קריסות בהפעלת ישומי גרפיקה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריסות בהפעלת ישומי גרפיקה

Overkiller

Recommended Posts

המחשב שלי קורס ומציג מסכים כחולים כאשר אני מפעיל יישומי גרפיקה (אובליוויון, קאונטר סטרייק).

עקבתי אחריי הסטיקי, ושללתי את כל האפשרויות המוצגות שם:

●ספק כוח פגום/ג'נרי - ספקי כוח פגומים או ספקים ג'נריים שלא יציבים, הם יכולים להיות הסיבה למסכים כחולים.הספק יחסית חדש, ושל חברת אנרמקס, כך שזאת לא הבעיה

●התנגשויות תוכנה שונות - מומלץ להסיר את כל הדרייברים שברשותכם , ולהתקין את הדרייברים העדכניים ביותר ,

משום שהם גורם די נפוץ בגרימת מסכים כחולים. הסרתי את כל הדרייוורים והתקנתי, הבעיה נותרת בעינה

●קבלים נפוחים/נוזלים - קבלים נפוחים גם הם גורם למסכים כחולים , אם כי זה גורם די נדיר(אך עדיין דורש בדיקה) בדקתי.....וכלום

●קבצי מערכת לא תקינים.אני לא חושב, קבצי המערכת לא שונו במהלך השנה האחרונה

●זיכרונות לא מתואמים/פגומים או לחלופין , סלוט פגום שעליו נמצא סטיק - בעיית זיכרונות זה גרום נפוץ מאוד במסכים כחולים , לכן כדאי לבדוק את כל הסטיקים של הזיכרון שנמצאים ברשותכם וגם את הסלוטים עצמם , קיימת התוכנה +MemTest86. הרצתי את התוכנה 11 שעות....לא נמצאה בעיה

●חום גבוה של המעבד/כרטיס מסך/לוח - גם זה יכול להיות גורם למסכים כחולים. הטמפרטורה סבירה בהחלט, ולא הגורם לבעיה

●עידכון ביוס - אם שום פתרון לא עזר, תשקלו לעדכן את הביוס. יש מקרים שרק עידכון ביוס יוכל לעזור בפיתרון הבעיה.עדכנתי, והבעיה לא נפתרה

כפי שאתם רואים ביצעתי את השלבים הדרושים, שכוויכול אמורים לפתור את הבעיה שלי, אבל שום דבר לא עזר :nixweiss: :'( עזרו לי בבקשה לפתור את הבעיה.

*קבצי הminidump הוספו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...