מה לקנות? Lenovo או macbook? עזרה דחופה! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות? Lenovo או macbook? עזרה דחופה!

shironet

Recommended Posts

פשוט מגעיל ממש מגעיל :nono:

מה זה ??

אורי אני לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל אתה ממש לא יודע לדבר עם אנשים :nixweiss:

שלא לדבר על לפרגן קצת כל כמה דברים טובים שבכל זאת יש לMAC

אני לא אגיב על הכל אני רק רוצה להגיד דבר אחד

ממש לא משתלם לקנות שום מחשב של בארץ

כי היבוענית שלהם משתנה כל חודש ואם המחשב מתקלקל אז לך חפש למי לפנות

אז עדיף משהו קצת יותר יציב כמו LG APPLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט מגעיל ממש מגעיל :nono:

מה זה ??

אורי אני לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל אתה ממש לא יודע לדבר עם אנשים :nixweiss:

שלא לדבר על לפרגןקצת כל כמה דברים טובים שבכל זאת יש לMAC

תגיד מה הבעיה שלך? אמרתי משהו רע על מישהו פה פעם?

בסה"כ הבעתי את עמדתי בת'רד הזה, כאדם שעובד על שני המחשבים win+mac אני לא רואה שום יתרון למק על , חוץ מעניין הוירוסים.

ודעתי איתנה בעניין, יותר יקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה מהסטיה מהנושא,

- יש אוהדי מק, ויש אוהדי פיסי.

- מי שיש לו נסיון עם מק, ישאר שם וסביר שלא ירצה לעבור, וכנל על הצד השני

- לכל צד יש יתרונות וחסרונות

- התמיכה והתפוצה של מק בארץ קטנה מאוד, חלק מהיתרון של מק היא הצורה בה הוא מובנה עם תכני , מה שלא קיים בעברית ומותאם לארץ, בה הוא מאבד המון מהיתרון שלו

- בקשר להנדסת אנוש, אמנם מובילה בעולם עם זה, אך ל LENOVO/IBM יש מחשבים מעולים, שבחלק מתוכונותיהם עולים של של (ע"ע סדרת T/X).

בתור אחד שהיה לו X בעבר, ועם לא מעט נסיון עם מספר לא קטן של ניידים, אני רוצה לציין שזה אחד הניידם הטובים ביותר שיצא לי לעבוד איתם, החל מהנדסת אנוש וכלה באיכות הגבוה שלהם. יחד עם זאת, כמובן שכלום לא מושלם.

דבר נוסף, הוא שלקנות בלי נסיון עם המערכת הפעלה OSX, , ולא על לעבוד איתה יום יומיים, היא לא קניה חכמה. לא רק שמדובר במערכת הפעלה שעובדת בצורה שונה, היא מערכת בעלת אופי שונה, וגם צריך להתחשב באפליקציות הקיימות או שעובדים איתם (כי לא תמיד יש הכל בוינדוס ו/או ב OSX)

ודבר אחרון כמובן, לשאול יום לפני בפורום כזה, ובלי לבדוק באופן אישי וממש לחוש את המחשב ביד, היא דבר מאוד טפשי..

בהצלחה בקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדעה שלך מדובר פה בעובדות...

תמצא לי בבקשה נייד עם מסך קטן ומפרט שדומה לזה של המקבוק שעולה 7500 מבית טוב עם יבואן יציב (מה שמוציא את האסוס מהמשוואה ובעצם לא משאיר כלום..)

ועידו, אתה צודק לגמריי, אבל הסדרות האלה של מאוד יקרות, הרבא יותר מהמקבוק...

ואני חושב שלא צריך יותר משבוע בשביל להתרגל ל-OS X... (זה כמה זמן שזה לקח לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה של OR

אין מחשב במחיר ויבוען יציב שמשתווה ל macbook ו macbook pro (קצת מגזים לגבי מחיר כי ידע אונסים אותנו מבחינת מחיר)

גם אם המפרט דומה לmacbook אז המשקל גדול באיזה חצי קילו

וגם מבחינת הסוללה של שני המקים היא ממש גדולה ביחס לסוללות של מתחרות עם מפרט דומה

אני ניסיתי למצוא מפרט שדומה למקבוק פרו עם משקל זהה (2.5) וזמן סוללה זהה

והיחיד שמצאתי הוא מחשבים של וכמו שצינתי (אין יבוען רציני זאת אומורת אחריות רצינית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה מהסטיה מהנושא,

- יש אוהדי מק, ויש אוהדי פיסי.

