האם הWII זה "אופנה חולפת" - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הWII זה "אופנה חולפת"

stone cold

Recommended Posts

קראתי היום תמהמר הזה-

http://www.gamespot.com/news/6172548.html?action=convert&om_clk=latestnews&tag=latestnews%3Btitle%3B2&msg_sort=1&page=1#comments

This week, Sega's US vice president of marketing, Scott Steinberg, told Reuters that he's "concerned about the depth of the Wii pool," and that he believes that developers will run out of ideas by the end of this year or the next.

Steinberg told the news service, "How much value can developers and folks get out of this wrist motion two years from now, or five years from now, or 10 years from now? The Wii will start to look really dated in a couple of years when developers get more value from the 360 and learn more and more about the 3."

He threw his hat into the ring as to which platform Sega believed would triumph in the console wars, declaring that 3 would be the winner. "There's a lot to exploit there," said Steinberg.

טוב אז ככה אני יגיד את דעתי על הנושא

ותכתבו מה שאתם רוצים

לדעתי נכון שלWII יש מחסור גדול במשחקים טובים כרגע

נכון שיש הרבה פורטים עלובים ומשחקי מסיבות ומשחקי בנות מפגרים

גם מבחינת גרפיקה כרגע הWII לא מציג ביצועים טובים

עד פה הכל נכון

השאלה הגדולה זה מה יקרה בעתיד

ופה אני רוצה להגיד שבדרך כלל השנה הראשונה של קונסולת מינסטרים בשוק היא די עלובה מבחינת משחקים

ל360 לקח שנה על שGOW ואובוויליון יצאו לPS2\PS1\N64 וכו

לא היו הרבה משחקים טובים בשנה הראשונה -והWII רק 7 חודשים בשוק

מה שכן יש לWII כרגע זה 2 דברים מאוד חשובים וזה לא דווקה השליטה החדשנית

לWII יש קודם כל תבילעדים של נינטנדו ושנית נוא מוכר מצוין ובקרוב כניראה ימחק תאפרש של שנה שיש ל360 עליו

לדעתי זה יוביל ומוביל כרגע ליותר ויותר תמיכה של חברות צד שלישי

בהתחלה בפורטים עלובים אבל בהמשך כמו בDS למשחקים איכותים

ובעניין הגרפיקה -אני לא חושב שגימר רציני יסתפק בWII לבד

לי אין כרגע אבל אני רוצה גם וגם מחשב חזק ביחד

וכמו שהכשיו אני מת לשחק בהרבה משחקי DS ובודק אמולטורים כל פעם שהם יוצאים

אני רוצה לשחק גם במשחקים מסוימים לWII

אם זאת משחק כמו DIRT אני רוצה לשחק במחשב

בקיצור אני חושב שהWII יצליח ויהיו לו משחקים טובים אבל צריך סבלנות

הWII הוא כרגע המתחרה היחיד בניחות בדרג הנמוך מבחינה תקציבית וצריך לזכור את זה

הPS3 בגירסה הזולה עולה 500$ בחול

ה360 פרימיום +LIVE ל4 שנים עולה 600$

הWII עולה 250$

והמחירים צפוים לרדת שהביקוש העצום יגמר

תחשבו על מצב אפשרי שאחרי שנינטנדו תמכור 25 מיליון יחידות עוד שנתים

המחיר ירד אפילו ל150$ ומשחק חדש יעלה 40$ בחול

זה לדעתי השוק האמיתי של הWII

ולא ליתחרות באמת ב360\PS3\PC

ודרך אגב דווקה ה360 והPS3 ניראים לי "אופנה חולפת" שתחלוף יותר מהר וזה בגלל שקונסולות שמבוססות על ביצועים

גרפים יפסידו בגדול לPC בביצועים תוך שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם להחזיק את שתי הקונסולות,כלומר גם וXBOX360 וזה מה שאני אישית אעשה (מקסימום בעתיד אני אקנה גם PS3,אך כרגע אין צורך)

לקונסולות (לא ניידות) יש לי GC,MD,N64,PS2

כרגע ואפשר לומר שהכי אהבתי את הN64 עובדה שאני עדיין משחק בו כל יום ובשאר בכלל לא-הוכחה שהגרפיקה היא לא הגורם הקובע אצל כולם

