Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשאל שאלות, לא תמשע שקרים.

האמת שהמשחק הזה מרגיש יותר C&C TW מאשר הSC המקורי, לפחות מבחינת האיזון כרגע אין מה לעשות ברגע שהפרוטוס בונים צי, המשחק הזה נגמר.

המון דברים הרבה יותר מהירים עכשיו, אני משיג בד"כ 2-3 nuke בתחילת המשחק, quick expansion לקריסטלים הזהובים עם הTerrans עובד לא רע, ואחרי זה harassment עם reapers/vikings(הכי כיף זה להנעל מאחורי הקריסטלים של האוייב עם איזה 2-3 vikings ככה הוא לא יכול להגיע אליך ואתה מפוצץ את העובדים שלו).

הGhost ניהיו שימושיים להחרי, הcloak שלהם מחזיק הרבה הרבה יותר זמן, יש הרבה פחות detectors מאשר במשחק הקודם(הoverlord למשל כבר לא, ועד כהמ שהיה זכור לי במשחק הראשון הוא היה כזה), אפשר לשגר רש"ק גרעיני גם בזמן הסתוות, והם הרבה יותר מהירים על הקרקע..

טריק מאוד יפה שניסתי במשחק 2Vs2 הראשון שלי שהסתיים לפני מספר דקות זה להעביר 2 barracks ליד ה"natural expansion" של אחד השחקנים היריבים, אחד עם reactor שמאפשר לייצר 2 יחידות בו זמנים שפלט Marines, ואחד עם tech lab שפלט 2 ghosts, כאשר היו לי כבר 2 nukes מוכנים ואחד ביצירה, חיסלתי את הexpansion שלו בקלות, אבל הthor שלו חיסל לי את הצבא, 2 הbarraks הספיקו לברוח אבל עדיין 2 ghosts, 8 marines לחיסול מוחלט של expansion עם משהו כמו 10 עובדים ו2 refineries יותר משווה את זה לend game....

בכל מקרה אני יכול לדווח שהמשחק רץ על 6600@3.4ghz עם 4GB ו4850 ברזולוציה של 1980*1200 בWindowed(יש לי 2 מסכים) על ULTRA חלק לחלוטין(מכל הבחינות גם קוד הרשת שופר משמעותית ואין שום LAG או קפיאות במשחקים מול ארצות הברית), אני גם יכול לדווח שככל הנראה יש fps cap מוחלט למשחק הזה שעומד ככל הנראה על 30FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין דובי :xyxthumbs:

אז המשחק הכי מאוזן הפך ללא מאוזן כלל? אני מקווה שזה יתוקן עוד בבטא.

מבחינת העומס על המחשב, אני חושב שזה מצויין, המחשב שלי כנראה יריץ מצויין על 1650*1050 :D

איזה game modes קיימים? אם זכרוני אינו מטעה אותי אמור להיות 4vs4?

יאללה אני מחכה כבר לשחרור המשחק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר כמה ימים עם account של חבר (חבר של חבר למען האמת :) )

ממש נחמד, כמה דברים חסרים לי מ SC1, אבל אני מניח שאני אתגבר על זה..

המשחק מתחיל הרבה יותר מהר כי יש 6 drones בפתיחה במקום 4.

בינתיים שיחקתי רק zerg ונראה שה mutas חזקים מאוד, חלק מתלוננים שהם over powered.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר כמה ימים עם account של חבר (חבר של חבר למען האמת :) )

ממש נחמד, כמה דברים חסרים לי מ SC1, אבל אני מניח שאני אתגבר על זה..

המשחק מתחיל הרבה יותר מהר כי יש 6 drones בפתיחה במקום 4.

בינתיים שיחקתי רק zerg ונראה שה mutas חזקים מאוד, חלק מתלוננים שהם over powered.

אדוני מתכוון למוטליסק?

ומה חסר לך מSC1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכוונה למוטאליסקים, בקיצור כולם תמיד קראו להם mutas..

חסרים לי מאוד lurkers למרות שהעובדה ש roaches יכולים לנוע מתחת לאדמה ולהפתיע (אם לאויב אין detectors) קצת מפצה על זה.

חסרה לי העובדה שבעבר overloards היו detectors מהרגע שנולדו ועכשיו הם לא (חייבים לשדרג אותם אחד אחד בשביל זה).

ועוד כל מיני דברים קטנים כאלה.

אני יכול להעלות סרטון של אחד ה replays שלי אם תהיה מספיק דרישה לזה.

(למרות שאני בכלל לא בטוח שזה נחוץ כ"כ - יש כבר מליון סרטונים של replays מהבטא ביוטיוב..)

בכל מקרה אם יש למישהו משהו לשאול אני אנסה לענות.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2010 בשעה 17:01:55

אגב, מסתבר שאפשר לשחק מול בבטא ולא רק multi נגד אנשים אחרים

לא ידעתי את זה עד עכשיו ונחמד לדעת - מעכשיו אני אוכל לבדוק דברים שונים יותר בקלות מול ואפילו לנסות גזעים אחרים.

(בלי הלחץ של לשחק משחקים מהירים מול שחקנים אמיתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר בו זמנית

אם אחד נכנס בזמן שהשני משחק - זה מעיף אותך באמצע.

אגב, אם מישהו מתעניין אז המשחק רק חלק לגמרי (הכל על high) על ה -939 X2-4200 הענתיקה שלי (מפרט מלא בצד)

כ.מסך ATI 4670 - ברזולוציה של 1360 על 768 (הטלויזיה היא המסך שלי) - ואני בטוח שירוץ חלק באותה דרך גם ברזולוציות גבוהות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...