שמאל, שמאל, ימין למי שיש... - בואו נעשה את גוגל פרו עברית - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמאל, שמאל, ימין למי שיש... - בואו נעשה את גוגל פרו עברית

Drazick

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך את זה רק מהיום :-).

או שאתה משתמש בגרסא הישנה עם הסקריפט.

אהה... יכול להיות. לא שמתי לב שזה דיון ישן, אז פשוט פתחתי את ה- שלי לבדוק, ודיווחתי.

נ.ב.

משום מה אתה משתמש באקספלורר 7 (שירחם עליך האלוהים :-) ). אז רק היום קיבלת את 2 הכפתורים הללו.

אני לא משתמש ב-IE7. אני משתמש בגירסה הישנה של מקסון. אני פשוט לא אוהב את הגישה המינימליסטית של הדפדפנים החדשים. אני אוהב את הדפדפן שלי עמוס בכפתורים שימושיים, ושאני אוכל להגדיר איזה כפתורים יהיו בו ואיזה לא. אין לי זמן להתעסק עם תוספים. לדעתי, תוספים נועדו לתת לך אקסטרא על הבסיס השימושי, ולא אקסטרא על המינימום ההכרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... יכול להיות. לא שמתי לב שזה דיון ישן, אז פשוט פתחתי את ה- שלי לבדוק, ודיווחתי.

אני לא משתמש ב-IE7. אני משתמש בגירסה הישנה של מקסון. אני פשוט לא אוהב את הגישה המינימליסטית של הדפדפנים החדשים. אני אוהב את הדפדפן שלי עמוס בכפתורים שימושיים, ושאני אוכל להגדיר איזה כפתורים יהיו בו ואיזה לא. אין לי זמן להתעסק עם תוספים. לדעתי, תוספים נועדו לתת לך אקסטרא על הבסיס השימושי, ולא אקסטרא על המינימום ההכרחי.

אז עבור לאופרה, רק תעשה טובה לעולם האינטרנט, היפטר מהאקספלורר...

אופרה הרבה יותר "חזקה" למשתמש שרוצה כלי שניתן לבנות אותו כרצונו. והיא מהיר, קליל ויעיל הרבה יותר. גם יש לה את התאימות הכי גבוהה במבחן ACID3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי על זה כמה מילים כאן:

http://royiavital.blogspot.com/2008/09/blog-post_11.html

אשמח לתגובות שלכם, כמו איזה פיצ'רים אתם מחפשים (בבלוג).

אולי נרים עוד משהו לטובתנו, המשתמשים הימניים :-).

לגבי התגובה שלהם, זה לא חשוב, אבל אתה יכול להבין את הרעיון פה:

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=581099&TypeID=1&sid=127&pid=48

ופה:

http://globes.co.il/news/article.aspx?did=1000380874&fid=594

שים לב מה אומרים נציגי עצמם.

הם מקשיבים, אמנם קצת שחקני פוקר עם קלפים מוסתרים היטב, אבל ניתן להגיע אליהם ולהראות מה חשוב לנו ויותר חשוב מזה, הם לא מתעלמים (מצד שני, לקוחות צריכים להבין שלא להכל אפשר להגיד "כן").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עבור לאופרה, רק תעשה טובה לעולם האינטרנט, היפטר מהאקספלורר...

אופרה הרבה יותר "חזקה" למשתמש שרוצה כלי שניתן לבנות אותו כרצונו. והיא מהיר, קליל ויעיל הרבה יותר. גם יש לה את התאימות הכי גבוהה במבחן ACID3.

אופרה לא תומך ב-Drag&Drop של לינקים. מבחינתי, זה פיצ'ר חיוני ובסיסי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סחיבת" הלינקים

כלומר לגרור אותם לסרגל ושיפתח Tab חדש וכו'?

יש את זה באופרה.

יש הרבה יותר מזה. בכל אני לא מבין אין איך לא אכפת לך שכל תקן חדש שיש כיום שאינטרנט אתה בכלל לא מחובר אליו בגלל שבנוי סביב אקספלורר.

שלא לדבר על האיטיות שבה דברים עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר לגרור אותם לסרגל ושיפתח Tab חדש וכו'?

יש את זה באופרה.

אני לא מתכוון לגרור את הלינק עד לסרגל. אני מתכוון לכך שאפשר פשוט לגרור את הלינק כמה פיקסלים הצידה ולשחרר, ואז הוא נפתח בטאב חדש.

כמו-כן, חסר שם גם כפתור Undo שמאפשר לך לפתוח טאבים שסגרת (לא רק את הטאב האחרון שסגרת, אלא גם לבחור מתוך רשימת היסטוריה של טאבים שנסגרו).

בנוסף לכך, לאיפה הכפתור Stop נעלם באופרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לגרור את הלינק עד לסרגל. אני מתכוון לכך שאפשר פשוט לגרור את הלינק כמה פיקסלים הצידה ולשחרר, ואז הוא נפתח בטאב חדש.

כמו-כן, חסר שם גם כפתור Undo שמאפשר לך לפתוח טאבים שסגרת (לא רק את הטאב האחרון שסגרת, אלא גם לבחור מתוך רשימת היסטוריה של טאבים שנסגרו).

בנוסף לכך, לאיפה הכפתור Stop נעלם באופרה?

נו באמת, קליק עם הגלגלת בעכבר, על זה אתה רב שבמקום קליק אתה רוצה לגלול?

והואפציה לפתוח שנסגרו קיימת באופרה, יש לך פח אשפה מצד ימין. בקיצור אתה לא מכיר את התוכנה ובגלל זה סוב את אקספלורר, משתתף בצערך :-).

כל מה שיש לך שם ויותר יש לך באופרה ובטח ובטח בעזרת תוספות בפיירפקוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...