MICRO$OFT התחילה להלחם בפירטיות ב-XBOX 360 - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MICRO$OFT התחילה להלחם בפירטיות ב-XBOX 360

stone cold

Recommended Posts

לא רק, נחסמים גם מי שכתובת הלייב שלו שונה מכתובת כרטיס האשראי שלו. יש דיווחים גם מגרמניה וצרפת על אנשים שנחסמו כתוצאה מזה

לא דיברתי על חסימה בשל הונאת כרטיס אשראי, וגם את מי זה מעניין יש pre paid game cards לLive הרבה יותר פשוט וגם זול לקנות אחד בebay ולהזין אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו חייב כרטיס רשת אלחוטי כדי לחבר את הXBOX לאינטרנט או שאפשר לחבר את הכבל רשת מהמודם ישירות לXBOX ולהגדיר חייגן בתוך הXBOX? כי מה.. אני אקנה כרטיס אלחוטי רק בשביל עדכון האביב ועם סיכוי טוב שיחסמו אותי אחר כך?

וכרטיס אלחוטי זה משנה איזה אני קונה או כל כרטיס אלחוטי בחיבור יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה דברים.

הם לא חוסמים מהsilver, עדיין אפשר להכנס לmarket place עד כמה שידוע לי.

החסימה היא משרתי הLIVE בלבד, כאשר תנסו להכנס ממשחק זה יקפיץ הודעה שנחסמת מהשרת.

אין כל קשר לעדכון אביב, מי שבכל זאת רוצה לעדכן ומפחד מחסימה או שיוריד את העדכון מהאתר וייצרוב, או שידאג שיהיה דיסק מקורי בכונן בעת העדכון.

אני אישית מכיר כמה אנשים שמשתמשים בFW בשביל גיבויים בלבד, לצערי קיבלתי לא מהאזור שצויין בעת הרכישה, ולא יכלתי לשחק ב5 משחקים שרכשתי איתו, עלות ההחזרה הייתה גבוהה מידי. ואני משתמש בגיבויים + צריבת security sector לתוך הimg שעשיתי כרגע מ3 משחקים שברשותי.

מי שנחסמו הם בעיקר בעלי צ'יפים ופריצות FW ישנות יותר מ5.0(ב5.2 ומעלה יש חסימת פקודות ATA הקשורות בבקר, שבעצם מדמות דיסק שקיים בכונן כל הזמן ומונעות מגישה לגרסאת הFW, כמו כן הגרסאות החדשות בעלות אותו check sum של הFW המקורי מה שעוד יותר מקשה על איתור הפריצה). עד כמה שיידוע לי כרגע גילוי קיום הFW המקורי הוא דרך בדיקת הbitsetting של הדיסק בעת הגישה לשרתי הLIVE, כלומר אם מזוהה דיסק -R בזמן משחק בשרת LIVE הקונסולה תכנס לreview וירוצו עליה בדיקות נוספות.

דיסקים מקוריים, או דיסקים צרובים בעלי bit string של -ROM לא פגיעים כרגע לשיטת הסריקה הזאת. כמו כן הסריקות הן רנדומאליות לחלוטין, ולכן יש סיכוי שלא תתפסו לעולם או שתתתפסו בפעם הראשונה שתשחקו.

מנסיון בדברים דומים(מפתח פעיל בזמנו של WoW!Sharp) ברגע שMS תרצה לרדת חזק על פריצות הFW היא תעשה זאת, כמו כן משתמשי LIVE שרשומים במספר מדינות ארופאית כנראה שחסינים לסריקה כיוון בשל חוקי מקומיים, לא יידוע כרגע אם זה נקבע לפי טווח IP או לפי המיקום שהוזן בחשבון הLIVE GOLD.

כרגע כל מי שנחסם היו אמריקאיות בלבד, או משתמשי LIVE שרשומים בכתובת בארצות הברית, אם הסכום שמופיע בחשבון הוא ביורו(עד כמה שיידעו לי מבריטניה פגיעות לא פחות) ביינתיים יכול לשבת בשקט.

דובי יצא לי ליקרוא הרבה על הנושא

וגם גירסאות חדשות יכולות ליחסם כולל פריצות "מוסתרות"

חות מיזה מבחינה עקרונית אין להם בעיה לחסום מישתמשים מישראל

פשוט כי אין LIVE בארץ ואין רישמית 360 בארץ ככה שכל מישתמשי הLIVE בארץ רשמו פרטים לא נכונים

ואני לא חושב שתיהיה בעיה משפטית להעיף אותם

רק תעדכן אותי שתקבל באן ;D >:D ;D >:D

אני רוצה ליראות איך התאוריה שלך שלא ירחיקו ישראלים שמשלמים לגולד

מיתרסקת

כרגע היה חצי ריסוק ורק נישאר הרחקה אזורית לשבור תתאוריה שלך לחלוטין >:D >:D >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי אתה טועה בגדול... :nono:

לחסימה אין שום קשר לאיזה גרסא של FW יש לך..

