שמאל, שמאל, ימין למי שיש... - בואו נעשה את גוגל פרו עברית - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמאל, שמאל, ימין למי שיש... - בואו נעשה את גוגל פרו עברית

Drazick

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש Drag&Drop לפיירפוקס, מותקן לחצי מהאנשים בפורום-

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6639

לדעתי, הפיצ'ר הזה הוא מאוד בסיסי, וחייב להיות מוטמע בכל מודרני, ולא להיות מיושם בתור תוסף.

גם אני לא מבין את הקטע, מה העדיפות של גרירה קטנה הצידה לעומת קליק באמצע.

כוחו של הרגל.

הרבה יותר נוח ללחוץ על הלחצן השמאלי של העכבר(לחצן די רגיש) עם האצבע, מאשר ללחוץ על הגלגלת (לחצן לא כ"כ רגיש) עם האמה. הגלגלת של העכבר נועדה לגלילה. זה לא ממש נוח להשתמש בגלגלת של העכבר בתור לחצן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הפיצ'ר הזה הוא מאוד בסיסי, וחייב להיות מוטמע בכל מודרני, ולא להיות מיושם בתור תוסף.

שמע, עם כל הכבוד לדעתך, רוב האנשים בכלל לא שמעו על פונקציונליות כזו,

אז אין ממש סיבה שהיא תהיה מוטמעת כברירת מחדל בדפדפנים של היום.

אני גם משתמש בפונקציונליות הזו בעצמי, ומאוד אוהב אותה (לא יכול בלי) אבל לא מרגיש שחובה עליה להיות מוטמעת.

אגב, אני לא משתמש בה בשביל לפתוח לינקים - לינקים אני פותח עם קליק אמצעי (גלגלת) בדיוק כמו החברה האחרים כאן.

אני כן משתמש בה בשביל לסמן ולגרור טקסטים שיפתחו בחיפוש גוגלי, או כתובות שהן לא לינקים לחיצים (כתובת שהיא טקסט נקי).

בנוסף, ההרחבה שקישרתי אליה, מאפשרת כמה מודי עבודה, בינהם אחד מאוד נוח שקובע שגרירה למטה (למשל)

תפתח טאב חדש ברקע, וגרירה למעלה - תפתח טאב חדש בפוקוס - זה מאוד נוח לפעמים.

דבר אחרון - המיני דיון שפיתחנו כאן בנושא הזה, חורג מנושא הדיון ו"מלכלך" אותו

אז אם יש למישהו משהו נוסף לכתוב בהקשר של drag links/text & drop - אנא פתח נושא חדש בפורום תוכנה,

וצטט את מה שרלוונטי מכאן (ושלח לי ה"פ עם קישור לדיון החדש שאני אדע להגיב בו אם יש צורך:) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...