אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

אוקיי, אז כמו שכתבו פה:

א. תוציא לעצמך לעזעזל את השטות הזו "להציע חברות".

אין כזה דבר לעזעזל. קודם יוצאים, מתמודדים עם הבן אדם השני באופן טיפה יותר אינטימי ואז רואים לאן זה הולך.

רב האנשים נהיים חברים בלי שום "הצעות".

ב. אין לך מה לחכות חודשיים בשביל להציע לה לצאת, החיים קצרים מדי.

ג. צא מהסרט הרומנטי: פרחים, מתנות, סרנדות, אהבה ומה שיש לך בראש.

כל אלה לא מתאימים למצב שלך.

אתה רוצה בחורה? תנסה לצאת איתה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי, אתה במצב על הפנים, תקשיב לי שניה תקרא תהודעה שלי

כאחד שהיה במצב כזה, לפני כמה שנים, בוא נקרא לו מצב אפס, אתה פשוט מתנהג כמו אפס, אתה הסמרטוט של הבחורה, היא שולטת בך, היא משחקת בה, אתה פאקינג יורד על הברכים שאתה אומר שאתה רוצה להפתיע אותה, ולקנות לה מתנות, "לכבוש את ליבה", תגיד לי אתה בסדר?!@ קח תראש שים 30 פעם בקיר עד שתתעורר ותבין, שמשהו איתך לא בסדר, מה עשיתה ממנה אלוהים?, קודם כול בחורה זה רק בחורה, נשים לא יודעות מהן רוצות מעצמן ולכן מתי שאתה תבוא ותתלקק עליה, היא תתחיל איתך משחקים, ותגרר אחרי המשחקים שלה שיובליו לשום מקום, תהיה גבר, תוביל אותה, שלוט עליה, תראה לה שהיא צריכה להתאמץ בשבילך, ולא שאתה הכלב שלה, שהיא שולטת בו, שום מתנות, שום בלדות מתחת לחלון, ושום שטיות, תהיה אדיש, תראה לה שהיא צריכה להתאמץ, תתעסק עם עוד בנות לידה, בסביבה, תראה לה שהיא לא המטרה היחידה, ושיש עוד 1000 כמוהה, ושאתה מיוחד, שהיא צריכה אותך, וככה פשוט להיות גבר לשם שינוי, לא להלתקק על הבחורה, כי נשים על אפסים כאלה, תופסות פוזה, מרגישות אלוהים בגלל אפסים שגורמים להן להרגיש כך, וסתם עושות משחקי סחור סחור,

קיצר תהיה גבר, תבוא אם בטחון, תגיד לה ככה "חמישי בערב אני ואת בארומה" לא אם, ומה את עושה, אל תתן לה מקום להתחמק וזהו.

בהצלחה.

עכשיו אתה, פשוט על המקום כמו גבר, קובע איתה לצאת, מדברים קצת, צוחקים, קובעים עוד כמה יציאות, לא להיות ניידי, להראות לה שאתה אדיש אליה, ושהיא לא כזאת חשובה וזה כבר יזרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא בגילך, היא לא תתלהב יותר מדיי. לא כאשר היא כבר שמה עין על חייל שזה משהו "שווה" בשביל ילדה ללכת לספר לחברות שלה. מצד שני, מה יעשה חייל עם ילדה בת 16-17 או בת כמה היא? חייל רוצה לחזור מהבסיס ולזיין ואני לא בטוחה שהמחמד שלך תיתן לו, אז סביר להניח שהוא יוותר.

השאלה היא, אם אתה מוכן להביך את עצמך ולגלות לה את ליבך הפגיע רק בשביל שהיא תלך להשפיל את עצמה ולטפס על איזה חייל?

אה, ומה רע בפרחים? לפחות זר יפה ליומולדת? זה יפה, זה מכובד ובנות אוהבות פרחים. בכל אופן, אין צורך לרדת על 4 ולהשפיל את עצמך בשביל בחורה שאינך בטוח שתחזיר לך באותו מטבע, אם בכלל. זה כואב, וזה קשה, אבל לא משתלם להשקיע במשהו שלא מחזיר. סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא פרחים, אולי בסביבות הגיל שלך (לא שאת זקנה :\ ), הוא בן 17, אולי שיבוא בטוקסידו ויתן לה פרחים, ויתן לה טבעת ?

