xbox vs. ps3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

אני רוצה לקנות קונסולה מה עדיף או PS3?

מה יותר טוב או 360? ;D

בכל מכרה איזה מבין השלוש עדיף?

אני עוד לא קונ עכשיו אלא עוד איזה חצי שנה אז אמור לצאת משהו חדש או משהו כזה?

תודה לכולם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

360 rules!!!!

כל העניין של הקניה בעוד חצי שנה פשוט מושלם!!! בעוד חצי שנה מתוכנן לצאת גירסה ל-360 עם מעבדים קטנים של 65nm, מה שיפתור את בעיית ההתחממות ( גם אני מחכה :-X ).

ל-360 יש הרבה יותר משחקים מל-PS3, אם אתה משחק בעיקר ב-FPS, מרוצים וספורט, 360 בדיוק בשבילך!

יש לו כבר פריצה, מה שאין ל-PS3, זול יותר, השלט שלו הרבה יותר נוח בעוד שהשלט של PS תמיד היה מעפאן ( לפחות אחרי שאתה מרגיש את השלט של ה-360 ) ואין לו אפילו רטט...

בקשר ל- vs 360, זה לא ברור??? קודם כל, אתה יכול לשחק במשחקים של ה- גם ב-360 ( אבל לא בטוח שבכולם ), ל-360 יש מלא משחקים שאין לבוקס הרגיל, הגרפיקה ב-10 רמות מעל. אתה באמת צריך הסבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה לא ממש דחוף לי כי עוד בערך שנה אני עובר לעליית גג ואז אני קונה וקונסולה חדשה- הלוואי שיבוא כבר ;D

אבל השאלה מה יהיו המחירים?

מה בערך יהיו טווח המחירים? (של PS3 וXBOX/XBOX 360)

ומה יהיה כדי יותר עוד חצי שנה-שמונה חודשים?

עריכה: אני משחק בעיקר אם לא רק במרוצים וספורט (כדורגל וכדורסל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נביא, אבל אני משאר שה-360 יהיה עדיף גם בעוד 6-8 חודשים.

מה שבטוח, ה- הרגיל לא עדיף ולא יהיה!

בקשר לטווח המחירים, בשביל מה סתם לנסות לנבא, תחכה ותראה...

בכלל, הת'רד הזה לא נחוץ, אם אתה תקנה עוד כלכך הרבה זמן, תחכה לאותו זמן ורק אז תשאל, ותקבל את העצה הכי טובה!

בקשר לעריכה, לא הבנתי אותך כלכך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה של הPS3 לא עדיפה? ???

מבחינת משחקים יש/ הרבה משחקים?

בעריכה התכוונתי שאני משחק הרבה ובעיקר בספורט ומרוצים.

תגידו אפשר לחבר קונסולה למחשב? כאילו למסך של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים המשחקים שיוצאים ל-360 מציגים גרפיקה יותר טובה משל ה-PS3 ( אני מדבר על משחקים שיוצאים לשני הקונסולות ), אבל עם הזמן הפרעים מצטמצמים, גם בעתיד ההבלדים יהיו מינוריים, אין צורך לקחת את העניין בחשבון.

בנוגע למשחקים:

בשביל ( משחקי הספורט המציאותיים והרגילים ), אין כלכך הבדל, אולי כל משחקי הספורט ( כל משחקי הכדור והוקי ) יוצאים לשתי הקונסולות.

בשביל מרוצים, ה-360 לוקח, קח לדוגמה את ה- FORZA 2 שקיבל 9 או משהו כזה ב-gamespot ויש לו פול מכוניות ( סביבות ה-300 אם אני לא טועה ).

ל-PS3 יש בנתיים מעט משחקים, אבל הרבה בפיתוח, גם בעתיד אני לא חושב שהוא יקח את ה-360, אבל שוב, אין צורך להמר, גם ככה אתה מחכה.

ואפשר לחבר קונסולה למסך מחשב, אין סיבה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לאחרונה את ה- 360 וחיברתי אותה לפלזמה 42 אינטש שלי בסלון וזה פשוט מדהים.

תמיד חשבתי שבמחשב יותר כיף ונוח לשחק אבל עכשיו שאני יושב בנוח על הסלון עם השלט האלחוטי....

המשחקיות שונה ומדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתחים עוד לא יודעים איך לעבוד עם המעבדים של ה-PS3, אבל גם אחרי שידעו ההבדל לבין ה-360 לא יהיה כזה גדול, לפחות לא משהו שתיקח אותו בשיקול, כשיש את המשחקים, פריצה ושטויות...

ושוב, צריך לסגור את הת'רד!!! חצי שנה זה פרק זמן שבו הרבה מאוד יכול להשתנות, אי אפשר לקבוע לעוד חצי שנה ב-100%!!!

זה נראה לי סתם טמטום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...