MP3 חדש.. אייפוד או ZVM - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MP3 חדש.. אייפוד או ZVM

NeoNate

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעעעע... לא היחידה בוא לא נגזים.

אבל רגע האייפוד קורה רק קוויקטיים (מה עם AVI?)

ומה זאת אומרת מסדר איך שהוא רוצה את השירים? יש את המערכת של הנגנים שהם מסדרים לפי אלבום, להקה, ג'אנר וכ'ו...

האייפוד קורא QT ו MP4 בלבד.

ה ZVM קורא MP4, AVI, Mpeg ו WMV.

המערכת של ארגון השירים נקראת ארגון לפי ID3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים את זה? אתה יכול לתת דוגמא??

בחלון המיוחד של ה ZVM יש לך אפשרות ליצירת play-list , אז אחרי שהעברת אלבום(תיקייה) מסוים אתה עובר לאפשרות הזו ואז אתה רואה שם את אותה תיקייה של האלבום עם כל מה שאמור להיות בתוכה , אתה מעביר את כל השירים שם לרשימת ה play-list , נותן את השם של האלבום או מה שאתה רוצה ואז בנגן תהיה לך הרשימה הזו עם אותו סדר בקטגורית ה play-lists

כמו שאמרו כבר "המערכת של ארגון השירים נקראת ארגון לפי ID3" ולכן הבלגן היות והשירים שלכם שאתם משיגים בדרכים שונות :smile1: לא תמיד מגיעים עם פרטים מלאים אלה רק שם ולכן הסידור לקוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה... מחר אני אראה את האייפוד, נראה אם אני אסתדר איתו - אני אבדוק את השמע , וידיאו, גודל וזה...

נראה כבר מה אני אקח, אני נוטה יותר לאייפוד כי הזן לא בא לי טוב עם כל התקיעות שלו והאיטיות שלו (שלחלק הם קורים כל יום ולחלק פעם אחת בשנה... לא רוצה להסתכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPOD 30GB הדור החדש,

מאוד מומלץ.

אני כמישהו שיש לו את האייפוד הזה מאוד ממליץ לך עליו.

הוא לא עושה בעיות, לא נתקע, האיכות מעולה בוידאו ובשירים.

חיסרון אחד שבוידאו הבטריה נגרמת ממש מהר.

ובכל זאת, מאוד מאוד מומלץ. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בביג בוקס.. לא היה גם את הZVM בתצוגה אבל ראיתי אותו בבאג... הוא באמת דיי שמן אבל בערך באותו גודל של האייפוד.

אבל נראה לי אני עדיין אקנה את האייפוד בגלל שהוא נוח יותר, יש גלגל ו4 כפתורים, יש לו נוחות כמו של הסאנדיסקים הקטנים האלה...

עד כמה שהZVM קורץ הוא גם מסורבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Evil, הוא לא בהכרח עושה טעות, ZVM הוא לא המכשיר האולטימטיבי שמתאים לכל האנשים. יש לו מספר חסרונות, שלאנשים מסויימים לא מתאימים..

אייפוד עושה עבודה מצויית בתוך מכשיר מוסיקה+סירטונים. ומי שלא צריך יותר מזה, אין סיבה "שיסבול" מהחסרונות של הZVM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טעות? אני לא הכי משתמש ברדיו, ואני מעדיף נוחות על פיצ'רים... שלא לדבר על זה שהZVM נתקע (לא משנה אם זה פעם בשנה או פעם ביום)

אם השליטה בZVM הייתה נוחה הייתי לוקח אותו בשנייה... אבל הוא מאסיבי ולא הכי ידידותי.

אני גם תומך ב1nstall ... ראיתי את שניהם היום ביד, וקיבלתי את הרושם שלי לפחות האייפוד יותר נוח לתפעול.

חוץ מזה שאני משיג את האייפוד ביותר זול (לא החשבתי את זה כמעט כגורם).

מה שכן... רציתי לדעת מה התוכנות שמשתמשים בהן על מנת לקדד וזה... כאילו את כל ה"ציוד" שצריך על מנת להפעיל את האייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...