xbox vs. ps3 - עמוד 10 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

כל הגרפיקה בעולם לא יכולה לגרום למשחק ליהיות מענין.

עדיין אני אישית מעדיף לשחק במשחק פחות מתקדם גרפית ועלילתית מתקדם מאוד מאשר ההפך.

ופה נעוץ ההבדל בינינו.

ליביו

נכון מאוד, אבל העניין שה-360 משלב בין שניהם!

למה לעזאזל כשאני מדבר על גרפיקה אתם מדברים כאילו זה בא על חשבון העלילה ושאר הדברים, כשזה לא?!?

וקרירין, הדבר הכי נכון לעשות ( גם לפי מה שאתה בעצמך כתבת! ) הוא לחכות לגרסה עם מעבדי ה-65nm ולשחק בראש שקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי הרב , בהרבה מאוד מקרים משחקים עם גרפיקה חזקה משמשים יותר כתצוגה גרפית ליכולות ופחות כמשחק טוב.

אז נכון , מתלהבים מזה ביומיים הראשונים , אבל זה ממצא את עצמו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כלכך טועה!!!

דווקא במשחקים שהיו להם המון משאבים ונתנו להם גרפיקה מפגיזה, השקיעו גם במשחקיות ובעלילה ובכו'... ולא הזניחו כלום על מנת שכל העניין של הגרפיקה לא יהיה לחינם!

קח למשל את FEAR ו- שבזמנם הגרפיקה שלהם הייתה אלוהית, תראה איזה ציון הם קיבלו, וזה לא רק בגלל הגרפיקה...

קח למשל את OBLIVION שהוא משחק אגדי!

אז אל תאמר מה שנוח לך לומר!

במשחקים כמו זלדה הישנים, לא היה איפה להכניס חידושים טכנולוגים כמו גרפיקה ומנוע פיזיקלי, ולכן זה לא ישנה לכם מתי לשחק ובאיזה קונסולה, והערך לא ירד, כי גם ככה אין שינויים כאלה משמעותיים שדורשים התקדמות טכנולוגית משמעותית!

רק בזלדה האחרון שיצא ל- היה אפשר להשתמש בחידושים הטכנולוגיים, ובמשחק כזה עוד כמה שנים ( שלא לדבר על עכשיו ) כבר לא יהיה כיף בכלל לשחק והערך שלו ירד... מה שכן גם בו לא השתמשו כמו שצריך בחידושים הטגנולוגיים בגלל החומרה הנחותה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שתגיע הגירסה הזאת מחירי מחשבים מקבילים ירדו עוד יותר

ברגע שתוכל לקנות מחשב מקביל ב4000 שקל ואולי פחות אני לא יראה טעם בכלל בלקנות 360 בארץ

כי מחשב יכול לעשות עוד הרבה דברים אחרים

למה לעזאזל כשאני מדבר על גרפיקה אתם מדברים כאילו זה בא על חשבון העלילה ושאר הדברים, כשזה לא?!?

העניין שבהרבה מאוד פעמים זה כן בה על חשבון דברים אחרים או שלוקח הרבה יותר זמן לפתח משחק כזה

קח לדוגמה את סקוור איניקס למה אתה חושב שהם עדיין לא מוצאים משחקי PS3 ו360?

אתה חושב שהם לא רוצים?

אז תאמין לי הם רוצים ועובדה שהם קנו זכויות לישתמש במנוע החדש של אנריל

אבל ליצור משחק RPG מורכב שיתאים באמת לPS3 ו360 לוקח המון זמן ובנתים גירסת ספין אוף לפינל פנטזי וגירסה לדרגון קווסט

כבר בפיתוח מתקדם לWII

קח גם לדוגמה את GTA4

המשחק הזה בפיתוח הרבה זמן ואין אפילו סרטון משחקיות אחד -רק טרילרים

בקונסולות אם פחות דרישה לגרפיקה המשחק בטח כבר היה יוצא

ושמפתחים לא לוקחים מספיק זמן יוצא לך משחק כזה-

Only the most blindly reverent Sonic the Hedgehog fan could possibly squeeze any enjoyment out of Sega's latest adventure. This platformer is a mess from top to bottom, and any of the occasional moments that don't feel somehow broken only serve to make the game's other flaws appear that much bigger.

http://www.gamespot.com/xbox360/action/sonicthehedgehog/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews

רק לשם השווה סוניק לWII וסוניק לDS קיבלו ציונים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, כל דבר טב יותר ( במקרה שלנו- גרפיקה ופיזיקה ) לוקח יותר זמן עבודה, מה לעשות? לוותר על זה? בשום פנים ואופן!!!

לפי הגישה שלך, למה שלא נמשיך לייצר משחקים לדוס כמו קין?

נו באמת קרירין, אל תבוא אליי עם כל מני טענות כאלה...

וזה לא בא על חשבון הרבה דברים אחרים, המשחקים עם הגרפיקה הכי טובה הם בד"כ משחקים ידועים שמצליחים ובגדול, וזה בכות שהיה להם תקציב גדול להשקיע בגרפיקה בד"כ, ולכן הם השקיעו אותו גם על דברים אחרים, אף אחד לא רוצה להשקיע סכומים בגרפיקה ובסוף לא לקבל הצלחה ענקית, לא?

