מחפש טראק באיכות גבוהה לבדיקת אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טראק באיכות גבוהה לבדיקת אוזניות

DXT

Recommended Posts

אני קופץ מחר לסניף קילומבו בת"א בשביל לנסות כמה זוגות של אוזניות ואני רוצה לבוא מוכן.

אני מחפש טראק באיכות גבוהה מסוג , WMA, ASF, OGG שבעזרתו אוכל להבדיל בין סט של למשנהו. כלומר שאוכל לדעת איפה הבאס יותר מרוח ואיפה הגבוהים פחות חדים (למשל).

אני לא אודיופיל אבל אני עדיין רוצה לדעת שמה שאני קונה יישמע הכי טוב באוזניים.

יש לכם המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני בא עם הנגן שלי לחנות בשביל לשמוע את השירים שלי עם האוזניות.

אבל חשבתי אולי למצוא איזה טראק מתוחכם שאפשר בעזרות לעמוד על טיב האוזניות.

יש חיה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אבל זה תלוי בסוג המוסיקה שאתה שומע...

לקלאסית- 4 עונות של ויולדי

לרוק- הוטל קליפורניה של האיגלז או קשמיר של לד זאפלין (העדפות אישיות שלי ;D)

למטאל- אישית אני אוהב את אנטר סנדמן של מטאליקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אבל זה תלוי בסוג המוסיקה שאתה שומע...

לקלאסית- 4 עונות של ויולדי

לרוק- הוטל קליפורניה של האיגלז או קשמיר של לד זאפלין (העדפות אישיות שלי ;D)

למטאל- אישית אני אוהב את אנטר סנדמן של מטאליקה

העדפות שלך אה? :)

כי זה לא בדיוק מה שהשתמשתי בו בביקורות? (לא כולל השלישי כמובן).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אומנם את הוטל קליפורנייה השגתי באיכות טובה רק לפני שנה בערך, אבל הדיסק של ויולדי קיבל שריטה כבר לפני איזה 4 שנים ::) (הספקתי לבדוק איתו רק משהו כמו 3~4 מערכות, אבל הוא הייה הדיסק המועדף... כמובן שעם המערכות שבדקתי כמעט ולא הייה הבדל- בסוף קניתי את האאקן 199- אבל עדיין...)

קשמיר יש לי באיכות לא גבוהה במיוחד, לכן הוא בא אחרי מטאליקה בשנתיים (או אפילו שלוש) האחרונות כשאני בודק מערכות (אומנם אני בודק מערכות משהו כמו פעם בחצי שנה, אבל עדיין, זה בד"כ הטראקים...)

ואם אני לא שוכח (כמו שכמעט שכחתי עכשו ;D) אני לוקח איתי את הדיסק של the lord of the dance. המייקל הזה (הרקדן הראשי...) הוא אחד הדברים הכי מעגניבים לבדוק איתם את הדיוק של של המערכת :smile1:

ביקורות שלך התחלתי לקרוא בצורה מלאה (ולא רק את המסקנות בסוף) רק לפני משהו כמו שנתיים ;)

אגב, אם יש לך הקלטה טובה של 4 עונות (קניתי עכשו אוסף עם שכולל רק את "אביב" ו"קיץ", וגם הקלטה לא משהו :P) שלח לי בבקשה לינק לmytempdir :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעלות אותו לרשת אני לא יכול (כי באיכות טובה זה תופס המון) אבל יש לי הקלטה מאוד טובה של 4 העונות. זאת שאני משתמש בה בביקורות. גרסא קצת שונה ממה שהרוב רגילים אליו :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה הלכתי היום לקילומבו, תכננתי לקנות PX100/200, או אולי משהו אחר over-the-ear אבל ברגע שניסיתי את ה CX300... נגמר הסיפור.

פשוט לא יכלתי להתפשר על משהו אחר, באס פשוט מעולה. התאהבתי במקום ולקחתי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה הלכתי היום לקילומבו, תכננתי לקנות PX100/200, או אולי משהו אחר over-the-ear אבל ברגע שניסיתי את ה CX300... נגמר הסיפור.

פשוט לא יכלתי להתפשר על משהו אחר, באס פשוט מעולה. התאהבתי במקום ולקחתי. ;D

ניסית עוד כמה או שישר את הCX ולקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעלות אותו לרשת אני לא יכול (כי באיכות טובה זה תופס המון) אבל יש לי הקלטה מאוד טובה של 4 העונות. זאת שאני משתמש בה בביקורות. גרסא קצת שונה ממה שהרוב רגילים אליו :)

Anatoli.

יש לינק לדיסק ה"מיוחד" שלך.

ד"א אני משתמש בהדיסק הזה של 4 העונות: http://www.amazon.com/Best-Vivaldi-Antonio/dp/B000HRME3W/ref=sr_1_32/105-8346879-3653217?ie=UTF8&s=music&qid=1181600583&sr=1-32

איכות הקלטה טובה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית עוד כמה או שישר את הCX ולקחת?

ניסיתי עוד כמה דגמים בינהם את שני הPXים וגם עוד כמה דגמים ספורטיביים של סנהייזר.

אבל בתקציב שלי (עד 300) באמת לא היה דבר יותר טוב מהן. אחת הקניות הטובות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...