עריכה:

עוד נקודה שברצוני להראות היא שבעוד כמה שנים כל הקונסולות שבנויות על גרפיקה בעיקר כבר לא יספקו את הדרישות של השחקנים,ואולם

ה שמלכחתחילה נקנה בשל המשחקיות (בלי קשר לכסף כרגע) שבו ישאר אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה- "תשרוד" בלשון המועטה לעוד הרבה זמן, עכשיו כולם מתלהבים מהג'ויסטיק וקונים אותה בלי בלי לחשוב הרבה,

בעתיד אם המחיר ירד ל-150$ מי לא יקנה אותו?

יש לו יתרון ענק שהוא לא חייב להתחרות בשום דבר, היא קונסול זולה שלא חייבת למנוע ממך לקנות קונסולה אחרת של הדור החדש, אך יחד עם זאת נותנת לך חדשניות, בנוסף יש לה משחקים קלילים שמתאימים למשפחה ולילדים קטנים....

אולם ל- יש 2 בעיות גדולות מאוד:

1. הגרפיקה- ממש מבאסת, כל האנשים שאוהבים משחקים רציניים לא יכולים להגיע לרמת ההנאה בגרפיקה החלשה שיש לה, זה מבאס ברמות, למשל בזלדה ניסו להראות פן של אופל, ולי זה נראה כמו אגדה של אמי ותמי... ולא מספיק שהיום זה זוועה, מה בעוד שנה שנתיים?

2. המשחקים- מה לעשות שרוב המשאבים פונים לקלאסיקות ומשחקים שלא קורצים לגיימרים.

התשובה לכך היא שה- יותר פונה לגיל הנמוך יותר, ולאנשים ששיחקו בעבר הרחוק והפסיקו, ורגילים ואהבו את הגרפיקה והמשחקים האלה.

בנוסף, בגלל בהנחה שהמחיר ירד בעתיד, אולי אנשים יסכימו לשים 150$ דולר בשביל שעה שעתיים בשבוע עם חברים...

וקרירין, כמו שאתה מניח שה- ירד במחיר בעתיד, אפשר גם להניח שה-PS3 וה-360 ירד בעתיד, אתה לא חייב לדפוק את המחירים של היום בשביל לגרום להם להראות רע.

בנוסף טוב שלא דפקת ל-360 מחיר של בית!!! אתה גאילו סתם מנסה "לרדת" על המתחרים של Wii בשביל להראות אותו טוב יותר ( אפשר לראות את זה אפילו בטקסט שמתחת לתמונה שלך שכתבת בו RING OF DEATH ?). לא חייב דווקא את ה-360 בשביל ה-MP, ואני אומר זאת מנסיון ממשחקי FPS, אל תשאל גם איזה MP יש ל-Wii, כך שאני חושב שצריך "להחזיר" את ה-200$ שהכנסת ל-360...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הגרפיקה אתה צודק

אבל לא בעניין שזה בעיקר לילדים כי שמיסתכלים על כל המשחקים שאמורים לצאת יש גם הרבה משחקים לא לילדים בכלל

כמו "ציד אדם" \RE-CC \ Scarface\הסנדק וכו

אז נכון הסנדק וScarface יצאו כבר ולא יצאו מי יודע מה אבל זה רק ההתחלה

חוץ מיזה גם ספורטEA וגם 2K תומכים בWII במשחקי ככה שיותר ויותר משחקי לא ילדותים

מתחילים להגיע ואולי בעתיד גם קונאמי תוציא את PES לWII

בעניין הMP ההתחלה היתה צולעת אבל כבר יש כמה משחקים אם האפשרות הזאת ויותר ויותר משחקים מתחילים לתמוך בזה

