בנות במחשבים, איך זה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנות במחשבים, איך זה?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנות נחוצות למחשבים רק בשביל שני דברים ,

סייבר סקס.. ( מתי שאתה בן 13-15 ומתלהב מזה )

וסטריפ במסנג'ר :-X

הן דווקא די מזיקות לעולם המחשבים..כי רובן לא מנקות ספיי וורים , ,

וככה הכל מתרוצץ ברשת חופשי ומגיע אלינו >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting::imwithstupid:

וואי, גם כשאתה מסכים איתי, אתה מחפש להיטפל אליי. בטח כל פעם שאתה מסכים עם משהו שאני אומרת, אתה מקבל צרבת וטחורים, אני לא יכולה להסביר את זה אחרת.

וזה מיוחד ביגלל?

לא יודעת, לא היו לי עד כיתה ד' ואז התחיל. למדתי להשתלט על זה, פעם היה בורח והיה מפדח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, גם כשאתה מסכים איתי, אתה מחפש להיטפל אליי. בטח כל פעם שאתה מסכים עם משהו שאני אומרת, אתה מקבל צרבת וטחורים, אני לא יכולה להסביר את זה אחרת.

wtf you want?

I don't make the smilies, I just use them...

keep your paranoias to yourself.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגת אותי מצחוק! מפלצת שצורחת ומייללת!! חחח! אל תשכח אבל היי, לחלק מאיתנו יש שם "גינה מטופחת" או "מדבר". מדברית קרח אם מדובר בפולניה. :lol:

מתישהו גם לך יימאס רק לזיין ותחפש בחורה שגם תהיה חברת נפש, שיהיה לך משהו משותף איתה, שתבין את התחביבים וההתעסקויות שלך ותרצה גם להשתתף. ותודה שקצת קשה להביא הביתה "כוסית" שאתה רק רוצה להשחיל ולא מכבד, ולהכיר אותה להורים שלך. תקרא לי מוזרה אבל אני חושבת שבת זוג צריכה להיות גם החברה הכי טובה שלך. אצלי זה ככה.

בנוגע לבחורה, יש הבדל בין זיון לבין חברה, שאני מכיר מישהי ישר אני שם אותה או בבחורה טובה (כלומר משהו לקשר ארוך, חברה, מראה למשפחה, לא בוער לזיין אותה), או לכוסית שזאת אומרת פאקינג לא אכפת לי העיקר שהגוף נראה טוב, ופשוט מזיין אותה ולא שם עליה, כן כן אנוכי אבל מצטער אני לא צריך להפוך כול שרמוטה קטנה לידידת הנפש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לבחורה, יש הבדל בין זיון לבין חברה, שאני מכיר מישהי ישר אני שם אותה או בבחורה טובה (כלומר משהו לקשר ארוך, חברה, מראה למשפחה, לא בוער לזיין אותה), או לכוסית שזאת אומרת פאקינג לא אכפת לי העיקר שהגוף נראה טוב, ופשוט מזיין אותה ולא שם עליה, כן כן אנוכי אבל מצטער אני לא צריך להפוך כול שרמוטה קטנה לידידת הנפש שלי.

אתה גבר-גבר אתה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת התחלתי עם מישהי באיזה דאנס-בר ... התחלנו לדבר ומפה לשם הסתבר שהיא לומדת מחשבים באונ' הפתוחה ואפילו עובדת ב , ובוא נגיד שזה נורא מוזר לדבר עם בחורה על מחשבים\ספי-וורים\וינדוס ושאר שטויות במקום כזה ותתפלאו אבל היא נראתה בכלל לא רע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...