LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו). - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו).

rikus

Recommended Posts

שיחקתי גם בDX9 וגם בDX10. אפשר להגיד שהמשחק בDX10 הרבה יותר כבד. אותם הגדרות בDX9 היה לי FPS של 30 בממוצע. בDX10 הFPS 21 בממוצע.

אמממ... לא בחנתי את זה לעומק אבל לפי דעתי האפקטים מרשימים יותר בDX10 והגראפיקה טיפה יותר טובה, לא משהו מורגש ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DX9

8800GTS 640MB

1280X720

כל השאר על הכי גבוה שיש.

preformance test - cave 37, snow 32.

במשחק עצמו לפעמים קצת יותר נמוך, אבל שחיק לחלוטין.

פעם אחת ירד ממש לסביבות ה-14fps, כשהמפלצות הגדולות (אלה שמתגלגלות עליך) קפצו מהשלג...

נראה נחמד, אבל זה לא הז'אנר החביב עליי...

אני אחכה ל- 3 או ל-NFS הבא או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק באמת נראה טוב (מבחינה גראפית)!

מבאס אותי שהוא קופא אצלי תוך 1-5 דקות משחק או אפילו כמה שניות... :-\

אך ה-performance test זורם ללא בעיות.

החזרתי הכל ל-STOCK ללא OC וכלום לא עוזר ... עדיין Freeze.

דריבר: 158.22. XP

שמעתי שעדכון לדריבר 160.02 כנראה פותר את הבעייה אבל אני לא יודע אם כדאי להתקין דריבר beta ועוד שמיועד ל-quadro...

למשהו יש נסיון עם הדריבר הזה ו-8800gts ?

ד"א, אני לא היחיד עם בעיית ה-Freeze:

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1031068500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאתה לא היחידי שאני עושה טסט למשחק הכול עובד חלק, שאני משחק אחרי איזה 20\30 דקות, המשחק ניתקע, ואז הוא ניהיה במסך שחור כזה, ושאני הולך וכוליי

אני שומע צעדים יורה וכוליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שעדכון לדריבר 160.02 כנראה פותר את הבעייה אבל אני לא יודע אם כדאי להתקין דריבר beta ועוד שמיועד ל-...

למשהו יש נסיון עם הדריבר הזה ו-8800gts ?

אני עם + 160.02 + 8800GTS 640MB

אין איתו בעיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אני לא יכול לשנות רזולוציה מ1280x720?!

תרגע זה רק באג מגעיל... ;D

פשוט צריך לשחק עם זה ועם ה-refresh rate עד שזה מסתדר.

כשאני אומר "לשחק" אני מתכוון להזיז הגדרות \ לצאת ולהכנס \ כן לשמור לא לשמור וכו...

תיקון:

פשוט צריך לבחור קודם את קצב הרענון ולשמור, ואז יהיה אפשר לבחור את כל הרזולוציות שתומכות בקצב זה בלבד... לכן יש לבחור קצב רענון שאתם יודעים שהרזולוציה שאתם רוצים תומכת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

כמו שהבטחתי - באנץ' שעשיתי במהלך הלילה - השוואה בין DX9 לבין DX10 ולהן התוצאות:

המפרט שעליו בוצע הבאנץ' הוא מחשב מיינסטרים לכל הדעות (הכל בסטוק):

AMD 3800+ X2 S939

GA-K8N-SLI

GEIL GOLDEN DRAGON 512X2 CL2

GF-8600GTS

מערכות הפעלה :

XP PRO SP2 דרייבר 158.22

VISTA ULTIMATE 32BIT דרייבר 158.18

(*בשתי הבדיקות לא שיניתי את ה DEFAULT שהמשחק בחר שהן - 1280X720 עם בינוני בלי FSAA ועם ANISOX4 י)

XP DX9

SNOW-32 CAVE-33

VISTA DX10

SNOW-31 CAVE-32

הרצתי את הבדיקות מספר פעמים על כל מערכת ותמיד קבלתי תוצאות זהות. אם כן, ירידה של FPS בודד ב DX10 ! לא משמעותי כלל..

