יש בידי את הR600!!! - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בידי את הR600!!!

musari

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ניתן לבדוק טמפ' דרך הדריברים כי אין אוברדרייב בגלל הכבל של החשמל הוא 2 של 6 פינים ובישביל שתהיה לך את האופציה של האוברדרייב אתה צריך לחבר כבל של 6 וכבל של 8 שאת זה עדיין לא ראיתי אין גם מתאם עם הכרטיס...אבל למרות זאת אני יכול לומר שהוא מוציא המון חום יותר מזוג X1950XTX שהיו לי אשכרה אפשר להכין טוסטים אפילו שהמזגן דולק בחדר קור כלבים אני עם פוך וחרמונית הוא עושה לפעמים רעש לכמה שניות ומוריך מהירות לבד ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסרי הרבצת פה חתיכת חומרה שאלה לי איזה מארז יש לך שיכול להכיל את כל העסק הזה? איך אתה מתתמודד עם הטמפרטורות?

לגבי הספק הוא אם אני לא טועה מודולארי לא? אתה לא יכול להשיג בשבילו כבלים שמתאימים לכרטיסים האלה? הוא תומך בקוואד עד כמה שידוע לי אז צריך להיות לך מספיק יציאות בשביל CF לא?

אודה לך אם תוכל לענות לי על השאלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר 8800GTX ולא קיבל?

עדיין לא הבנתי את הבחירה המוזרה הזו בשני 2900XT . ועוד לפני הקיץ :lol: . אם חשבון החשמל לא יעלה בגלל הכרטיסים (אני ביצה אם לא) אז מהמזגן בחדר בטוח! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאני מפספס או שלא בדקת עדיין, אבל איפה לעזאזל התוצאה הכי חשובה?

3DMARK06 על DEFAULT ? ? ?

ואם זה לא עובר את הכרטיס שלי שהוא ה 8800GTX הכי חזק בעולם - אז הוא שווה לתחת מבחינת כולם . . .

EVGA 8800GTX AC3

13,000 אלף נקודות ב 06 ! ! ! עם הדרייבר האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך חשוב בתוצאה של 3DMARK ?? עוד מספר סינטטי שלא אומר הרבה.. זה לא ממש מבטא יכולות במשחקים..

ה 8600GTS עובר גם את ה 7900GTXב 3DAMRK אבל רחוק מלהביס אותו תכל'ס במשחקים..

http://www.tomshardware.com/2007/05/17/performance_value_for_dx10/page4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2309106#msg2309106 date=1179683969]

לא ניתן לבדוק טמפ' דרך הדריברים כי אין אוברדרייב בגלל הכבל של החשמל הוא 2 של 6 פינים ובישביל שתהיה לך את האופציה של האוברדרייב אתה צריך לחבר כבל של 6 וכבל של 8 שאת זה עדיין לא ראיתי אין גם מתאם עם הכרטיס...אבל למרות זאת אני יכול לומר שהוא מוציא המון חום יותר מזוג X1950XTX שהיו לי אשכרה אפשר להכין טוסטים אפילו שהמזגן דולק בחדר קור כלבים אני עם פוך וחרמונית הוא עושה לפעמים רעש לכמה שניות ומוריך מהירות לבד ככה...

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2309106#msg2309106 date=1179683969]

חחחח אני תמיד עושה את זה בגלל הקירור המעפן של הכרטיס שלי (ברגיל הוא בסדר אבל שאני משחק במשחקים נגיד כמו באטלפילד,C&C3 ) הוא ניהיה חם כמו לא יודע מה ואז מתחיל לקרטע אז אני מדליק את המזגן וזה נפסק :)

מישהו אולי יכול להמליץ לי על קירור טוב לכרטיס? 6800GS ..

בהתחלה הקירור דווקא היה אחלה, שמר על הטמ' של הכרטיס בסיבות ה-55-45 מעלות גג, פתאום הוא מגיע לי גם ל-80 ויותר לפעמים כנראה בגלל שהמשחה הטרמית שהייתה עליו כבר איננה :\

ודיי ניאמס לי להקפיא את עצמי כל פעם שאני משחק :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאני מפספס או שלא בדקת עדיין, אבל איפה לעזאזל התוצאה הכי חשובה?

3DMARK06 על DEFAULT ? ? ?

ואם זה לא עובר את הכרטיס שלי שהוא ה 8800GTX הכי חזק בעולם - אז הוא שווה לתחת מבחינת כולם . . .

EVGA 8800GTX AC3

13,000 אלף נקודות ב 06 ! ! ! עם הדרייבר האחרון

1. למי שמתעניין, התוצאות הושגו על מחשבי הישן הצנוע ;D

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/655/cat/20

2. משנה, מאוד משנה להשוות כרטיס מסך אחד לשני, זה המבחן היחיד שאני ועוד מיליון אתרים (כולל HWZ) סומך עליו חוץ ממשחקים וכולל אותו בכל ביקורת, אז נא לא לשאול שאלות מיותרות עד שהבחור בעל ה R600 מביא תוצאה :s07:.

3. כבר נעשו מבחני משחקים ועוד לא ראיתי מבחן 3DMARK06 ולא 05 מאעפן שסמך יותר מדיי על המעבד. גרסת 06 סומך כמעט באופן בלעדי על ה GPU.

קיצור - אני רוצה לראות מספרים אחינו ! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שיש להם R600 ועדיין אין להם ספק עם שמונה פינים ורוצים לדעת את טמפרטורת הכרטיס שלהם וכמובן גם לעשות אוברקלוק, העלתי למדור ההורדות שלנו תוכנה שתאפשר לכם לעשות את שני הדברים.

AMDGPUClockTool v0.7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel® Core2 CPU 6600 @ 2.40GHz

Radeon X1950 XTX CF

Radeon X1950 XTX

AGEIA PHYSX

2GB Corsair XMS2 6400

X-FI CREATIVE FATAL1TY

550GB HD WD

1100WAT BGFספק כח המניאק עלה לי כמו מחשב...

לוח P5W DH Deluxe

יש לנו מפרט מאוד מאוד דומה:

Viewsonic VX2245 22" LCD

AeroCool ZERODBA 620W

Gigabyte Aurora 3D Case

BFG 8800 GTX - IT FITS !!!

Core Duo 2 6600E @ 2.4 + Tuniq Tower 120

Asus P5W DH Deluxe

2 x 1gb G.Skill 800 12-4-4-4

SAMSUNG 18X Burner #SH-S183L

WD 80 + 120 + 160

Logitech MX518 + Fatal1ty Mousepad

בוא תעלה בנצ'ים ונעשה השוואה בין שני המפרטים שלנו, לרווחת הכלל. סבבה?

תנסה קצת לעלות ברזולוציה אם אתה יכול...

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...