בעיה בכרטיס מסך..פתאום מופיעים לי קווים במשך כל המשחקים (יש תמונה לדוגמא) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך..פתאום מופיעים לי קווים במשך כל המשחקים (יש תמונה לדוגמא)

mor_shalev

Recommended Posts

לי זה קרה גם בויסטה 64 ביט עם 7800GTX אבל שעברתי ל זה לא קרה.

כמו כן בדקתי עם ATiTool שאין לי ארטיפקטים איתו ושהכרטיס תקין.

בסופו של דבר הבעיה הייתה בדרייבר.

התקנתי את 97.46 והבעיה נפתרה (שים לב, זה היה לפני חצי שנה בערך שויסטה הייתה ב RC2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה גם בויסטה 64 ביט עם 7800GTX אבל שעברתי ל זה לא קרה.

כמו כן בדקתי עם ATiTool שאין לי ארטיפקטים איתו ושהכרטיס תקין.

בסופו של דבר הבעיה הייתה בדרייבר.

התקנתי את 97.46 והבעיה נפתרה (שים לב, זה היה לפני חצי שנה בערך שויסטה הייתה ב RC2).

יש לי 32 ביט (היום פירמטתי) אז מה לעשות לעבור לXP? ואיך אני יכול לבדוק שאין לי ארטיפקטים איתו ושהכרטיס תקין באנוידיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחצן ימני על שולחן העבודה >> מאפיינים >> הגדרות (Settings) >>> מתקדם > לחץ על הלשונית עם השם של הכרטיס שלך > הוא יפתח לך חלון של ה CONTROL PANEL תחפש שם 3D SETTINGS ואז ב PERFORMANCE תלחץ על monitor temperature levels.

אם אין בעייה אם הטמפרטורה, ויש לך תדרייברים הכי חדשים אז רוב הסיכוים שהכרטיס פגום/שרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחצן ימני על שולחן העבודה >> מאפיינים >> הגדרות (Settings) >>> מתקדם > לחץ על הלשונית עם השם של הכרטיס שלך > הוא יפתח לך חלון של ה CONTROL PANEL תחפש שם 3D SETTINGS ואז ב PERFORMANCE תלחץ על monitor temperature levels.

אם אין בעייה אם הטמפרטורה, ויש לך תדרייברים הכי חדשים אז רוב הסיכוים שהכרטיס פגום/שרוף.

בדרייבר של אין את האפשרות הזאת..[br]פורסם בתאריך: 17.06.2007 בשעה 20:29:50

בדקתי בתוכנה אחרת.. רשום 60 מעלות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...