בעיה| בעיה בזכרון הוירטואלי והזכרון הרגיל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| בעיה בזכרון הוירטואלי והזכרון הרגיל

or_cohen

Recommended Posts

אוקיי לא מזמן המחשב שלי נלקח למעבדה בגלל פרסומות שקופצות הבן אדם שמה פירמט והתקין הכול מחדש(אני חושב כולל הדריברים) ועכשיו יש לי מלא דוחי שגיאות וריסטרטים ולפני שלקחתי למעבדה ולטכנאי לא היה לי את זה אבל בהתחלה שמדליקים תמחשב היה צריך ללחוץ F1 והיה רשום משהו CPU מישהו יודע מה קורה כאן?

אולי התנגשות דריברים אני כמעט בטוח שזה קשור לזכרון ולוח אם וגם תפתחתי תקבצי MINDIUP האלו או איך שלא אומרים והיא רשום את זה : (זה מהנושא שפתחתי לפני איזה חודש חודשיים אפילו קבלו:)

""""""""

עשיתי כמו במדריך ומצאתי את הנגרם כנראה מ:( hardware (nvmcp+702 ואין לי מושג מה זה חיפשתי בגוגל וזה לא מובן בכלל

וגם מצאתי את זה memory_corruption ושעשיתי בmemtest הוא מצא מלא אירור מעל 50 אירורים ב30% עכשיו הבנתי שזה בעיית זיכון אבל אני לא יודע איזה לקנות ואיך לחבר מה עושים?

עוד כמה בעיות בקבצים שמופיע לי: (SYMTDI.SYS (SYMTDI+48fd) , win32k.sys ( win32k!FastWindowFromDC+12

והיה עוד אחד עם מלא ריבועים גדולים ומשהו סימבל או משהו כזה שהוא לא נכון.

אני חושב שיש כמה בעיות ולא רק הזיכרון ויש לי גם הרבה דו"ח שגיאות זה קשור

""""""""

מישהו יודע מה הבעיה?

יש דריברים בכלל לכרטיס אולי צריך לעדכן אותם..?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצטער, לא חבל לחכות עוד 5 דקות בזמן שאני עובד על ההודעות בפורום ואז היית מקבל עזרה?

יש לך אזהרה 1 מתוך 3 על הקפצת דיון , באזהרה השלישית אתה תנעל/ תורחק מהפורום

ולחדד, אינך מורשה לפתוח דיון נוסף לאחר שזה ננעל

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...