- מי שיש לו נסיון עם מק, ישאר שם וסביר שלא ירצה לעבור, וכנל על הצד השני

- לכל צד יש יתרונות וחסרונות

- התמיכה והתפוצה של מק בארץ קטנה מאוד, חלק מהיתרון של מק היא הצורה בה הוא מובנה עם תכני , מה שלא קיים בעברית ומותאם לארץ, בה הוא מאבד המון מהיתרון שלו

- בקשר להנדסת אנוש, אמנם מובילה בעולם עם זה, אך ל LENOVO/IBM יש מחשבים מעולים, שבחלק מתוכונותיהם עולים של של (ע"ע סדרת T/X).

בתור אחד שהיה לו X בעבר, ועם לא מעט נסיון עם מספר לא קטן של ניידים, אני רוצה לציין שזה אחד הניידם הטובים ביותר שיצא לי לעבוד איתם, החל מהנדסת אנוש וכלה באיכות הגבוה שלהם. יחד עם זאת, כמובן שכלום לא מושלם.

דבר נוסף, הוא שלקנות בלי נסיון עם המערכת הפעלה OSX, , ולא על לעבוד איתה יום יומיים, היא לא קניה חכמה. לא רק שמדובר במערכת הפעלה שעובדת בצורה שונה, היא מערכת בעלת אופי שונה, וגם צריך להתחשב באפליקציות הקיימות או שעובדים איתם (כי לא תמיד יש הכל בוינדוס ו/או ב OSX)

ודבר אחרון כמובן, לשאול יום לפני בפורום כזה, ובלי לבדוק באופן אישי וממש לחוש את המחשב ביד, היא דבר מאוד טפשי..

בהצלחה בקניה.

ועל זה אני אומר "צדיק בסדום", כמה שאתה צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור הארוך הזה, אבל אני רוצה רק לומר, בתור מישהו שעבד עם מספיק מערכות הפעלה בחייו....

לדעתי OSX פשוט הנוחה ביותר מכל בחינה. מה היא עושה טוב יותר מ-XP? טוב, אז אולי אין לך אינטרנט אקספלורר. אבל לפני זה הייתי בלינוקס וגם שם לא היה לי, אז בשבילי לפחות זה לא הפסד גדול. לא נתקלתי ביותר מידיי אתרים שעשו לי בעיות, ותמיד הסתדרתי בסוף.

עכשיו, בקשר ל-OSX ומה שטוב בה. פשוט - שיטת העבודה נוחה פי 100. אחרי שהתרגלתי לזה, אני לא יכול לחשוב על לעבוד שוב עם taskbar ותפריט התחל. כלומר, הדברים האלו הם בסדר, הם עושים מה שצריך. אבל זה פשוט הרבה פחות נוח יחסית למק. וכמובן שאין את exposé, שבשניה שניסיתי לפני כמה ימים לעבוד עם על מחשב אחר ישר הרגשתי שאני חייב אותו. אגב, גם בלינוקס יש דבר דומה, כשמתקינים beryl. רק ב- זה עדיין פרימיטיבי ולא נוח. והשיטה החדשה והתלת מימדית של ויסטה גם פחות טובה לדעתי.

עוד משהו מעולה ב-OSX זה ה-spotlight שזה הדבר הכי מועיל שיש: אפשר להפעיל אפליקציה ב-2 שניות בלי לגעת בכלל בעכבר. אז נכון שעכשיו יש את זה בויסטה. אבל זה מוחבא בתפריט התחל, כבר פחות טוב. ובכלל, זו כידוע מערכת מסורבלת שרצה לאט, שיש לה דרישות מינימום בשמיים, ושיש לה הרבה יותר בעיות תאימות ממה שאתה טוען שיש ל-OSX (שזה מוזר, כי עד כה לא נתקלתי בבעיות שכאלה).

