אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמריקן פאי (נו באמת)

בהשראת הסרט הזה חבר שלי ביקש ממשהי שעובדת איתנו מציצה ... נחשו מה?! הוא קיבל כזו סטירה מצלצלת :lol:

אבל יום למחרת היא ירדה לו :kopfpatsch:

הולי שיט! שילמד אותי גם! :o

התגובה שלה תשאיר על הלחי שלך סימן ענק, אדום ופועם מכאבים בצורה של כף יד.

אין חכם כבעל נסיון. 8)

דיי כבר! נמאס לי! המתח הורג אותי! זהו! אני מתקשרת אליה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=264700.0

באמת לא קראתי את כל התראד - אבל אני חושב שהתראד הזה יעזור לך - עוד יותר אם זאת לא סתם כוסית אלה מישהי שאתה רוצה - הרי אין שום מקום לברוח מזה... לברוח מזה זה לקחת את הבחירה הרעה ביותר במודע.

ההגיון הלוגי פה שאתה צריך להתחיל איתה... אין פה מקום ליותר מידי הרהורים - זה עניין של מתמטיקה כמעט... אם אתה לא יכול לממש מה שאתה יודע שטוב בשבילך (לא משנה איך זה יגמר) - אז מה נשאר לך....?

אה... וכולנו היינו שם (אה נראה לי..., לפחות אני).

זה לא היה נעים אם היא תגיד לא - זה אפילו יהיה שוק... אבל אני מקווה שתסיק את המסקנות הנכונות - ואם היא רוצה מישהו אחר - אז אל תראה את זה כפגיעה בך - היא לא מכירה אותך באמת והיא לא מכירה אותו באמת - אין פה בסיס להשוואה - ולפעמים אנשים נדלקים על מישהו מסיבות לא נכונות ושלא מחזיקות... אז גם אם תקבל סירוב - תנסה להסיק מסקנות חיוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש

היא תראה שהnerd לא מסוגל אפילו להחליט בעצמו אז הוא שואל חברים וירטואלים.

איזה חוצפה, מה אתה רוצה אני נוב, אין לי ניסיון!

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=264700.0

באמת לא קראתי את כל התראד - אבל אני חושב שהתראד הזה יעזור לך - עוד יותר אם זאת לא סתם כוסית אלה מישהי שאתה רוצה - הרי אין שום מקום לברוח מזה... לברוח מזה זה לקחת את הבחירה הרעה ביותר במודע.

ההגיון הלוגי פה שאתה צריך להתחיל איתה... אין פה מקום ליותר מידי הרהורים - זה עניין של מתמטיקה כמעט... אם אתה לא יכול לממש מה שאתה יודע שטוב בשבילך (לא משנה איך זה יגמר) - אז מה נשאר לך....?

אה... וכולנו היינו שם (אה נראה לי..., לפחות אני).

זה לא היה נעים אם היא תגיד לא - זה אפילו יהיה שוק... אבל אני מקווה שתסיק את המסקנות הנכונות - ואם היא רוצה מישהו אחר - אז אל תראה את זה כפגיעה בך - היא לא מכירה אותך באמת והיא לא מכירה אותו באמת - אין פה בסיס להשוואה - ולפעמים אנשים נדלקים על מישהו מסיבות לא נכונות ושלא מחזיקות... אז גם אם תקבל סירוב - תנסה להסיק מסקנות חיוביות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוצפה' date=' מה אתה רוצה אני נוב, אין לי ניסיון!

תודה!

[/quote']

א) אתה לא אומר לה שאתה נוב.

ב) אתה לא מגלה לה שאתה נוב.

ג) אם היא מגלה שאתה נוב והיא מעלה את הנושא אתה לא מכחיש, (לא יפה לשקר) אבל אומר לה שאיתה אתה מרגיש כאילו זו הפעם הראשונה.

ד) אתה לא מגלה לה שאתה נוב.

אם יש משהו לא ברור בהוראות הפעלה אז תשאל פה מה שאתה רוצה.

ה) בשום אופן אתה לא אומר לה שאתה נוב.

ו) תתחנף, תרד עליה, תרד על עצמך (כמה שפחות, לחלק הזה היא תדאג) תסכים איתה גם שאתה לא מסכים.

בשום אופן לא להתווכח על נושא עקרוני, או שתסכים איתה או שמראש תצהיר ההיפך ככה שהיא תהיה בשקט.

כל זה תופס ל 30 דקות הראשונות, אחר כך אתה במים לא ממופים (נשמע טוב יותר באנגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה לא אומר לה שאתה נוב.

ב) אתה לא מגלה לה שאתה נוב.

ג) אם היא מגלה שאתה נוב והיא מעלה את הנושא אתה לא מכחיש, (לא יפה לשקר) אבל אומר לה שאיתה אתה מרגיש כאילו זו הפעם הראשונה.

ד) אתה לא מגלה לה שאתה נוב.

אם יש משהו לא ברור בהוראות הפעלה אז תשאל פה מה שאתה רוצה.

ה) בשום אופן אתה לא אומר לה שאתה נוב.

ו) תתחנף, תרד עליה, תרד על עצמך (כמה שפחות, לחלק הזה היא תדאג) תסכים איתה גם שאתה לא מסכים.

בשום אופן לא להתווכח על נושא עקרוני, או שתסכים איתה או שמראש תצהיר ההיפך ככה שהיא תהיה בשקט.

כל זה תופס ל 30 דקות הראשונות, אחר כך אתה במים לא ממופים (נשמע טוב יותר באנגלית)

אל תלמדו ממנו... שלא נדע מצרות

ואל תגיד את המילה נוב לידה :lol:

ואם אתה כל כך נוב, תעשה לעצמך OC :smile1:

סתם אני אומר את המילה נוב, מאיפה הוצאתם את זה שאני ייגיד לה את זה אני לא יודע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...