מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה בגבול הצפון?! (*הרבה* מטוסים)

LazyBoy

Recommended Posts

תגידו כמה מפגרים אתם חושבים שהאנשים בחיזבאללה? אתם חושבים שזה המקור המודיעיני שלהם לכל מה שהולך בארץ? HWZONE? נראה לך שהם לא ידעו על זה שמטוסים רבים טסים בזמן האחרון בצפון עד שזה פורסם בHWZONE? כל מה שהם צריכים זה בן אדם בחיפה שיתקשר אליהם ויגיד להם שיש פעילות אווירית מוגברת מאוד... ולצערנו הרב יש בחיפה אנשים כאלה בטוח... הם לא צריכים את HWZONE כדי להשיג את המידע הזה... וזה עוד בלי להתייחס לעובדה שלמידע הזה אין שום סיווג ביטחוני לא שמור לא כלום... הפאקינג דובר צהל אמר שיש אימונים של חיל האוויר בצפון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנהלים תנהלו אם יש לכם טיפת מצפון. בגלל דברים כאלה, במלחמה בצפון המישכו לייפול קסאמים במקומות הנכונים, למה? דקה אחרי הנפילה כל העולם ידע בדיוק איפה נפל + .

ילד, קודם תתגייס ואחר כך תדבר, אוקי? סבבה, ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד, קודם תתגייס ואחר כך תדבר, אוקי? סבבה, ביי.

מה קשור גיוס?

הוא אומר משהו נכון.

אני התגייסתי-השתחררתי והספקתי כבר לעשות מספר פעמים מילואים מאז השיחרור.

הדיון אכן צריך להמחק או לפחות להנעל לפי דעתי.

מה גם, שתגובתך לא יאה למישהו ברמה בכירה באתר רציני ולא פורום בשקל. [br]פורסם בתאריך: 8.06.2007 בשעה 01:57:15

תגידו כמה מפגרים אתם חושבים שהאנשים בחיזבאללה? אתם חושבים שזה המקור המודיעיני שלהם לכל מה שהולך בארץ? HWZONE? נראה לך שהם לא ידעו על זה שמטוסים רבים טסים בזמן האחרון בצפון עד שזה פורסם בHWZONE? כל מה שהם צריכים זה בן אדם בחיפה שיתקשר אליהם ויגיד להם שיש פעילות אווירית מוגברת מאוד... ולצערנו הרב יש בחיפה אנשים כאלה בטוח... הם לא צריכים את HWZONE כדי להשיג את המידע הזה... וזה עוד בלי להתייחס לעובדה שלמידע הזה אין שום סיווג ביטחוני לא שמור לא כלום... הפאקינג דובר צהל אמר שיש אימונים של חיל האוויר בצפון....

לא יודע אם אני אחדש לך, אבל יש דבר בשם והם מחפשים מידע בדיוק כמו שאנחנו מחפשים מידע.

יש להם אנשים שהתפקיד שלהם זה לחפש מידע באינטרנט : רוטר, פרש, היידפארק, תפוז, וואינט ואחרים אז יש סיכוי שגם יגיעו לכאן ובכל מקרה למה לקחת סיכון?

אומנם הפעם דובר בתרגיל,אבל זה היה לאחר שכבר דיברו על זה, פשוט צריך לחנך אנשים לא לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש דברים בגוגל שאתה לא רואה ובסיסים כמו הקרייה ועוד בסיסים שאני שירתתי בהם שהם באיכות נמוכה ולא רואים בעצם כלום.

