ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות!

Rivking134

Recommended Posts

פליז לקרוא עד הסוף אני יודע שכתבתי הרבה...

היה לי X850 XT עם זלמן שמור ומושקע ולאחרונה שתיקנתי את המחשב של ההורים שלי הוא ניזוק בצורה חמורה כי המחשב של ההורים שלי לא הסכים לעלות (משיקולים אישיים שלו מחשב משוגע..) אז העברתי את ההארד דיסק שלי אלהים כדי לפרמט אותו וכנראה שהחזרתי אותו למארז שלי נזקתי אותו בטעות (את הכרטיס לא את ההארד דיסק...) בכל מקרה התחילו ארטיפקטים ובעיות שונות (שלא לדבר על זה שאני בכלל לא יכול להכינס למשחקים...) בלה בלה... הכרטיס גמור...טוב די לחפור נעבור לדברים חשובים יותר... יש תקציב אבל אני ממש ממש פוחד שאם אני יקנה 8800 GTX/GTS אני יידפק כי אני משקיע המון כסף ותוך שנה אני יכול להיות לא מרוצה ממנו לכן החלטתי שאני קונה 8600GTS כי הוא כרטיס mid-range++ והוא יספק אותי לחצי שנה או 3/4 שנה הקרובים (יש לו DX10 חחח...) והשאלות שלי הם כאלו:

א. אם אני באמת עושה שיקולים נכונים?

ב. יש לי ספק TT430W זה יספיק? ונראה לי שראיתי שלכרטיס עצמו יש חיבור אישי לחשמל אולי התבלבלתי..

ג. האם זה כרטיס ששווה לעשות לו SLI? כי סה"כ יש לו מנועים הכי חדישים כלומר זה כרטיס מה שאני קורא לו "מנועים". המנועים הכי חדישים בכרטיס בינוני (חזק במנועים אבל די איטי)

ד. משהו שנזכרתי כרגע ואני מעלה אותו עכשיו בעריכה אני יהיה חייב OS ויסטה?! כי זה ממש לא בא בחשבון!

תודה תודה תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. לא, הכרטיס אומנם חזק יחסית שלך אבל חלש יחסית למה שאפשר למצא בתקציב וחלש מכדי להריץ מישחקי DX10 כמו שצריך.

ב. אם הוא החזיק X800 הוא יחזיק את ה86GTS...

ג. לא, הוא עלוב בSLI ו8800GTS 320 שעולה פחות משני כרטיסי מספק הרבה יותר ביצועים.

ד.אתה לא חייב כלום... אם וכאשר יצאו מישחקי DX10 ויהיה לך כרטיס תומך תעבור לויסטה, עד תישאר עם DX9 בXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןה הוא חלש ברזולוציות 1900 על 1600 ועם כל הפילטרים.אבל מה? זה צריך להיות ככה.

שכחת אולי אבל הוא כרטיס מסך לשוק הבינוני ולא לגבוה ,הוא צריך להיות ממוצע.

ככרטיס כזה הוא מספק בהחלט.כשיצאו משחקי DX10 תוכל להגיד איך הוא מריץ אותם עד אז הכל ניחושים/שקרים.

אני זוכר שראיתי דרישות מינימליות של crysis והיה כתוב שם שצריך 6800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל מה שאמרתם עדיין לא הבנתי... אני יכול להריץ את הכרטיס שאני נמצא על XP???!

לפי באנצ'ים שראיתי הוא שם את X1950 Pro בכיס הקטן... אתם מסתכלים עליו לפני נתונים ואנשים עדיין לא מבינים שאי אפשר להשוות pipeline של DX10 ל-pipeline של DX9 הם פועלים אחרת לגמרי אז תשכחו מהנתונים (אותו דבר בדיוק עם מספר העיבודים לרגע...) הכרטיס ממש חזק למשחקים אפילו של DX9 ושייצאו DX10 הוא ינצל את שיא היכולת שלו וזה מה שהבנתי מNVIDIA ומהרבה אתרי חומרה...

ואני אומר אני מתכוון בשביל X2 מהירות ולךא בשביל ביתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שתוכל להריץ משחקים עם הכרטיס על , אבל כאשר תשחק במשחק תומך DX10, לא תוכל להנות מהאפקטים של DX10 עד שתעבור לויסטה, אם הכרטיס יהיה מספיק חזק בשביל להראות אפקטים אלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי ת'רד חם מאד שפתחתי לפני כשבועיים כאן בפורום. הסיפור שלי הוא שהלך לי ה 7900GT שלי וקבלתי לפני כמה ימים 8600GTS במקום.

בבדיקות סינטטיות של ה 8600GTS יותר חזק מה 7900GT. במשחקים - תלוי.

הליבה של ה 8600GTS הרבה יותר טובה מהליבה של ה 7900GT אך לצערי אפיק הזכרון של ה 8600GTS - 128BIT מקשה עליו לעבוד ברזלוציות גבוהות. כבר ב 1280X1024 יש ירידת FPS רצינית במשחקים.. ב 1024X768 אין לו בעיה להפעיל גם עם FSAAX4 בקלות, מנסיון.

יש המון השערות ברשת ואחת מהם אומרת שכרגע הדרייברים הנוכחיים שלו פשוט לא אופטימליים וייתכן שיכול שינוי לטובה בעתיד כאשר יעדכנו דרייברים..

עוד סיבה לביצועים הירודים היא צינורות העיבוד שלו - הכרטיס מותאם לעבוד עם שיידרים מאוחדים ולחלק את צורך עיבוד ה VERTEX וה SHADER לפי הצורך לצינורות הפנויים באותו זמן. אך הדבר לא עובד ב DX9 וייבוא לביטויי רק כאשר נשחק ב DX10. וכאן יכול להיות שיהיו לנו הפתעות בביצועים שלו..

ולא, אתה ממש לא חייב בשבילו (למעט ב DX10) והספק שלך בהחלט יספיק..

נ.ב- אני חושב שהמחיר שלו ממש הוגן ביחס למה שהוא נותן - 970 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...