וחוסמים גם מכשירים ארופאים!

וחוסמים גם שחקני SILVER ולא רק GOLD!!!

ואם אתה בטוח לגביי מה שאתה אומר אז אל תגיד "עד כמה שיידוע לי"...

ורק שתדעו שגם אם הLIVE לא פעיל, אבל הכבל מחובר למכשיר

ויש חיבור מאחורה מייקרוסופט עדיין צופה בכם! קחו בחשבון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עניתם למה ששאלתי מקודם? :-[

בקשר להתגבר על הפריצה. אני חושב שיש פיתרון, יש הרי את הצ'יפ GLOBE 360. הצ'יפ הזה עובד על כל סוגי הכוננים של הXBOX360

וכשמפעילים את הXBOX360 הוא שואל אותנו אם להפעיל אותו עם הצ'יפ או בלי הצ'יפ. אז פשוט מאוד, כשמשחקים במשחקים פרוצים רגילים

אז בוחרים בהפעלה עם הצ'יפ. כשרוצים לשחק במשחקי רשת אז צריך לבחור בהפעלה בלי הצ'יפ, אבל אז כמובן שרק משחק מקורי יעבוד.

כמובן שזה שווה כי עדיין יהיה אפשר לחסוך כסף על משחקים ורק משחק אחד או שניים שמאוד אוהבים ויש לו אפשרות של משחק ברשת לקנות מקורי.

מקור מידע:

http://www.gamestation.co.il/Product.asp?productid=101

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עניתם למה ששאלתי מקודם? :-[

בקשר להתגבר על הפריצה. אני חושב שיש פיתרון, יש הרי את הצ'יפ GLOBE 360. הצ'יפ הזה עובד על כל סוגי הכוננים של הXBOX360

וכשמפעילים את הXBOX360 הוא שואל אותנו אם להפעיל אותו עם הצ'יפ או בלי הצ'יפ. אז פשוט מאוד, כשמשחקים במשחקים פרוצים רגילים

אז בוחרים בהפעלה עם הצ'יפ. כשרוצים לשחק במשחקי רשת אז צריך לבחור בהפעלה בלי הצ'יפ, אבל אז כמובן שרק משחק מקורי יעבוד.

כמובן שזה שווה כי עדיין יהיה אפשר לחסוך כסף על משחקים ורק משחק אחד או שניים שמאוד אוהבים ויש לו אפשרות של משחק ברשת לקנות מקורי.

מקור מידע:

http://www.gamestation.co.il/Product.asp?productid=101

אל תבנה על זה

תחשוב שתתחבר לLIVE רק כדי להוריד דמו או משהו

ובטעות תשאיר תפריצה או דיסק פרוץ ותידפק-

חוץ מיזה אתה מישראל שגם ככה בעיקרון אסור לך לירשם לLIVE וגם בגלל זה יכולים לחסום אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי יצא לי ליקרוא הרבה על הנושא

וגם גירסאות חדשות יכולות ליחסם כולל פריצות "מוסתרות"

חות מיזה מבחינה עקרונית אין להם בעיה לחסום מישתמשים מישראל

פשוט כי אין LIVE בארץ ואין רישמית 360 בארץ ככה שכל מישתמשי הLIVE בארץ רשמו פרטים לא נכונים

ואני לא חושב שתיהיה בעיה משפטית להעיף אותם

רק תעדכן אותי שתקבל באן ;D >:D ;D >:D

אני רוצה ליראות איך התאוריה שלך שלא ירחיקו ישראלים שמשלמים לגולד

מיתרסקת

כרגע היה חצי ריסוק ורק נישאר הרחקה אזורית לשבור תתאוריה שלך לחלוטין >:D >:D >:D

אני לא רשום לLIVE דרך כרטיס אשראי אני רשום בעזרת כרטיס מנוי שנתי שקניתי בebay, עדיין לא נחסמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני זוכר שדיברו על זה באתר ישראלי

שיצתרכו לקנות כרטיס מנוי

חבל היה לי חלום כזה שאתה הולך וקונה את הלו 3 בקריסמס

מכניס אותו ל360

מדליק ת360

מתחבר לLIVE

ובום

חסימה כי אתה מאזור לא מורשה

;D ;D ;D ;D ;D ;D

אולי יום אחד זה יקרה תמיד אפשר לחלום

גולם, אתה יכול בבקשה לערוך את הכותרת? זה לא שהיא לא חוקית (וזה גם לא התפקיד שלי להעיר לך אם כן), פשוט די מעצבן לראות שגיאת כתיב כל כך זועקת בכותרת של דיון.

אין לי בעיה רק שהבודק שגיאות בעברית לא פועל לי בגירסה הזות של FF

תגיד לי איך לירשום נכון ואני יתקן :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...