אל תגיד סתם דברים, תסתכל על המשחקים עם הגרפיקה הכי טובה,בד"כ הם מצליחים ובענק!

ומה אתה מנסה להוכיח ע"י המשחק סוניק? שהם סתם חיפפו ודפקו משחק מסריח? אז?...

בקשר למחשב, אתה ממש לא מבין כנראה את הקטע בקונסולה, זמן קצר אחרי שהיא יצאה כבר המחשב היה חזק יותר, אבל בכל זאת, יוצאים ל-360 הרבה יותר משחקים ( משחקים טובים ) מאשר שיוצאים ל-PC! בנוסף יש את עניין החיבור לטלויזיה הגדולה, שככל הנראה אין לאף אחד בחדר גדולה ( ואם כן זה טמטום, כי אז רואים כל פיקסל ופיקסל ). יש את יתרון ה-PLUG N PLAY ( למרות שאני מוכן להתאמץ קצת- כלומר להתקין את המשחק, עלמנת לקבל משהו טוב יותר, אבל אתה לא מקבל משהו טוב יותר במחשב ).

ושוב, אני אישת לא אקנה את הגרסה החדשה בארץ, אפילו בלי שום קשר למחיר המופרז שיהיה, עד שזה יגיע לארץ, יקח עוד 3-6 חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב מה שאני יתכוונתי שלפתח משחקים שינצלו באמת תPS3 ות360 לוקח הרבה זמן וזה=פחות משחקים טובים

באורך חיים של הקונסולות האלה

ואתה נותן דוגמאות כמו HL2 ?

אתה בכלל זוכר כמה זמן המשחק היה בפיתוח?

ורק תבין אני גם קורא כתבות על משחקי 360 וPS3 ואם תבדוק טוב תיראה שחלק מהמשחקים הטובים

יצאו עוד שנה בערך שזה כבר יהיה שנתים וחצי שה360 בשוק

גם GTA4 אמור לצאת בערך אחרי שנתים שה360 בשוק וזה אם לא יהיו דחיות

לשם השווה מאריו יוצא תוך שנה מההשקה ומטרויד אפילו פחות

ככה שאתה יכול לקבל הרבה יותר כותרים איכותים אם אתה מוותר על שיפורים גדולים בגרפיקה

וזה שיש ל360 סיפריה טובה כרגע זה כי הוא היה שנה לבד בשוק ומיקרוסופט גם זרקה כסף על בלו דרגון וכותרים אחרים

אבל אני לא רואה יותר מידי כותרים שבאמת מעניינים אותי ב360 בעתיד שלא יוצאים גם למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אוהב ממש FPS, ACTION ROLE PLAYING ומרוצים, אז זה באמת ככה, אחרת זה לא!

ושמע, אני מעדיף לחכות יותר זמן בשביל לקבל משחק יותר טוב, זה ללא ספק שווה את זה, וככה גם כל אחד שאוהב משחקים כאלה יגיד!!!

וזה לא כזה בעיה שזה לוקח כזה זמן, אחרי הכול זה לא שיש יום אחד שבו כל החברות מתחילות לעבוד על משחקים, וז יוצר תקופה של יובש ( תקופה כמו שהייתה ל- ), אלא כל פעם משחק אחר יוצא, כי כולם התחילו לעבוד על המשחקים בזמנים שונים, אז באמת קרירין, אתה חושב שזה באמת חיסרון שלוקח לעבוד יותר זמן על משחקים???

אני לא מאמין שאתה בעצמך חושב ככה! פעם שמעת מישהו אומר- "יוצא משחק חבל על הזמן, המפתחים עבדו עליו בקושי 9 חודשים וכבר שיחררו אותו"?!

דברים טובים יותר דורשים עבודה ארוכה וקשה יותר, אבל בסוף זה משתלם!!!

אני תמיד אעדיף משחק שעבדו עליו הרבה זמן, מאשר משחק שלא! ואני לא מאשים את המפתחים של השמחקים ל-, אחרי הכול, אין להם כלכך לאן לשאוף עם החומרה הנחותה של .

אז קרירין, אל תנסה להפוך יתרונות לחסרונות כזה ממש לא ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנתה תכוונה

בו נניח של360 ולWII יש אורך חיים של 5 שנים

עכשיו בו נניח שלפתח אותו משחק איכותי ל360 לוקח שנה וחצי ולWII שנה אחת

אותו משחק בדיוק חוץ מהגרפיקה

זה אומר שלWII יצאו יותר כותרים בתקופת החיים לאומת ה360

אז נכון ב360 תקבל גרפיקה איכותית יותר אבל גם פחות משחקים

עכשיו תוסיף לזה מה שקורה במציאות וזה המכירות של הWII והרווחים הפוטנצילים של חברות צד שלישי

