משחק נחמד. אזהרה: למבוגרים מעל 18 בלבד! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק נחמד. אזהרה: למבוגרים מעל 18 בלבד!

y_a_n_i_k

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דריה, תנסי להתחיל איתה כמו שהיית רוצה שיתחילו איתך.. ותראי לאן זה מתקדם :D

כן, אבל אז היא טובעת בים...

מותק, אל תתווכחי איתי על משהו שהוא עובדה.

אז אתה מודה בקשר לאמא שלך או שאתה באמת מכליל ולא מוכן להודות בטעות? בטעות שיצאת עם בנות מפגרות שהשתמשו בך כמו בסמרטוט, במקום ללכת על מישהי קצת יותר על רמה? מה זה אומר עליך בדיוק? באמת, אם כל הנשים לא בסדר, אז למה לא הלכת למצעד הגאווה להוציא מספרי טלפונים?

חזרה לנושא המשחק: כל הזמן כמעט יש לי שגיאה, המשחק נתקע, או שמופיע פתאום בלי שום סיבה באמצע שחיית עירום. הכי מצחיק שהיא נראית מרוצה כל הזמן ואז אומרת שכבר מאוחר ואני מקבלת 8-9 מתוך 10 והיא אומרת לי לחזור שוב. WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אז היא טובעת בים...

אז אתה מודה בקשר לאמא שלך או שאתה באמת מכליל ולא מוכן להודות בטעות? בטעות שיצאת עם בנות מפגרות שהשתמשו בך כמו בסמרטוט, במקום ללכת על מישהי קצת יותר על רמה? מה זה אומר עליך בדיוק? באמת, אם כל הנשים לא בסדר, אז למה לא הלכת למצעד הגאווה להוציא מספרי טלפונים?

חזרה לנושא המשחק: כל הזמן כמעט יש לי שגיאה, המשחק נתקע, או שמופיע פתאום בלי שום סיבה באמצע שחיית עירום. הכי מצחיק שהיא נראית מרוצה כל הזמן ואז אומרת שכבר מאוחר ואני מקבלת 8-9 מתוך 10 והיא אומרת לי לחזור שוב. WTF?

הכוונה שלי שהבנות דפוקות זה שהן כל פעם משנות את הדעה שלהן ואי אפשר להבין מה הן רוצות ומתי.

למרות כל זה ,אני עדיין אוהב מאוד נשים ומעולם לא חשבתי לעבור לצד השני :puke: :puke: :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכולוגית המשחק הזה גאוני, כנראה שרוטינת החיזור שלי מרובעת לגמריי (דאאאא השעה 12 בלילה ואני כאן בפורום!) ואני תמיד מגיע לאותה הסצינה למרות שיש עוד עשרות אפשרויות.

מישהו יודע איך לעשות NIPPLE TWICH ? רק לפני שמישהו קופץ ואומר לי שזה כואב, זה לא!

צריך למצוא את הרוטינה הנכונה, לשנן בע"פ ולקוות לטוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה משהו בגלל הFF

untitledhy0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FF זה נתקע באותה סצינה, ב-IE זה עושה את מה שתיארתי. למה?! עדכנתי את הדפדפנים ואת הג'אבה! מה לא בסדר?!

את מתנהגת כמו מכורה :P

כנראה האתר דפוק..

קיצר אני חושב שאחרי המועדון חשפנות אפשר לעשות איתה הכל (כל עוד ניצחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא כתוב בג'אווה, זה כתוב בHTML לא תקני בעליל ובגלל זה הFF נתקע, שחקו עם IE

בכל מקרה, מהשעתיים ומשהו שחרשתי על זה הגעתי ל -

סקס בג'קוזי, בחדר שלה, אני היא והלסבית (אבל אז היא הולכת ואז זה שוב סקס משעמם בג'קוזי), סקס באוטו מול החנות דלק\ שקונים בה שתיה, מציצה וסקס באוטו על ההר (או מה שזה לא יהיה) ובכולם זה היה סקס כפול (חוץ מהסקס במיטה שלה) - פעם אחת בג'קוזי\אוטו ואז חוזרים אליה ושוב במיטה ובכולם כמובן קיבלתי 10 אהאהאהאהאהא (כן, הייתי משועמם אחושרמוטה באותו יום :P)

ואם אתם רוצים, תחפשו בגוגל את השם של המשחק, יש גרסא קצת שונה שלו עם פחות באגים אבל יותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא כתוב בג'אווה, זה כתוב בHTML לא תקני בעליל ובגלל זה הFF נתקע, שחקו עם IE

בכל מקרה, מהשעתיים ומשהו שחרשתי על זה הגעתי ל -

סקס בג'קוזי, בחדר שלה, אני היא והלסבית (אבל אז היא הולכת ואז זה שוב סקס משעמם בג'קוזי), סקס באוטו מול החנות דלק\ שקונים בה שתיה, מציצה וסקס באוטו על ההר (או מה שזה לא יהיה) ובכולם זה היה סקס כפול (חוץ מהסקס במיטה שלה) - פעם אחת בג'קוזי\אוטו ואז חוזרים אליה ושוב במיטה ובכולם כמובן קיבלתי 10 אהאהאהאהאהא (כן, הייתי משועמם אחושרמוטה באותו יום :P)

ואם אתם רוצים, תחפשו בגוגל את השם של המשחק, יש גרסא קצת שונה שלו עם פחות באגים אבל יותר קשה

כנ"ל

הגעתי ל: סקס בג'קוזי, בסלון, באוטו, במיטה, ומציצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב6 ולא היו לי בעיות :nixweiss:

לכל האלה שהלכו אחריה לחדר וקיבלו 404, בגרסא החדשה כשאתה נכנס לחדר פשוט רואים אותה ישנה ואז אפשרות לגרום לה להגריש נוח (או משהו) ואז אפשר להוריד לה חזיה ו(אולי, לא זוכר) גם תחתונים ואז היא מתעוררת ומעיפה אותך :-\

^^ סקס בסלון אני לא חושב הצלחתי :-\ ובאוטו יש 2, אחד על ההר ואחד ליד החנות שקונים ממנה אלכוהול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...