טריק ההזזה? מישהו יכול להסביר לי אותו. אני צריך להבין מה קורה בטריק הזה לפיסיקה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריק ההזזה? מישהו יכול להסביר לי אותו. אני צריך להבין מה קורה בטריק הזה לפיסיקה.

moshikoko

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אמנם לא יודע מה זה טריק ההזזה אבל אני מכיר טריק אחר שקוראים לו:

טריק ההודעה הברורה.

זהו טריק מאוד שימושי, בו אתה כותב מה אתה רוצה מהחיים שלנו בפירוט.

כך נוכל לענות לך ברצינות וללא הלצות מיותרות.

עצתי לך,

דע לפתוח דיון טוב לפני שתמשיך עם לימודי התואר הראשון. זה בכלל יעזור לך בחיים, להיות עינייני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד ....אין לי מוסג מה אתה רוצה !

אתה לומד פיסיקה 1 מ? לא! אז אתה לא יודע!

עריכה: ולכל אלה שאומרים שלא הייתי ברור!!! הנה שוב ציטוט ממה שכבר הסברתי:

"תודה על כל התגובות המעניינות. מי שיודע מה זה היה מבין למה התכוונתי.

בפיסיקה 1 מ' לומדים פיסיקה ברמה גבוהה. שם יש שימוש במתמטיקה ברמה גבוה. כדי לפתור משוואה דיפרנציאלית, אני צריך לדעת מישדיף. אני מעוניין לדעת איך לפתור משוואה זו ע"י טריק. טריק זה נקרא טריק ההזזה.

למי שיודע ויכול להסביר אני אשמח."

מה לא ברור!!? מי שלומד את זה יודע! מי שלא אז שלא יגיב סתם שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושיקוקו היקר

אני לומד בטכניון לקראת סיום תואר ראשון במדעי המחשב, לקחתי את הקורס הזה (והרבה קורסים אחרים עם מתמטיקה "גבוהה"), סיימתי עם ציון 90, ואני לא זוכר שום דבר בשם "טריק הזזה". אז תפסיק לצאת מנק' הנחה שאנחנו אמורים לדעת על מה אתה מדבר, או שלחליפין אנחנו לא מכירים את הקורס והתוכן שלו.

אבל מעל לכל, תפסיק ליילל ולהתבכיין. לפני שאתה קורא לכולם טפשים, קודם עדיף שתברר האם אתה בטוח ש "טריק הזזה" זה לא שם שמתרגל או מרצה המציא לשיטה ידועה בשם אחר.

לדוגמא - גם המונח המגוחך "מישדיף" ( :kopfpatsch:) זה דבר שלא היה קיים אצלנו כשלקחתי את הקורס.

עריכה:

אוקיי, טרחתי אפילו לפתוח את הקלסר שלי ובו רשום "פיזיקה 1מ', 114071", דפדפתי ופשפשתי, וגיליתי שאין בו שום אזכור לשום דבר בשם "טריק הזזה". ואם היית מכיר אותי היית יודע שאם אין אזכור לכך בקלסר שלי, אז לא היה אזכור לכך בקורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישדיף זה קיצור של משוואות דיפרנציאלות. :kopfpatsch: אם אתה לא מכיר אז אני לא מאמין לך שאתה לומד בכלל!

אתה למדת פיסיקה 1מ? או פיסיקה 1? עם מי למדת? אני מכיר שם את המרצים. המרצה שלי מלמד בטכניון והוא אפילו ראש המחלקה לפיסיקה. הוא קורא לזה טריק ההזזה. כנראה שלא למדת אותו. יתכן שלמדת פיסיקה 1 מ אחרי חדווא ואחרי מישדיף ולכן לא היית צריך את הטריק. אבל אני לומד פיסיקה לפני מישדיף.

ולא קראתי לכולם טיפשים אלא לתגובות שנתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את העריכה שלי בפוסט למעלה. למדתי אצל נועם סוקר (אני מניח שאתה יודע מי זה..)

עכשיו תעשה לי טובה, את חוסר ההערכה שלך תפגין כלפי מישהו אחר. הגישה שלך מגעילה אותי וגם את כל חברי הפורום אם לא שמת לב.

ואני יודע מה הקיצור של "מישדיף", אני פשוט לא משתמש בקיצורים מגוחכים שאיזו פקאצה החליטה להמציא. ואף אחד לא השתמש בקיצור הזה כשלקחתי את הקורס הנ"ל. נתתי את זה כדוגמא לכך ששמות ומונחים שונים יכולים להשתנות עם הזמן.

עריכה: למדתי פיזיקה 1מ' יחד עם חדווא 1מ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את העריכה שלי בפוסט למעלה. למדתי אצל נועם סוקר (אני מניח שאתה יודע מי זה..)

עכשיו תעשה לי טובה, את חוסר ההערכה שלך תפגין כלפי מישהו אחר. הגישה שלך מגעילה אותי וגם את כל חברי הפורום אם לא שמת לב.

ואני יודע מה הקיצור של "מישדיף", אני פשוט לא משתמש בקיצורים מגוחכים שאיזו פקאצה החליטה להמציא. ואף אחד לא השתמש בקיצור הזה כשלקחתי את הקורס הנ"ל. נתתי את זה כדוגמא לכך ששמות ומונחים שונים יכולים להשתנות עם הזמן.

עריכה: למדתי פיזיקה 1מ' יחד עם חדווא 1מ'.

מה אתה לא אוהב בגישה שלי? שאלתי פה שאלה לגיטימית והאנשים נתנו תגובות לא לעניין. תחסוך ממני תגובה כזו גם אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...