משפטי ההתחלה שלכם... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפטי ההתחלה שלכם...

The Dom

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אסור להחמיא לבחורה יותר מידי אחרת היא תיתעלל בך

זה כמו לדוג קודם כל שמים את הפיתיון במים נותנים לא לשחק קצת אם הדגים

רק אחרי שתפסתה דג תן לו לאכול את הפיתיון

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני יתן לכם טיפ קטן בנוגע למשפטי פתיחה... כל משפטי הפתיחה שאפשר לענות עליהם בכן\לא לא מומלצים. המטרה היא לגרום לבחורה לענות תשובה ארוכה על מנת שתוכלו לתמרן אלהה מתוך מה שהיא אמרה על מנת לפתח את השיחה... תשובה של כן ולא לא משאירה הרבה מקום להמשיך את השיחה אם אין לכם המשך ידוע מראש

רצוי למשל נושאים אשר שנויים במחלוקת גם ע"י עקיצה של הבחורה (ולא במובן של פשוטו כמשמעו למי שלא הבין) אשר יגרמו לקומוניקציה גדולה יותר

כמו כן בהרבה מקרים זה לא מה שאתם אומרים זה איך שאתם אומרים... רצוי ליצור גם קשר עיין לפני

דוגמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שמתי לב למשהו מאוד מוזר אצלך!", היא תשאל "מה?" ואז אפשר באמת לחפש משהו או סתם להמציא משהו.

אם בזמן שיחה הבחורה שואלת משהו, אף פעם אל תענו פשוט "כן" (זה הורג את השיחה), צריך להרחיב את התשובה, לדוגמא "אתה עובד פה?" והתשובה תהיה "כן, אבל קיבלתי הצעת עבודה בחברה אחרת". אפשר לענות "לא", זה בסדר (מסקרן ויכול לפתח את השיחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או: מה דעתך על ארכיטקטורת 2?

ה"שיחה" הזאת תסתיים בכך שהבחורה תענה "הא..? :s05:" תנעץ בך מבט מבולבל ותלך ובזמן שהיא הולכת היא תענטז עם התחת רק כדי להגיד לך שאם היה לך משפט מחץ טוב זה מה שיכלת להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"שיחה" הזאת תסתיים בכך שהבחורה תענה "הא..? :s05:" תנעץ בך מבט מבולבל ותלך ובזמן שהיא הולכת היא תענטז עם התחת רק כדי להגיד לך שאם היה לך משפט מחץ טוב זה מה שיכלת להשיג

אז זהו, שלא! נכון שהיא תענה "אה?!", ואז אתה תפציץ אותה בידע שלך (תתחיל מפנטיום).

היא כמובן תעשה את עצמה מתעניינת, אחר כך תרדם על רגליך ואז אתה תוכל לבצע את מעולליך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמתחיל שיחה עם בחורה בפעם הראשונה על פוליטיקה, סופו אבוד מראש.

האמת שאני בדרך כלל לא ממש מבין בחורות (לפחות אלה שיצא לי להתחיל איתן) אבל את זה אני יודע בוודאות שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרי מחקרים של מאות שנים הגעתי למסכנה שהדבר שפועל הכי טוב על כוסיות זה ליתעלם מהן לגמרי

הבעיה שזה מילכוד 22 וככה היא אפשר להתחיל

אבל אם הומרים לכוסית שמעונינים בחברה שלה

היא נעלבת

כניראה זן הכוסיות שואב כח מהערצה ונחלש מערצת אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...