הוא צריך לאמץ את דרך המחשבה של bad boy שלא חסרות לא בנות, ושהוא עושה מה שבזין שלו, וד''א בנוגע לחייל, אני מכיר מישהי חבל''ז איזה "ילדה טובה", ממש כאילו ביישנית חבל''ז, שיש לה חייל ואני לא יכול להאמין שהוא מזיין אותה, זה פשוט לא מתאים לה "היא מהחננות" של השכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, מה אני אבוא בלי כלום ויגיד לה "אני מאוהב בך" זה לא נשמע טוב...

אתה לא אמור להגיד לה את זה בכלל. לפי מה שאתה אומר, אתה לא מכיר אותה ממש טוב והיא פשוט נראית לך מדהימה זה הכל.

לא אומרים לבנות שאוהבים אותן אלא אם אתה מכיר אותה ממש טוב ואתם חברים! (Boyfriend-Girlfriend)

יכול להיות שהיא באמת נראית מדהים אבל היא לא בקטע שלך. אז קודם כל תבדוק איך יוצאות השיחות ביניכם, ואם נראה לך שזה הולך טוב תזמין אותה לצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה במצב על הפנים, תקשיב לי שניה תקרא תהודעה שלי

עכשיו אתה, פשוט על המקום כמו גבר, קובע איתה לצאת, מדברים קצת, צוחקים, קובעים עוד כמה יציאות, לא להיות ניידי, להראות לה שאתה אדיש אליה, ושהיא לא כזאת חשובה וזה כבר יזרום

ולהראות לה שיש יאמבא דברים אחרים שאתה עושה ואתה לא יכול להוזיז את זה בשבילה כי היא גם לא כזאת חשובה כאילו שתתענין בך יותר ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LAWL!!!11111111

זה יותר טוב מקומדיה!

אני חושב שתקטוף לה פרח, לך ליומולדת שלה, תביא לה, תגיד לה שאתה מאוהב בה, ותציע לה חברות, ואז תתנשקו על הלחי.

אדיר, לא?

(לא)

ועכשיו קצת יותר לעניין...

תקשיב לבקרו למרות שכותבים better ולא butter.... אולי עדיף שתיכשל בפעם הראשונה שתלמד איך *לא* עושים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר לפותח התראד, its butter to be reject then regret

וואו, לא יכלת לדפוק את המשפט הזה יותר ממה שדפקת, בתרגום ישיר מה שכתבת זה: "זה חמאה להיות לדחות אז להתחרט" :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא בגילך, היא לא תתלהב יותר מדיי. לא כאשר היא כבר שמה עין על חייל שזה משהו "שווה" בשביל ילדה ללכת לספר לחברות שלה. מצד שני, מה יעשה חייל עם ילדה בת 16-17 או בת כמה היא? חייל רוצה לחזור מהבסיס ולזיין ואני לא בטוחה שהמחמד שלך תיתן לו, אז סביר להניח שהוא יוותר.

השאלה היא, אם אתה מוכן להביך את עצמך ולגלות לה את ליבך הפגיע רק בשביל שהיא תלך להשפיל את עצמה ולטפס על איזה חייל?

אה, ומה רע בפרחים? לפחות זר יפה ליומולדת? זה יפה, זה מכובד ובנות אוהבות פרחים. בכל אופן, אין צורך לרדת על 4 ולהשפיל את עצמך בשביל בחורה שאינך בטוח שתחזיר לך באותו מטבע, אם בכלל. זה כואב, וזה קשה, אבל לא משתלם להשקיע במשהו שלא מחזיר. סורי.

נשמע תשובה רצינית, בעלת ניסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיג מדים ותראה לך שאתה חייל פ33תי שולת בגולני שהורג ערבים ורץ בשטחים עם סכין בין השיניים!!!11

ושהזין שלך ארוך כמעט כמו הm16 שלך ושאם היא תצא איתך תעשה לה נעים כל פעם שתחזור 21!!!11111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, לא יכלת לדפוק את המשפט הזה יותר ממה שדפקת, בתרגום ישיר מה שכתבת זה: "זה חמאה להיות לדחות אז להתחרט" :smile1:

נו יום שישי, עייפים רצח, מסטול מהתנ''ך (ראשון בגרות), ואני אחרי קצת וויסקי כדי לתפוס ראש טוב לשינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה הולך לעשות עם התשובה הזאת חוץ מלהתרשם ממנה

קראת לי תמחשבות,ילדים קטנים עם תסביכי התאהבות נופלים לכל דבר שהם שנותן להם קצת יחס,דיי עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...