xbox vs. ps3 - עמוד 13 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

xbox vs. ps3

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהדברים שיצא לי ליקרוא הכרטיס שלו שונה בחלק מהדברים מהמקביל בPC

ברור שהוא שונה אין R500 לPC הR520 לא קשור לR500 בכלל.

הצוות המקורי של Artx הרכש שהוביל לR300 עבד על הR400 לאחר הזכיה במכרז של ה360 הצוות הוקפץ לפיתוח של הxenos והR400 לא ראה אור יום מעולם, הR500 שעליו מבוסס הR600 יצא ל360.

הR520 הוא המשך ישיר של הR300 והR420, הצוות שפיתח אותו הוא הצוות שפיתח את הATI rage והR7000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

קראתי את רב מה שרשמתם פה ואחרי הכל יש לי עדיין כמה שאלות שלא קיבלתי עליהן תשובות.

בתור התחלה, אני די שולל את ה XBOX360 עקב בעיית ה RROD שמסרבת להיעלם. אני קונה את המכשיר שאבחר בחו"ל ככה שארצה לצמצם ככל האפשר את הסיכוי לתקלה ולמשלוח חזרה לחול. בהנחה שאוכל להשיג את ה PS3 בכ 500 דולר (כ 1750 שח לעומת כ 3000 שח בארץ), האם יש איזושהי סיבה לא לרכוש אותו וכן לשקול את ה XBOX360?

הנה עוד כמה שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובות:

1. הבנתי שאין בעיית איזורים במכשיר (אם מוציאים מהחשבון סרטי בלו ריי שלא ארכוש) כך שאוכל לרכוש משחקים מכל מקום בעולם ולא משנה היכן נרכשה הקונסולה - נכון?

2. מה ההבדלים בין גירסת ה 60GB לגירסת ה 80GB? באתר של אין ממש מידע רלוונטי ואני מניח שההבדלים לא נוגעים רק לגודל הדיסק.

3. אפא אני יכול למצוא רימת משחקים שיצאו לקונסולה על מנת שאוכל להבין אם המשחקים שמשחררים לה קולעים לטעמי?

4. יש פה משיהו עם PS3 באיזור הצפון שיכול לחלוק עימי את החוויה לפני הרכישה?

5. בהנחה שהמכשיר לא נרכש בארץ - תהיה לי בעייה עם שירות ONLINE (משחקים, הורדת תכנים וכו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפתח דיון חדש

הדיון הזה מאוד ישן ודברים ישתנו מאז

חוץ מזה בקשר לגרסאות -הישנות כן תומכות אחורנית במשחקי PS2 החדשות לא

היום אם אתה לא רוצה משחקי PS2 הכי מומלץ זה ה40 גיגה שנמכר ב400$ בארצות הברית

לPS3 יש ארד דיסק שגם ככה אפשר להחליף ברגיל בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - אנשים שפתחו דיון חדש קיבלו הערות כגון "יש ת'רד מרוכז", "תערוך חיפוש" ושאר ירקות. אז הנה - אני בת'רד המרוכז ועשיתי חיפוש אך עדיין לא קיבלתי תשובה או מצאתי תשובה שניתנה לשאלות הבאות:

1. הבנתי שאין בעיית איזורים במכשיר (אם מוציאים מהחשבון סרטי בלו ריי שלא ארכוש) כך שאוכל לרכוש משחקים מכל מקום בעולם ולא משנה היכן נרכשה הקונסולה - נכון? - נענה כבר.

2. מה ההבדלים בין גירסת ה 60GB לגירסת ה 60GB? באתר של אין ממש מידע רלוונטי ואני מניח שההבדלים לא נוגעים רק לגודל הדיסק.

3. אפא אני יכול למצוא רשימת משחקים שיצאו לקונסולה על מנת שאוכל להבין אם המשחקים שמשחררים לה קולעים לטעמי? - נענה כבר.

