xbox vs. ps3 - עמוד 14 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

כתוב בMANUAL שחור על גבי לבן עם הסברים בדיוק מה צריך לעשות כדי להחליף דיסק קשיח.

בקשר לתמיכה אחורה בא נעשה קצת סדר.

בסריות הראשונות ביפן וארה"ב היו PS3 עם קומפלט של PS2 וככה היתה התמיכה שלהם אחורה

בסדרות הבאות + כל המכשירים באירופה אין , יש רק את השבב הגרפי של הPS2 ושאר הPS2 רץ בEMULATION על המעבד הראשי (זה מה שיש ב20 , 60 ו80 גיגה) , רץ פחות טוב בחלק מהמשחקים מהסדרות הישנות אבל ברוב המוחץ רץ מצוין.

בגירסאת ה40 גיגה - גם השבב הגרפי הוצא ואין יותר תמיכה במשחקי PS2.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל להבהיר עניינים....

ה60GB וה20GB הישנות שכבר בקושי אפשר למצוא היום, תומכות חומרתית, מה שאומר שבשני המכשירים הנ"ל יש את ערכת השבבים של הPS2. בידיוק כמו שהיה בPS2 בימיו הראשונים.

ב80GB NTSC וב60GB PAL יש תמיכה מצד התוכנה, כלומר אמולטור של משחקי PS2.

לדעתי לא צריך בכלל תמיכה אחורנית בPS2, כי לדעתי אתה לא קונה PS3 בשביל לשחק במשחקי PS2....

אם יש לך ספריה של משחקי PS2 בבית ומכרת את המכשיר שלך - בעיה שלך.

עריכה - ליביו, שלחנו הודעה באותו הזמן :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אסמכתה להצהרה המעניינת הזו? אני די בספק שאוכל לבוא לחנות ולהגיד לי "אבל קרירין אמר לי שסוני תומכת בזה..."

בארץ יש הרבה יבוא אפור

וגם ביבוא הרשמי פה אין לי מושג מה ישפאר הכניסה או הוציאה מהאחריות

בארצות שבאמת נתמכות חזק מסוני האחריות נשארת

פשוט לא יתנו לך אחריות על הארד דיסק שתחליף

אבל לזה יש כבר אחריות מהחנות שאתה קונה מימנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה אף אחד שרוצה להשוויץ בקנסולה שלו? אני אשמח מאוד להתנסות בה לפני הרכישה.

בנוסף - האם קל להזמין משחקים מחו"ל (מאיביי אני מניח)? אם לא כל העיניין ירד מהפרק כי בארץ המחיר ממש מופרך...

ד"א - פה מצאתי את כל המידע שרציתי, איך לא חשבתי על זה?!

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3

ד"א - האם אני יכול לשדר מהמחשב ישירות ל PS3 שיהיה מחובר ל HDMI? האם גם סרטי 720P יעברו היטב ללא גימגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אבל רק 2 מיוצרות היום

והזמינות הכי גדולה זה ה40 גיגה והוא גם הכי משתלם אם לא מתחשבים בתמיכה אחורנית

בנוגע לניסיון לי יש ככה שזה לא יעזור לך

אבל בארקדיה יש עמדת PS3 רק שזה לא בצפון

בקיצור תנסה לחפש חנות אם עמדה באזור שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן - אותה הודעה :).

ממש קל להזמין משחקים מחול - חבר טוב רוכש קבוע דרך PLAY ASIA ללא שום בעיה.

אפשר לשדר ב720P בSTREAMING מהמחשב לPS3 אפילו דרך WIFI, זה דורש מחשב חזק זה הכל.

למרות שאני אישית מעדיף את מה שאני עושה - דיסק קשיח נייד שאני מעדכן אותו פעם בשבוע בסדרות וסרטים ושאר הזמן מחובר לPS3 (חסרון - צריך להשתמש בFAT32 , יתרון - המחשב יכול ליהיות כבוי / עסוק בדברים אחרים , הPS3 כבר קורא אפילו DIVX וXVID)

אני מאוד נהנה ממשחקי PS2 , במיוחד בUPSCALE ולא הייתי מוכן לוותר על הFEATURE הזה וגם המקום בדיסק הקשיח משמש אותי טוב מאוד (60 גיגה - פנויים 15) ואני אפילו שוקל להרחיב אותו.

בקשר ל"להשוויץ" , אני מאיזור הרצליה אבל מאוד עסוק באופן עקרוני , אם זה רלוונטי - תשאיר לי הודעה פרטית ונראה אם אפשר לתאם (ואני מקווה שאתה לא מפחד מכלבים :) כי יש 3)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודגש זה מה שאני אומר.

אכן - אותה הודעה :).

ממש קל להזמין משחקים מחול - חבר טוב רוכש קבוע דרך PLAY ASIA ללא שום בעיה.

אפשר לשדר ב720P בSTREAMING מהמחשב לPS3 אפילו דרך WIFI, זה דורש מחשב חזק זה הכל.