מהWII שהרבה יותר זול לפיתוח ותקבל תמונה שאומרת שחברות צד שלישי יפתחו יותר לWII

מה שיגרום ליותר כותרים איכותים -נכון לא מבחינה גרפית אבל עדיין איכותים

גם משחקים מקורים חברות יעדיפו לפתח לWII לדוגמה-

Not since Eternal Darkness: Sanity's Requiem on GameCube have we demanded that readers purchase a videogame, but the time has come (again) for us to take a stand. has a fantastic point-and-click puzzle-adventure on its hands. It's clever. It's difficult. It will make you think. It's also beautiful, perfectly capitalizing on Wii's strengths.

zack-wiki-quest-for-barbaros-treasure-20070628053800710.jpg

http://wii.ign.com/articles/797/797414p1.html

לפתח משחקים מקורים כאלה מאוד מסוכן על ה360 בגלל עלות וזמן הפיתוח הארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אולי מחר יהיה לי כח ואני יפתח דיון על היסטוריה של והאסטרטגיה שלהם כרגע

אם יהיה לי כח בכלל אני יפתח דיון על כל 3 החברות אבל לא דיון של חברה VS חברה אלה

דיון על היסטוריה ואסטרטגיה בעיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,לגבי מה שאמרת שהסוניק ב360 גרוע,אז תדע שגם אני לא ציפיתי להרבה.

למה?כי סוניק בתלת מימד לפי דעתי זו טעות..

אגב,שיחקתי בסוניק אנד די סיקרט רינגס ולא נהניתי..

פשוט כי אני חושב שזו טעות להפוך את סוניק לתלת מימד..

מה אתה חושב על סוניק 3d?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שסוניק בתלת מימד זה טעות

והעובדה שהמשחקים בGBA ובDS יצאו טובים והיתר בינונים ומטה

הבעיה הגדולה זה שלעשות סוניק בתלת מימד ושיצא טוב צריך תקציב מאוד גדול

וכניראה סגה לא רוצה להשקיעה כל כך הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אם אתה עושה השוואה בין קונסולה עם חומרה חזקה, לבין קונסולה עם חומרה חלשה, אז היתרון הוא של החומרה החזקה.

קודם כל, לקונסולה עם חומרה חזקה אורך החיים שלה יהיה הרבה יותר ארוך.

בנוסף, עדיף קצת פחות משחקים אבל ברמה גבוהה, מאשר יותר משחקים אבל פחות טובים.

אל תשכח שפיתוח המשחקים לא הולך בתהליך שכל חברה מפתחת לאותה קונסולה משחק אחר משחק ישר אחרי שהן מסיימות משחק מסויים, וכל פעם משחק אחר, כי זה ממש לא ככה.

בנוסף, אם מפתחים רוצים לפתח משחק FPS כבד, ומצפים שהוא יצליח בכמויות אדירות, אז הם יעדיפו לפתח לקונסולה עם הגרפיקה החזקה, וזה כי בה הוא יהיה טוב יותר, ובקונסולה כזו מחזיקים יותר רציניים שילכו על משחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לקונסולה עם חומרה חזקה אורך החיים שלה יהיה הרבה יותר ארוך.

מעניין כי לפי היסטוריה זה פשוט לא נכון

הגים בוי הישן שרד הרבה יותר שנים מהמתחרים שלו

הPS2 שרד הרבה יותר מהXBOX1 והקוביה

ויש עוד הרבה דוגמאות

אולי אתה חושב שזה ככה אבל בפועל היסטוריה מלמדת אחרת

בנוסף, עדיף קצת פחות משחקים אבל ברמה גבוהה, מאשר יותר משחקים אבל פחות טובים.

בדרך כלל השיפור זה בגרפיקה פיזיקה וAI

יש משחקים שזה תורם להם הרבה ויש משחקים שזה לא תורם להם כלום

בנוסף, אם מפתחים רוצים לפתח משחק FPS כבד, ומצפים שהוא יצליח בכמויות אדירות

יופי אז עוד פעם אתה מוכר תFPS ? זה הזאנר היחיד שאתה מכיר?

ל360 יש מספיק FPS טובים וגם למחשב

למעשה לכל הקונסולות מפותחים הרבה FPS זה שהזאנר מאוד חזק על ה360 לא יגרום למינסטרים לקנות תקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, כל הדגמאות שהבאת לקונסולות שהאריכו יותר חיים לא אומרות כלום!

אני דיברתי על חומרה טובה vs חומרה חלשה, ולא שום דבר אחר!!! אתה באת קונסולות שההבדל בניהן הוא לא רק החומרה, והוא הגורם היחידי למצבם, יש עוד גורמים אחרים שהשפיעו, אבל אני ואתה דיברנו מקודם רק על ההבדל של החומרה, אז אל תגיד שקונסולה חזקה יותר לא תאריך חים יותר מקונסולה חלשה יותר.

זה בדיוק כמו להגיד שכרטיס מסך מסוים, יאריך יחזיק אותך יותר מאשר כרטיס מסך חזק יותר, וגם ככה אצל מעבד וכל דבר אחר!

ה-FPS היתה רק דוגמא אחת! יש גם מרוצים, action role playing, fighting games, משחקי טיסה ועוד... באמת הייתי צריך לכתוב את זה כדי שתבין?

ול- אין מספיק FPSים שיספקו כבד ואפילו לא ל-PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...