MP3 חדש.. אייפוד או ZVM - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MP3 חדש.. אייפוד או ZVM

NeoNate

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר לתקיעות בZVM: יש לי אחד מתחילת פסח האחרון (חודשיים?), הוא נתקע פעם אחת במשך חופשת פסח, אז התקנתי את עידכוני הfirmware האחרונים, ומאז הוא לא נתקע. (אני משתמש בו הרבה)

לא יודע אם זה באמת העידכון, אבל אני מרוצה.

חוץ מזה, הייתה לי בעיה איתו ועם WMP11 (שגרמה לי לחזור לWMP10) - אבל לא שמעתי על בעיה כזאת אצל אחרים, אז זה כנראה רק אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ZVM ואני לא יודע בכלל על איזה בעיית תקיעות אתה מדבר ... יש לי אותו כבר 9 חודשים והוא נתקע לי רק פעם אחת וגם אז זה לא ביג-דיל פשוט לוקחים קיסאם או משהו בסגנון ועושים לו RR . אחרי הכל גם מחשב חזק יתקע לך אם לוחצים על 1001 כפתורים בשנייה

בשורה התחתונה, אני מאוד מרוצה ממנו ובהשוואה לאיפוד הוא הרבה יותר טוב לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, כבעליו של ZVM מזה כשנה וחודשיים אני חייב להגיד שזה אחד המכשירים הטובים ביותר שיצא לי לראות.

אני מסתובב איתו בעולם מזה כשנה ועד היום לא הייתה אף בעיה אחת לא תקיעות ולא נעליים.

לפני הZVM היה לי שקניתי בארה"ב ולמזלי יכלתי להחזיר אותו ולקחת את ה ZVM. הIPOD כל הזמן נתקע,עושה בעיות בהעברת שירים כל הממשק שלו פשוט דפוק ולא נוח לשימוש , אני פשוט שמח שיכלתי להיפטר מהנזק הזה .

מספיק לראות תגובות של אנשים בGOOGLE לגבי בעיות שיש לIPOD על מנת לדעת שאין להתקרב אליו.

היתרון היחידי שיש בIPOD הוא העיצוב שלו, מניסיון בפעם הראשונה שהIPOD יתקע,יהרס,ישרט וכדומה אתה תצטער שלא קנית את ZVM

אל תשכח את יתרון הבטריה של ה ZVM שהיא פשוט יותר טובה מ .

החיסירון היחידי הוא התמיכה בעברית, לי אישית זה לא מפריע אבל זה עדין משהו שצריך לקחת בחשבון.

הייתי נותן לך לדבר עם כל חברי מהטיול שקיללו את היום שהם יצאו לטיול עם ה IPOD

בקיצור אל תתקרב ל , וכל מי שאומר לך אחרת פשוט עדין חי בסרט ש IPOD זה המכשיר האולטימטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טוען שהאיפוד הוא המכשיר האולטימטיבי... אבל כאשר השימוש בוידאו הוא לא הצורך העיקרי במכשיר, אין שום סיבה שלא לקחת את האיפוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב לרגע בצד את ההבדלים בין השמע של האייפוד לZVM.

מה עם כול התקיעות, שריטות, תלות בתוכנה, חוסר תמיכה בפרמטים, לא מגיעה תוכנת המרה עם האייפוד, מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקיעות? עוד לא נקתלתי.

שריטות? יש לי iSkin.. אולי זה טיפה מציק, אבל מתרגלים לזה.

תלות בתוכנה, בהתחלה זה ממש הציק... אבל מאז שאני משתמש באייטונס השירים שלי מסודרים באופן מפליא. תוכנה מדהימה!

חוסר תמיכה? אני משתמש בMP3 וACC ככה שאין לי בעיה בכלל..

ואין שום בעיה בלהשיג תוכנת המרה, זה עניין שטותי..

מחיר... מי שיכול להרשות לו את זה..

אני אישית בחרתי באיפוד משתי סיבות עיקריות.. 1) נוחות שימוש. 2) גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כול התקיעות, שריטות, תלות בתוכנה, חוסר תמיכה בפרמטים, לא מגיעה תוכנת המרה עם האייפוד, מחיר?

אתה יודע, זה מצחיק שאתה מציג את זה כחיסרון. שימוש בITUNES או בZUNE DESKTOP זה יתרון די גדול.

אני למשל הפעלתי את ממשק הDRAG AND DROP ל ZUNE אבל עוד לא השתמשתי בו פעם אחת.

התוכנה של הזון, שמה אלבום ארט לכל השירים, עושה את כל ההמרות שצריך (כולל DIVX), מסדרת את השירים, ומסכרנת אוטומטית. למה לעזאל אני ארצה DRAG & DROP?

זה ממש כיף לשים בלילה אלבום להורדה (נגיד קול הקמפוס שהופץ חינם :P), או להכניס פיד RSS של פודקאסט ולדעת שבבוקר שאתה תנתק אותו מהטענה ותחבר אותו למערכת באוטו תוכל לשמוע את השירים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ZVM ואני מאוד מאוד מאוד מרוצה. מכשיר מעולה, יש בו הכל כולל הכל - לדעתי הרבה יותר טוב מהאייפוד - יותר טוב, איכות תמונה יותר טובה לקליפים שתשים, יותר פונקציות (שעון מעורר, יומן וכו') ועוד הרבה. גם שמעתי על האייפוד כמה דברים מאוד לא יפים, בעיקר באגים של תמיכה בווינדוס (הרי החברה שיצרה את האייפוד היא אפל) - לכמה מהחברים שלי נמחקו כל השירים ברגע שחיברו את הנגן למחשב.

כמו שדוד שלי הגדיר אותו - "כאילו לקחו אייפוד, תיקנו אותו והוסיפו לו את כל מה שחסר".

אז בקיצור אחי - ZVM (ובינינו, אייפוד זה לפקצות ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש העיקרי שלי הוא באמת מוזיקה...

אבל יש לי שאלה... איזה פורמטים של וידיאו האייפוד קורא? (שמעתי שחייבים קוויקטיים)

זה באמת עוד חיסרון של האיפוד שהמון קבצי תאלץ להמיר קודם... כשהZVM אתה פשוט זורק פנימה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

אייפוד גם לא ידידותי למשתמש החדש בגלל האייטיונס כפי שאתה מגדיר תוכנה מעולה.

אח שלי העביר 2000+- שירים לאייפוד שלו.

לאחר כמה זמן הוא פירמט את המחשב וניסה להוריד עוד שירים לאייפוד דרך האייטיונס וכמובן- כול השירים שהיו על האייפוד נמחקו ורק השירים החדשים נשארו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם ה-ZVM היא שהסדר של השירים מתבלגן רצח כשמעבירים אותם... המכשיר מחלק אותם לקטגוריות איך שהוא רוצה >:(

בעעעע... לא היחידה בוא לא נגזים.

אבל רגע האייפוד קורה רק קוויקטיים (מה עם AVI?)

ומה זאת אומרת מסדר איך שהוא רוצה את השירים? יש את המערכת של הנגנים שהם מסדרים לפי אלבום, להקה, ג'אנר וכ'ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם ה-ZVM היא שהסדר של השירים מתבלגן רצח כשמעבירים אותם... המכשיר מחלק אותם לקטגוריות איך שהוא רוצה >:(

זה נכון, ולא נכון !

מצד אחד הבעיה אכן קיימת אבל מצד שני יש דרך מאוד קלה להתגבר עליה ביצירת play-list של האלבום מה שלוקח עוד כמה שניות בודדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...