ירידת מחירי 8800 קרבה - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירי 8800 קרבה

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מרוצה.

הכרטיסים של הדור הבא של ביחס למחיר שלהם שהוא יהיה גם בסביבות המחיר שקניתי את ה-8800GTX שלי' date=' יתנו ביצועים גדולים יותר תמורת הכסף.

[/quote']

אצל אתה אף פעם לא תהיה מרוצה להרבה זמן, הם עושים כרטיסים טובים לאותו רגע , הם לא מיסתקלים לעתיד.

ראה סידרה 5 וסידרה 7 (סידרה 5 אין תמיכה ב DX9 וסידרה 7 אין HDR) ואני חושב שגם בסידרה 8 גם יהיה איזה משהו :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדרה 7 יש (ואפילו גם בסדרה 6), מה שאין לה זה AA+HDR בו זמנית.

תאמין לי, כל מי שמחזיק או החזיק כרטיס מסידרה 7xxx נהנה מימנה תקופה די ארוכה, וגם מה זה משנה AA+HDR גם ה-8800GTX ברזולוציות גבוהות וגם הגדרות גבוהות בקושי סוחב, ככה או ככה הם לא הפסידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה מי שקנה בזמנו של ה1800XT את ה7800GTX יגיד לך שהוא עשה טעות נוראית שלא קנה את ה1800, אפילו היום שנה וחצי אחרי הוא יותר חזק מה 7900GT :lol:

מה תגיד?

שלא נדבר על סידרה 5 מול סידרה ***9 של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה מי שקנה בזמנו של ה1800XT את ה7800GTX יגיד לך שהוא עשה טעות נוראית שלא קנה את ה1800, אפילו היום שנה וחצי אחרי הוא יותר חזק מה 7900GT :lol:

מה תגיד?

שלא נדבר על סידרה 5 מול סידרה ***9 של ATI.

כן...ה X1800 בהחלט חייה רעה

וגם הוא לא היה זול בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדור הקודם,סדרה 7 היא החברה המובילה.

בדוק הזה יש עוד הרבה מאוד זמן עד שנגלה מי המובילה סופף המרוץ.

אני לא מסכים, סדרת ה - X1K היא עדיפה מבחינת ביצועים של כרטיסים (לא כולל את ה - 7950GX2 המפלצתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרוצה.

הכרטיסים של הדור הבא של ביחס למחיר שלהם שהוא יהיה גם בסביבות המחיר שקניתי את ה-8800GTX שלי, יתנו ביצועים גדולים יותר תמורת הכסף.

נשמע לי מוזר, הרי ברור שכל שנה יוצאת מפלצת חדשה לשוק ואז המפלצת הקודמת יותר זולה-אבל זה לא אומר שאתה לא נהנה מהביצועים הכי טובים למרות זאת.

תראה לי משחק שאתה לא מריץ על מקסימום ואז תגיד לי שאתה לא מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...