אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

טוב, נמאס לי ממכם חבורה של אימבצלים מפגרים :pissed:

הבנאדם בא לכאן לבקש עזרה ובמקום לעזור לו אתם יורדים עליו?! :bash:

רוצים? תעזרו, לא רוצים? אל תעזרו ותסתמו ת'פה!!! :2gunsfiring:

במקום להגיד לו להתבייש בעצמו אתם צריכים להתבייש שעוד לא למדתם שלא צוחקים על בנאדם שמבקש עזרה, חבורת ילדים קטנים שכל אחד מחזיק מעצמו מינימום דון ג'ואן קטן וכובש לבבות בספינת האהבה.

:gorgeous:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, נמאס לי ממכם חבורה של אימבצלים מפגרים :pissed:

הבנאדם בא לכאן לבקש עזרה ובמקום לעזור לו אתם יורדים עליו?! :bash:

רוצים? תעזרו, לא רוצים? אל תעזרו ותסתמו ת'פה!!! :2gunsfiring:

במקום להגיד לו להתבייש בעצמו אתם צריכים להתבייש שעוד לא למדתם שלא צוחקים על בנאדם שמבקש עזרה, חבורת ילדים קטנים שכל אחד מחזיק מעצמו מינימום דון ג'ואן קטן וכובש לבבות בספינת האהבה.

:gorgeous:

גם אני באתי לרשום תגובה כזאת,אך בשביל מה עם אנשים שלא מקשיבים בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך אחי, תצלם את הזין שלך ותשלח לה

אתה יכול אפילו לכתוב לה דברים מלוכלכים שיחרמנו אותה, כמו "אני אביא לך את הזין במצח" או "אני אשפיך לך באוזן"

זה עובד בדוק !!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך אחי תצלם את הזין שלך ותשלח לה

אתה יכול אפילו לכתוב לה דברים מלוכלכים שיחרמנו אותה, כמו "אני הביא לך את הזין במצח" או "אני השפיך לך באוזן"

זה עובד בדוק !!!! :xyxthumbs:

לאחר התבוננות בפרופיל שלך ראיתי שציינת שגילך הינו 18 בלי להעליב אני פשוט לא מאמין וישנן שתי ברירות

1. אתה משקר לגבי הגיל

2. אתה סובל מפיגור שכלי

אני אמנם יותר צעיר מהגיל שציינת בפרופיל שלך ואנגלית היא שפת האם שלי ולא עברית,אך לפחות אני יודע לאיית.

ועכשיו חזרה לעניינך-כפיר תשלח לי הודעה במסנגר מחר אני אסביר לך כמה דברים(מניסיון אישי) ובהצלחה בבגרות בתנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר התבוננות בפרופיל שלך ראיתי שציינת שגילך הינו 18 בלי להעליב אני פשוט לא מאמין וישנן שתי ברירות

1. אתה משקר לגבי הגיל

2. אתה סובל מפיגור שכלי

אני אמנם יותר צעיר מהגיל שציינת בפרופיל שלך ואנגלית היא שפת האם שלי ולא עברית,אך לפחות אני יודע לאיית.

ועכשיו חזרה לעניינך-כפיר תשלח לי הודעה במסנגר מחר אני אסביר לך כמה דברים(מניסיון אישי) ובהצלחה בבגרות בתנ"ך.

קודם כל אני מכיר את הבן אדם והוא מזהה אותי גם לפי הכינוי, אין לי בעיה. הוא בן 18 או לפחות 17 וחצי.

הבן אדם לא סובל מפיגור שכלי אבל ביניו יש לו איזה משהו.

---------

ובשבילו כי לא יצא לי להגיד לו את זה:

אל תתעסק איתה בלי קשר לזה שאתה אוהב אותה היא לא שווה את זה מניסיון של אנשים שאני מכיר.

ולפעמים הבאות- אין פרחים(מצד שני אם אתם יוצאים פעם ראשונה אחרי הכרות מסויימת ותביא לה ורד או משהו זה יכול להיות נחמד, תלוי בבחורה),אין מתנות אלא רק אם היא הזמינה אותך ליום הולדת, טעות גסה זה להגיד לבחורה שאתה אוהב אותה לפני שאתם זוג-הן ברוב המקרים נסגרות ומתבלבלות וזה מה שאתה לא צריך, אל תתנדב לעשות בשבילה דברים אם אתה קולט שהיא מבקשת ממך משהו שלא באמת צריך או שהיא יכולה לעשות לבד(נגיד לקום ולהביא לה משהו)לא לעשות!!!, אם המבטים נפגשים אז אל תשפיל מבט תן לה להפסיד אין לך מושג כמה זה משגע בנות. יש עוד אם אתה רוצה לשאול לגבי מצב מסויים אני אענה לך במסנג'ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתקשר אלייה אז תתחיל כל כמה ימים (לא כל יום!)

אחרי 3-4 כאלה שיחות טלפון שכל אחת משהו כמו 5-10 דקות לכל היותר כשבסוף אתה זה שמנתק את השיחה:

תשאל אם בא לה ללכת לקולנוע/ארומה/פאב ספציפי לאיזה חמישי/שישי - אם היא תמציא תרוץ אז זה גמור לדעתי.

:smile1: הנה כתבתי לך מא' עד ת', מה עושים, כל כך קל, אין מה לעשות בכלל, רק אל תצפה ממני עוד לטלפן אליה... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט יושב על זין

אפילו אני לא רוצה לדמיין :errrr:

אם אתה לא מתקשר אלייה אז תתחיל כל כמה ימים (לא כל יום!)

אחרי 3-4 כאלה שיחות טלפון שכל אחת משהו כמו 5-10 דקות לכל היותר כשבסוף אתה זה שמנתק את השיחה:

תשאל אם בא לה ללכת לקולנוע/ארומה/פאב ספציפי לאיזה חמישי/שישי - אם היא תמציא תרוץ אז זה גמור לדעתי.

:smile1: הנה כתבתי לך מא' עד ת', מה עושים, כל כך קל, אין מה לעשות בכלל, רק אל תצפה ממני עוד לטלפן אליה... :bash:

וואלה להתקשר זה יהיה רעיון לא רע, אני מקווה שאני לא אגמגם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...