בנוסף, אני מתכנת, ולכן העובדה ש-OSX מבוססת יוניקס מאוד חשובה לי. יש לי שם Terminal שדרכו אני מקמפל, ואני עובד עם emacs ו-ddd דרך X11 שעובד מעולה על OSX. בכלל לא מרגישים שאלו לא אפליקציות של מאק. אישית אני לא מוכן לתכנת בלי ddd, ככה שמערכת מבוססת וינדוס אני יכול ישר לפסול לצרכי עבודה. (אפילו אם לא הייתי חושב שויז'ואל סטודיו זה בולשיט אחד גדול...)

אבל אולי זה קצת ספציפי מיידי, לא כולם צריכים את זה.

אבל ההתבססות על יוניקס מועילה גם לאנשים אחרים:יש את fink שפותח אותך לעולם של אפליקציות קוד פתוח שיש ליוניקס בלחיצת כפתור אחת פשוטה, כמו מנהלי החבילות שיש בלינוקס. אז שלא תספרו שאין מספיק תוכנות ושאין תאימות - יש הכל.

ובקשר לאופן (או רצוי נאו , שיותר מותאם למאק) - ברגע שמגדירים אותו כמו שצריך, אין שום בעיה עם עברית והכל עובד כמו שצריך. אני לפחות לא צריך שומדבר מעבר לתכונות (המאוד מקיפות לדעתי) שהוא מציע.

XP היא מערכת "בסדר". כלומר בינונית. OSX מערכת באמת מעולה.

ולכן לדעתי אין שום סיבה להשתמש בשום מערכת הפעלה אחרת על מאק. אולי בשביל משחקים, לא יודע. אבל לא נראה לי שגיימרים מחפשים מחשבים של בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בשביל משחקים, לא יודע. אבל לא נראה לי שגיימרים מחפשים מחשבים של בכל מקרה

אם מחפשים שיכול להריץ משחקים אז מקבוק פרו עושה את העבודה מצוין אחרי שמתקינים וינדוס הוא מריץ משחקים ברמה סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחפשים נייד שיכול להריץ משחקים אז מקבוק פרו עושה את העבודה מצוין אחרי שמתקינים וינדוס הוא מריץ משחקים ברמה סבבה

לקנות נייד יוקרתי מאפל בשביל להריץ משחקים על ווינדוס :s05:

לא יותר זול לקנות ב-4500 ש"ח +/- ולהריץ אחלה משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב ב 4500 למשחקים

מה נסגר איתך בן אדם

אם רוצים כרטיס מסך סביר למשחקים אז המחיר מתחיל ב 7000 ואם ואם משהו טוב אז זה ב 9000

וכן ידע די דופקים אותנו במחירים והמקבוק פרו צריך להתחיל לעלות מ 8500 ועד 10500 ולא כמו ששוחטים אותנו (מזל שהם מוחרים בעלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב ב 4500 למשחקים

מה נסגר איתך בן אדם

אם רוצים כרטיס מסך סביר למשחקים אז המחיר מתחיל ב 7000 ואם ואם משהו טוב אז זה ב 9000

אל תדאג אם הזמן תיכנס יותר לפורום מיפרטים, ואז תבין שאפשר להרכיב מערכת גיימינג מעולה במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק טאות שלי אני חשבתי שאתה מדבר על ב 4500 למשחקים :kopfpatsch:

כן אבל אם אני צריך ואני רוצה שהוא יריץ משחקים ??

ברור שתמיד אבל תמיד עדיף שולחני בשביל משחקים וגם אם האולם יתהפך אני לא אקנה שולחני למשחקים

אבל אם אני צריך שיכול להריץ משחקים אז אני בעד המק פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבך גבלס למד אותך לשקר, הא אוריבורי?

באג במשחק, כמובן שזאת בעיה של המחשב. הרי לא יכול להיות שבמשחק יהיה באג שידוע למפתחים (והם כבר תיקנו אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...