונג

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

לאחרונה קיבלתי מסך כחול ב . הרצתי בדיקה עם memtest וקיבלתי error. העניין הוא שהתקלה מתקבלת כל הזמן באותה נקודה בדיוק, כתוב במסך הבדיקה של memtest באחת העמודות - 1950.5MB כאשר הדפוס הנבדק הוא משהו כמו fefefefe. כמובן, הבאתי את הזכרונות ל KSP, הם בדקו, הריצו אפילו כמה לולאות ב memtest ונאדה, כלום, הזכרונות תקינים.

אצלי, הורדתי את הזכרונות, ושמתי את הישנים שלי ואין שום בעיה, מכאן, שאין בעיה בבורד.

כעת יש לי כמה שאלות:

את הזכרונות (שני מודולים של 1G של קינגסטון) אני שם עם עוד שני מודולים אחרים (2 של 256MB של הייניקס). כל הזכרונות הם CL3 DDR400 האם יכול להיות שכאן הבעיה, האם זה אפשרי בכלל שזכרונות שלא מאותו יצרן יהוו בעיה למערכת?

יכול להיות שהזכרונות החדשים לא תואמים לבורד שלי?

מה זה אומר שב memtest הבדיקה נופלת באותה נקודה כל הזמן?

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מריץ אותם ב דואל צ'נל תוודה שבכל אחד מהערוצים הזיכרון הגדול יותר הוא ראשון והקטן יותר אחריו (כשאני אומר ראשון אני מתכוון קרוב יותר למעבד)... אם אין לך דואל צ'נל בלוח אז פשוט תסדר אותם לפי הגודל(הנפח) כשההכי גדול הכי קרוב למעבד

שמח אם הצלחתי לעזור אם לא...מצטער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצת בדיקה יש שגיאות ?

החנות הריצה בדיקה אין שגיאות ?

לא הכי הגיוני..או שהחנות מ :-X או שאתה לא בטוח בעצמך ..

memtest זה לא בדיקת שגיאות?!? כן, הרצתי, ובדיוק כמו שכתבתי, אצלי היו שגיאות, בחנות לא. וכן, אני די בטוח בעצמי.

חוצמזה, הבעיה נפתרה, או לפחות אני כעת יודע מה מקור הבעיה, זה נעוץ בעובדה שכל סט של , כלומר כל שני סטיקים, הם של יצרן אחר. לא משנה שכל סט באותה מהירות והסטים הם CL3. אני לא יודע כעת אם זה בעיה של memtest או שלי אבל זה מה שקורה כשמערבבים שני יצרנים (אם אותו מפרט) על אותו בורד (לפחות אצלי). לראיה, בדקתי את שני המודולים לבדם וגם אצלי לא נתקבלו שגיאות.

תודה בכל אופן, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...