ב. זה שיש את זה משהו אחד, אבל הגישה שלך אומרת שצריך לטפל באחרים ואז פה? המקרה פה הוא זמין ונוח לטפל בו ולהוריד אותו. את יותר קשה. מה גם שבגוגל כמו שאתה רואה תמונות של בסיסי צה"ל אתה רואה גם סוללות sa5 sa12 hawk ודיפונים לטנקים בסוריה/מצרים ובשאר העולם. כאן ההודעה עובדת לכיוון אחד בלבד וזה נגד ואין סיבה להשאירה מלבד פרנציפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה פרינציפ - אני לא מוכן לנעול דיון לגיטימי, רק כי מישהו טוען - ללא שום בסיס עובדתי whatsoever - שעצם קיומו פוגע איכשהו בבטחון המדינה. אולי בשם בטחון המדינה צריך להכריז על כל המדינה כשטח צבאי סגור ולנעול את כולם בבתים, פן חלילה מישהו יראה חייל עם ויוכל לספר לחבר שלו איפה הוא ראה את אותו חייל, מה הייתה הדרגה שלו ואיזה הוא נשא - ומכך חברו יוכל להסיק היכן ממוקם הבסיס של אותו חייל ומה תפקידו, דבר שיהווה פגיעה *חמורה* בבטחון המדינה.

נכון, יש בגוגל דברים שאתה לא רואה (הקריה?? אין בן אדם בעולם שלא יודע איפה זה, ואין גם בן אדם בעולם שאכפת לו). אבל יש מספיק דברים שאתה כן (בעיקר כל גבול הצפון, מרמת גדר המערכת ועד מפקדות האוגדות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה פרינציפ - אני לא מוכן לנעול דיון לגיטימי, רק כי מישהו טוען - ללא שום בסיס עובדתי whatsoever - שעצם קיומו פוגע איכשהו בבטחון המדינה. אולי בשם בטחון המדינה צריך להכריז על כל המדינה כשטח צבאי סגור ולנעול את כולם בבתים, פן חלילה מישהו יראה חייל עם ויוכל לספר לחבר שלו איפה הוא ראה את אותו חייל, מה הייתה הדרגה שלו ואיזה הוא נשא - ומכך חברו יוכל להסיק היכן ממוקם הבסיס של אותו חייל ומה תפקידו, דבר שיהווה פגיעה *חמורה* בבטחון המדינה.

נכון, יש בגוגל דברים שאתה לא רואה (הקריה?? אין בן אדם בעולם שלא יודע איפה זה, ואין גם בן אדם בעולם שאכפת לו). אבל יש מספיק דברים שאתה כן (בעיקר כל גבול הצפון, מרמת גדר המערכת ועד מפקדות האוגדות).

אתה לוקח דרך התבטאות מטופשת של אמריקאי שכל דאגותיו בחיים הם האם השכנים שלו עושים רעש או לא. כאשר אין דאגות קיומיות אז

צצים כל הטיעונים האלו כי אין משהו אחר לעשות. כאשר אתה חי במדינה שכל המדינות שסביבה שוללות את קיומה ומצהירות בגלוי שמטרתן

להשמידה אז נטענות האלו הופכות דמגוגיות. שלא לדבר על העובדה שסוגרים פה כל תרד שמעז להעביר ביקורת (חיובית או שלילית) על

האתר ללא הבחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הבעיה הראשית: בטחון המדינה מול זכויות הפרט ובמקרים מסוימים מכריזים על שטח צבאי סגור. שדרות לאיזה תקופה בזמן האחרון הייתה לא שטח צבאי סגור אלא בסוג של משטר צבאי על מנת לפשט תהליכים.

אני חושב שבמקרה הזה עד ההודעה של דו"צ היה צריך לברר מולם מה קורה או מול הצנזורה, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי עיצבן אותך אני או gremlinx , אבל אין כזה דבר חייל קטן כל חייל נחוץ אפילו ג'ובניק משק ממטרות נחוץ בשביל שהצבא יעבוד

וזה שאח שלך בחיל האוויר וואללה כיף לו, בטח בטכני משק קופי פייסט כמו חבר שלי

אומנם לא ציינתי את זה בעצמי אבל זה היה ידוע לי ובזה אני דוגל אבל הוא משחק אותה קצת יותר מידי ...

ואח שלי ל"א

כי?

יש פה כמה כאלה שיתנו לך באן מסיבה ילדותית אבל תעשה מה בראש שלך

אגב יש את המשפט

"לא משנה מה תעשה יאמרו לך שזה לא נחוץ אבל נחוץ שתעשה אותו " או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...