ירידת מחירי 8800 קרבה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירי 8800 קרבה

lmlm

Recommended Posts

כן,ירידת המחירים שכולם ציפו לה בעקבות בואו של HD2900XT קרב ,עדיין לא ידוע תאריכים אבל יש כבר מעט פרטים:

אנוידיה בקרוב תוריד מחירים ותייעץ לחבורת צד שלישי להמשיך להשאיר את המחירים נמוכים.

8800ULTRA הוא צפוי לרדת לאזור ה599$ ,כאשר 8800GTX ו 8800GTS ירדו לאזור HD2900XT כדי לתת מלחמה יותר טובה (300$ ו400$?)

גם 8600GTS ו8600GT ירדו במחיר כאשר HD2600 ו HD2400 יגיעו.

כנראה שאנוידיה לא רוצה שAMD תחזיר לעצמו שום נתח שוק :)

http://www.vr-zone.com/?i=5049

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא הייתי סומך על הירידה של הGTS כ"כ בגלל שעם הם יורדים ל400$ או 300$ זה יוצא כמעט כמו המחיר של היום...

400X4=1600 ועוד נגיד תוספת של החנויות בישראל היא 300 שקל על יבוא ועוד רווח אישי וכו'... אז יוצא שיש ירידה של 100-300 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה NVIDIA לא מפרסמת לוח מסודר של מחירים ותאריכים כמו ש עושים? :-\

מתי "בקרוב"?

ובכמה היא תוריד את המחירים?

כמו שזה נראה עכשיו זה לא הולך להיות משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהמחירים כבר מתחילים לרדת... כרטיסי יצאו כבר, או יצאו ב-1 ליולי(החזק ביותר כבר כאן).

אם רוצה לתת פייט ולהשאיר אצלה את השוק, היא תוריד מחירים למחירים של כרטיסי RADEON.

דרך אגב- אני לא יודע אם יהיה כדאי לקנות כי בRADEON החדשים יש טכנולוגיות חדשות שלא ממוצות כיום בכלל ואם מפתחי משחקים יחליטו שזה שווה להשתמש בפונקציות האלה, ישארו ממש ממש מאחור...

אני לא יודע מה לקנות... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיתחשב בכך ש8800GTS המקוצץ לא מריץ ממש פלאים DX10, לאור זה ש 8600GTS המשורג לא יהיה חזק ממנו,

ולאור זה שבשנה הקרובה ייצאו בערך 5 משחקי DX10 , אני חושב שאין טעם להמתין, קנה כרגע 1950PRO ובעוד כשנתיים שהשוק יתחיל ליהיות

מוצף ב DX10, קח כרטיס מתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מתי אמור לצאת 8600GTS משודרג

ואם בכלל יש טעם לחכות לו .. אולי גםבגרסא הזו הוא לא משתלם? ???

הוא ייצא כבר, רק אצל חברה אחת, לא זוכר צריך להיות בנועה מחשבים, ולפי התימחור שלו הוא ממש לא כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...