למרות שאני אישית מעדיף את מה שאני עושה - דיסק קשיח נייד שאני מעדכן אותו פעם בשבוע בסדרות וסרטים ושאר הזמן מחובר לPS3 (חסרון - צריך להשתמש בFAT32 , יתרון - המחשב יכול ליהיות כבוי / עסוק בדברים אחרים , הPS3 כבר קורא אפילו DIVX וXVID).

אישית לא מצאתי שום בעיה בלראות סרטי HD עם המחשב. הX360 מחובר לרשת, הPC מחובר לרשת וזהו, יש גם תמיכה של מדייה סנטר אפילו בX360. הX306 מוסיף פורמטים חדשים, הוא כבר תומך בDIVX, ותמיד אפשר להמיר עם תוכנה בלי הרבה בעיה. אישית רוב הסרטים שאני צריך בכלל לא בDIVX או XVID.

אני מאוד נהנה ממשחקי PS2 , במיוחד בUPSCALE ולא הייתי מוכן לוותר על הFEATURE הזה וגם המקום בדיסק הקשיח משמש אותי טוב מאוד (60 גיגה - פנויים 15) ואני אפילו שוקל להרחיב אותו.

בX360 יש גם אפסקל. למרות שאפסקל זה תכלס מתיחות של פיקסלים, זה לא מוסיף פיקסלים או משו כזה, ויש האומרים שזה הורס את התמונה המקורית. לדעתי ה120G וה20G של הX360 הם אחלה, ואפילו ה20G מספיק בהחלט.

בקשר ל"להשוויץ" , אני מאיזור הרצליה אבל מאוד עסוק באופן עקרוני , אם זה רלוונטי - תשאיר לי הודעה פרטית ונראה אם אפשר לתאם (ואני מקווה שאתה לא מפחד מכלבים :) כי יש 3)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד ש20G מספיקים בהחלט אם ליביו אומר שיש לו רק 15 פנויים מ60?

זה דבר אינדיבידואלי וזהו...

מה שכן אמורה לצאת גרסא 2 של הPS3 ואמור להיות שמה תמיכה טובה יותר בכל הקבצים מוסיקה ותמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד ש20G מספיקים בהחלט אם ליביו אומר שיש לו רק 15 פנויים מ60?

זה דבר אינדיבידואלי וזהו...

מה שכן אמורה לצאת גרסא 2 של הPS3 ואמור להיות שמה תמיכה טובה יותר בכל הקבצים מוסיקה ותמונות

זה בהחלט אינבידואלי, אבל לX360 יש גם 120G, הטענה שלי ש20G זה מספיק מבוססת על כך שהרוב דווקא [מקהל הX360] גם חושב ככה |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסכים שזה ייחודי לכל אדם אז אתה גם מסכים איתי שאי אפשר לשים את זה כטיעון...

ומצד שני למרות שX360 יש 120G לסוני אפשר להוסיף בקלות עוד ועוד בקלות שעולים הרבה פחות מהכוננים ל360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסכים שזה ייחודי לכל אדם אז אתה גם מסכים איתי שאי אפשר לשים את זה כטיעון...

ומצד שני למרות שX360 יש 120G לסוני אפשר להוסיף בקלות עוד ועוד בקלות שעולים הרבה פחות מהכוננים ל360

פה אתה משמ צודק, למרות שלX360 אפשר לקנות עוד כוננים של 120G [למרות שבתכלס כבר במחשב 120G יכול להספיק, לדעתי לפחות], זה הרבה יותר יקר ומוגבל מהPS-3. בחירה מעצבנת של MS, כדי להרוויח עוד כסף P:

ה20 גיגה מספיק למשחקים כי גם ככה אין התקנות ב360

אבל אני לא חושב שזה מספיק לסרטים \סדרות וכו

רק נשואים פלוס באיכות לא גבוה זה 40 גיגה

בX360 לא סתם הוסיפו אפשרותש ל רכישת וסדרות וענות שלמות דרך הרשת בHD... אני לא חשוב שהם היו עושים את זה אם לא היה מקום... חוץ מיזה יש התקנות על הX360 אתה טועה, אפילו יותר מלPS-3 אפשר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש הורדות סרטי HD לא אומר שזה מספיק

סרט יכול בקלות לעבור את ה4 גיגה אז סרט HD בכלל

מה אתה רוצה כל פעם לצפות ברק סרט HD אחד ?

או לחלופין 25 באיכות פחותה מDVD והארד דיסק שלך מלא

בPS3 אפשר להכניס גם כונן 500 גיגה וזה יתרון גדול במיוחד שאתה יכול לקנות מחנות מחשבים רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר אינבידואלי.

אני למשל כשרציתי ליראות סרטי HD כבר ראיתי מהמחשב, אם בPS-3 יש אפשרות כזו הייתי עושה את אותו הדבר [בלי הצורך להעביר לHDD]. להשאיר את המחשב דלוק זה לא בעיה כי הוא מילא דלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...