מה שכן, לא שמתי לשום הבדלים גרפיים שאני יכול להתלהב ולספר עליהם.. שום דבר מיוחד שתפס את העין , מוזר ביותר..

בסופו של דבר אני חושב שהאפקטים של ה DX10 שיישמו במשחק הזה הם כנראה מאד מצומצמים ולכן גם הכרטיס לא ממש מתרגש מהפעלת ה DX10 כאן..

המשחק בכל אופן זז חלק לחלוטין ולא מאט את קצב ה FPS גם כשיש המון אקשן על המסך (לדוגמא בשלב שנכנסים למערה ויש עשרות חרקים מועפפים שתוקפים אותך).. גם כשהרמתי את ההגדרות - ANISOX16 והרמתי גם צללים ועוד כמה שטויות המשחק נשאר "שחיק" אם כי מרגישים ירידה ב FPS..

שחקתי בו כשעה על כל מערכת ולא קרס לי או עשה בעיות אפילו לא פעם אחת..

בנוסף אציין, שבבדיקה על אותה מערכת עם מעבד 3000+ 64BIT חד ליבה הבאנץ' בSNOW עומד על 31 FPS והבאנץ' ב CAVE לא מצליח לעבור את ה 17FPS !!.. (אני מדבר על DX9 ב XP..)

לסיכום, אפשר להגיד שה 8600GTS בהחלט נחמד למשחק הזה.. מריץ אותו על הגדרות סבירות ביותר עם קצב לא רע בכלל (ב DX9 וגם ב DX10) ואם להתחשב בעובדה שזה דמו ראשוני שלא עבר שום התאמה נורמלית עדיין ל PC וגם שייתכן וייצאו עוד דרייברים שיינצלו יותר טוב את הכרטיס אז מצתיירת תמונה לא כזאת עגומה לעתיד..

*אשמח לשמוע שאלות והערות/הארות.. סוף שבוע טוב לכולם..

עריכה- לכל אלו ששואלים לגבי רזולוציות - ממה שהנסיון שלי שווה איתו הבנתי שהוא פשוט לא תומך שפורמטים שלא 16:9 (מסך רחב).

כשהמשחק מחובר למסך של המחשב שלי הוא מאפשר לי לבחור ב 1280X720 כרזולוצייה הגבוהה ביותר (אגב, זוהי הרזולוצייה שהוא רץ גם על ה X360) וכשחברתי אותו למסך LCD -32 שלי הוא נתן לי לבחור גם ב 1360X768..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-motion blur שיישמו במשחק הזה פשוט נהדר :xyxthumbs:

ד"א, דווקא בגלל שיש motion blur per object - קצב נמוך של FPS לא מוריד מחווית המשחק כמו שהיה מוריד אילו לא היה motion blur.

זה גורם למשחק להראות כמו סרט בטלויזיה (שם המוח האנושי מייצר את ה-motion blur)... כמה נחמד שמשחקים לנו במוח ... אני חייב לומר שזה המשחק הראשון שנתקלתי בו קצב פריימים נמוך נראה "מציאותי"\סינמטי יותר מקצב פריימים גבוה ! :lol::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי איזה benchmark קטן (DX9), אני ישתף:

HDR: MEDIUM

AF:x16

AA: NONE

כל השאר גבוה ככל שאפשר.

1280x960:

SNOW: 57 CAVE: 58

1600x1200:

SNOW: 40 CAVE:55

ובקשר ל"באג" של הרזולוציות - זה לא בדיוק באג, פשוט צריך לבחור קודם את קצב הרענון ולשמור, ואז יהיה אפשר לבחור את כל הרזולוציות שתומכות בקצב זה בלבד... לכן יש לבחור קצב רענון שאתם יודעים שהרזולוציה שאתם רוצים תומכת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...