C2Q טוב יותר מK10 בCinebench - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

C2Q טוב יותר מK10 בCinebench

lmlm

Recommended Posts

Xeon X3220 מעבד מרובע (C2Q) בתדר 2.4Ghz מהיר יותר ב58% ממעבד ברצלונה (K10)בתדר 1.6Ghz.

Xeon X3220 עשה ב17 שניות כאשר ,ברצלונה ב27 שניות.

אם תעשו חישוב, C2Q מהיר מברצלונה (K10) קלוק פר קלוק

ברצלונה:

4997largeamdbarcelona64qh7.jpg

C2Q:

4998largeintelxeonx3220en7.jpg

מקור:

http://www.dailytech.com/Article.aspx?newsid=7574

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי קופץ להסיק מסקנות, מוקדם מדי. אני די בטוח שהK10 יביס את הXEON 3230 בקלות. תחת אותה מהירות שעון לXEON אין שום סיכוי נגדו. שם לב שהK10 הוא ב1.6GHZ בעוד שהXEON 2.4GHZ, אבל מוקדם לשפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD ז"ל...?

זה נראה רע, רע מאוד... בעיקר שזה מצטרף לכך ששותפי אומרים שהסמפלים האחרונים רצים רק ב 2ghz והם לא רואים איך הציפ יהיה זמין לפני ספטמבר...[br]פורסם בתאריך: 6.06.2007 בשעה 16:56:36

לא הייתי קופץ להסיק מסקנות, מוקדם מדי. אני די בטוח שהK10 יביס את הXEON 3230 בקלות. תחת אותה מהירות שעון לXEON אין שום סיכוי נגדו. שם לב שהK10 הוא ב1.6GHZ בעוד שהXEON 2.4GHZ, אבל מוקדם לשפוט.

מתמטיקה פשוטה - הקסאון רץ במהירות שעון 50% יותר מהירה - וביצע 58% יותר טוב בבנצמארק - לכן גם במקרה שהנצמארק תלוי לחלוטין במהירות המעבד - עדיין הוא ינצח את ברצלונה באותה מהירות שעון...:/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רק צריך לחכות לאורי שיסביר לנו כמה הבנצ'ים שאננד עשו לא אמינים, בדיוק כמו שהבנצ'ים שעשו בזמנו ל-C2D היו מוטים לגמרי.

או כמו הבנצ'ים שהם פרסמו על R600....

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך אנשים קופצים למסקנות, מה יש? שכחתם את הבנצ'ים של ה-R600 בדיילי-טק? לפני יציאת דרייברים מתוקנים.

לדעתי הביצועים הירודים הם בגלל כמה סיבות, התאמה של ברצלונה לצ'יפסט הנוכחי לא מספיק טובה, בכל זאת מדובר בסוקט AM2 ולא AM2+,

מדובר גם בסטפינג מיושן יותר, 1.6 ג'יגהרץ מעיד על מעבד נסיוני.

חברה אני במקומכם לא הייתי קופץ למסקנות כי... להזכיר לכם>>

http://techreport.com/reviews/2007q1/cpus/index.x?pg=9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי צודק... כרגע אי אפשר לדעת כלום... הכל מלא בקונפירציות של החברות השונות, תוצאות שהחברות מטות לטובתם...

חכו להשקה של המעבדים..

בדיוק! להינעל על בנצ'מרק בודד מעיד על חוסר מקצועיות של האתר, אני ממש מתפלא מהעורך של דיילי-טק :screwy:

מה ש- בעצם רוצה להראות ללקוחות שאפשר לשפר ביצועים בעזרת ברצלונה על אותה הקונפיגורציה בפחות צריכת חשמל, תחשבו על זה אותו הלוח, צ'יפסט, , רק מעבד חדש בפחות TDP:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1321&Itemid=35

*לצערי אינטל גם את זה מנסה להרוס ל- בעזרת ג'ורנליסטים צמאים לסקופ! :bash:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אז תן לי להבין.

לפני זמן מה דיברת על כך שברצלונה תהיה מהירה Clock per clock מהקסיאונים ב-40%.

עכשיו כאשר מסתמן כי התוצאות לא נראות בכלל מרשימות ביישום שנשלט בד"כ על ידי ,

אתה כבר עובר לטענת הגיבוי שזה מעבד נהדר בגלל שהוא נותן את אותם ביצועים בהספק מעט נמוך יותר.

אני חושב שזה קצת מעט מדי וקצת מאוחר מדי להתחרות במעבד שנמצא יותר משנה בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...