אם היתה יותר חכמה היא היתה מבטלת תחובת מנוי זהל למשחקי מולטיפליר

וככה אני ואחרים לא הינו מוספים למחיר אבל כרגע זה לא ככה

וכל עוד אתה לא מיסתפק בSP ה360 עולה הרבה יותר מי 300-400$

יש גם את העניין שכל דבר ב360 כרוך בתשלום וליפעמים מוגזם

100$ לארד דיסק של 120 גיגה

הרבה כסף לאפשרות יתחברות אלחוטית

כונן HD- עולה 200$ למרות שהיו יכולים לימכור בהרבה יותר זול

תוספות קטנות למשחקים עולות כסף -לדוגמה על תוספת של 20 שעות לGTA4

המחיר המוערך יהיה 50$ שזה כמו משחק חדש

או שיריון באובוויליון 2$ :screwy: :screwy: :screwy:

נינטנדו אומנם מוכרת הרבה מהמשחקים בVC במחיר מוגזם

אבל עדיין המשחקים היקרים ביותר בVC נימכרים ב8$

ותוספות למשחקים לא קימות כרגע בWII ככה שלא צריך להוסיף כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספות קטנות למשחקים עולות כסף -לדוגמה על תוספת של 20 שעות לGTA4

המחיר המוערך יהיה 50$ שזה כמו משחק חדש

20 שעות משחק זה הרבה מאוד, בימינו את רוב המשחקים שאתה קונה אתה מסיים בפחות מעשר שעות (prey, quake 4 ויש עוד הרבה),

אז ככה שנראה לי ש50$ לעשרים שעות זה סכום נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 שעות משחק זה הרבה מאוד, בימינו את רוב המשחקים שאתה קונה אתה מסיים בפחות מעשר שעות (prey, quake 4 ויש עוד הרבה),

אז ככה שנראה לי ש50$ לעשרים שעות זה סכום נורמלי.

משחקים בסיגנון לוקח בדרך כלל יותר מי 30 שעות לסיים

20 זה מצוין לFPS ולא לזאנר של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה ז'אנר , למשחקים, 20 שעות זה לא מעט, למרות שהם יכולים לעשות את זה בהרבה יותר זול בגלל שרוב הבסיס במשחק הרגיל...

ואתם כל הזמן מנבאים דברים, אולי בעתיד ל- יהיה MP טוב, משחקים לגיימרים טובים בלה בלה בלה... אבל עכשיו אין! ואי אפשר לבסס טענה על השערות... אולי בעתיד MS לא תגבה תשלום על ה-MP??? זה מאוד הגיוני ש-MP בתשלום, אין לה שום מתחרה בתחום!!! מה אתם מצפים??? כמו חברת החשמל בארץ, היא בלעדית, לכן היא לא דופקת מחירים זולים. בנוסף, בנתיים אין לקונסולה אחרת MP שאפשר להתגאות בה, לכן אפשר לקנות 360 בלי מנוי ל-MP בלי שזה יחשב חיסרון ל-360, אלא רק יתרון שיש לך את האופציה בכלל, לכן צריך להשאיר את ה-400$

וקשר לדיסק וקשיח זה... זה באמת יקר, אבל יש לך 3 גרסאות שונות שאתה יכול לקנות, רק תבחר מה שאתה רוצה...

בקשר לאובליביון, אני לא יודע עד כמה זה תלוי ב-MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה בקשר לMP ב360 נכון מאוד שכרגע אין לו מיתחרה בתחום הקונסולות

הדבר הכי קרוב אליו בMP בקונסולות זה הDS אבל הMP המקוון בDS בנוי על משחקים קלילים ושרות הרבה יותר בסיסי

אבל אני כן מוסיף תסכום של הLIVE ל360 מסיבה פשוטה ביותר

הרבה מאוד מהמשחקים ב360 בנוים על הLIVE וובילעדיו הם מסורסים

GOW לא קיבל ציון מצוינים רק בגלל הגרפיקה והSP הציון שלו זה גם בגלל מצב מקוון מאוד טוב

גם המון מהיפ מהלו 3 ואנריל הבא זה מהמולטיפליר המקוון

וספינטר סל ועוד המון משחקים אחרים שבלי הMP היו מקבלים ציונים נמוכים יותר וליפעמים הרבה יותר נמוכים

וזה בניגוד לGTA\מאריו\זלדה\ועוד רבים וטובים שלא בנוים על מולטיפליר ביכלל

הוא על מאריו ודומיו שהמולטיפליר שלהם לא מקוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...