4. יש פה משיהו עם PS3 באיזור הצפון שיכול לחלוק עימי את החוויה לפני הרכישה?

5. בהנחה שהמכשיר לא נרכש בארץ - תהיה לי בעייה עם שירות ONLINE (משחקים, הורדת תכנים וכו)? - נענה כבר.

מה שמשאיר אותי עם שאלות 2 ו 4 ללא תשובה...

אני די בטוח שיש הבדלים בין גירסאות ה 40 ל 80 (למשל 2 יציאות במקום 4 או 6 ומחסור בקורא כרטיסי - אלו רק 2 הבדלים שאני מכיר בין גירסת ה 40 ל 80) - השאלה מה ההבדלים בדיוק בין גירסת ה 60 ל 80. באתר של אין ממש מידע רלוונטי. אשמח בנוסף אם מישהו שרכש קונסולה שכזו יפתח את ליבו וביתו ויזמין אותי להתנסות - אני אביא איתי מאפים לאירוח :xyxthumbs:

עידכון - אחרי חפירה בגוגל מצאתי את התשובה לשאלה 2:

http://playstation.about.com/od/ps3/a/80GBPS3Specs.htm

על פניו לא נראה שיש סיבה להוסיף 100 דולר לגירסת ה 80GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה דיון מי 24.07.2007 (הודעה אחרונה לפני היום)

ככה שאני לא חושב שיעשו לך בעיות

בקשר ל60 גיגה

הישנות תמכו במשחקי PS2 והחדשות לא תומכות

לפי מה שאני זוכר כל הדגמים החדשים יותר לא תומכים אחורנית במשחקי PS2

אבל אולי בעתיד יעשו עדכון תוכנה שיאפשר תמיכה אחורנית

חוץ מזה היו הבדלים לא משמעותיים כל כך

כמו כן חריץ לכרטיס זיכרון \בלי חריץ לכרטיס זיכרון

מספר וכו

בפועל אם אתה קונה את זה למשחקים זה לא משמעותי

וכמו שאמרתי מומלץ לקנות את גרסת ה40 גיגה אם אתה לא רוצה תמיכה אחורנית

ארד דיסק יותר גדול אתה יכול לקנות בחנות מחשבים ולחבר

סוני לא מגבילה חיבור של ארד דיסק רגיל לPS3 בניגוד ל360 שזה בעיה לחבר ארד דיסק רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו - מה תומך? תומך במה? במשחקי PS2? אבל הבנתי שהוציאו משם את השבב שמאפשר תמיכה, לא?

קרירין - ההבדלים בין ה 40 ל 80 לא מסתכמים במה שציינתי אבל בכל מקרה זה לא משנה כי יש או 60 או 80, אין לי דרך לקנות את ה 40. אני הולך על ה 60 כי הוא אמור להיות זהה ל 80 ואני לא חושב שאי פעם אצטרך 80GB. בכל מקרה אני לא אפתח קונסולה ואשנה את הדיסק הקשיח - אני בטוח שזה יבטל את האחריות.

תקראו את התגובה השניה - היא די מסכמת את ההבדלים בין הגירסאות:

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&message.id=2122260

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא מבטל את האחריות כי תומכת בזה

סוני בנתה את הPS3 מהתחלה שיהיה קל להחליף לו ארד דיסק והחיבורים סטנדרטים

ולהחליף בPS3 מאוד קל

זה לא ה360 שמגיע אם אריזה מיוחדת ומאוד בררן בארד דיסק

הPS3 פתוח מהבחינה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אסמכתה להצהרה המעניינת הזו? אני די בספק שאוכל לבוא לחנות ולהגיד לי "אבל קרירין אמר לי שסוני תומכת בזה..." :biglaugh:[br]פורסם בתאריך: 17.03.2008 בשעה 15:42:35

אלו כל המשחקים שיש ל PS3? יכול להיות?!

http://ps3.ign.com/index/games.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...