למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 13 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

בADSL יותר אבל גם בכבלים אף פעם אי אפשר להשתמש בפול דופלקס במהירות מקסימלית. העלאה במעל 90% תפגע אנושות במהירות ההורדה. זה לא קשור למהירות העלאה זה קשור לניצול רוחב הפס של ההעלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון:

נטוויזין מודים שהבעיה קיימת אצלם ורוחב הפס שלהם לחול קטן משמעותית מבזק.

הם אמרו לי שהם לא יכולים לעשות דבר בנידון.

החלטתי להתנתק ואחרי שיחה עם עזרה טכנית ונציג שירות לקוחות הם העבירו את המספר שלי לבכיר שאמור לחזור אלי בקרוב לאישור ניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים נתקלתי בתפועה ובבעיה הזאת, כמה פעמים.

ועכשיו זה חזר שנית.(!)

היום התקשרתי אליהם והם כל הזמן מאשימים אתרים אחרים, ואני אומר להם שעשיתי פירמוט ושום דבר עוד לא התקנתי זוה עדיין ככה והם אומרים יפנה אלי נציג בכיר! כבר שבוע שהוא לא פונה הנציג הזה!

אני עכשיו מתקשר לתשתית נראה מה הם יגידו(למורות שהם לא קשורים, נראה מה הם יגידו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

נטוויזין מודים שהבעיה קיימת אצלם ורוחב הפס שלהם לחול קטן משמעותית מבזק.

הם אמרו לי שהם לא יכולים לעשות דבר בנידון.

החלטתי להתנתק ואחרי שיחה עם עזרה טכנית ונציג שירות לקוחות הם העבירו את המספר שלי לבכיר שאמור לחזור אלי בקרוב לאישור ניתוק.

אני ממליץ לך אישית להתנתק בעזרת המכתב של YNET, הם ממש ממש ממש ממש ממש מעצבנים שמנסים להתנתק מהם. ואני לא מגזים ולא נתקעה לי המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני זונות ברק!!!!

כמה פעמים נתקלתי בתפועה ובבעיה הזאת!!! כמה פעמים!! ועכשיו זה חזר שנית!!! דיי!!! היו םהתקשרתי אליהם והם כל הזמן מאשימים אתרים אחרים, ואני אומר להם שעשיתי פירמוט ושום דבר עוד לא התקנתי זוה עדיין ככה והם יגידו יפנה אלי נציג בכיר! כבר שבוע שהוא לא פונה הנציג הזה!!

אני עכשיו מתקשר לתשתית נראה מה הם יגידו!

טוב אז התקשרתי לתשתית הם אמרו זה לא קשור אליהם ואם פורטים נחסמים זה רק ע"י הספקית.

אני ישגע אותם עד שיפתרו לי תבעיה!

כשביקשתי מהם שיעבירו אלי את הטכנאי שלהם כבר כמה יומיים כל פעם הם אומרים "הוא כבר לא עובד היום" ושאלתי כמה טכנאים יש לכם? הם אמרו אחד. אתם מאמינים?

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך אישית להתנתק בעזרת המכתב של YNET' date=' הם ממש ממש ממש ממש ממש מעצבנים שמנסים להתנתק מהם. ואני לא מגזים ולא נתקעה לי המקלדת.

[/quote']

זה בתהליכים.

אם תוך יומיים לא יצרו איתי קשר אני יצור לבד ואם הם יגידו שאני ישמיך להמתין אני פשוט מתקשר לחברת האשרי ומבטל את התשלומים לnetvision.

תבדקו את מהירות ההורדה/העלה שלכם לחול:

http://myspeed.visualware.com/

אמור להיות די אמין(YNET פרסמו את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arkadi.Krr , אני מציע לך להרגע עם הקללות וסימני הפיסוק.תערוך את כל זה החוצה בבקשה.

וגם לבדוק שוב עם עצמך למה אתה מאשים את התשתית בבעיות שלך, כשכל הנושא הזה מדבר על ספקיות ולא הייתה מילה על תשתיות.

קצת לחשוב לפני שיחת טלפון או תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arkadi.Krr , אני מציע לך להרגע עם הקללות וסימני הפיסוק.תערוך את כל זה החוצה בבקשה.

וגם לבדוק שוב עם עצמך למה אתה מאשים את התשתית בבעיות שלך, כשכל הנושא הזה מדבר על ספקיות ולא הייתה מילה על תשתיות.

קצת לחשוב לפני שיחת טלפון או תגובה.

אוקיי, פשוט כבר הם עלו לי על העצבים.

התקשרתי לספקית למורות הכול אולי הם יודעים משהו.

ועידכון קטן:

אני בטוח שאת זה שמעו כבר להרבה...

"נחזור אליך בימים הקרובים, מקסימום שבוע"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח חבר'ה ישבתי להם כל כך הרבה על הראש :bash:

הביאו לי משתמש אחר להתחבר איתו ועכשיו אין לי בעיות :)

נקווה שהם יתפרו תבעיה במשתמש שלי רק, מחר אני אמור לחזור אליהם לדבר איתם בקשר למשתמש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הולך להטיל כאן פצצה, אבל קודם קצת רקע:

אני לקוח של ברק כבר כמה שנים, ועד לפני כ חודשיים שלושה האימיול (שעובד אצלי 24 שעות ביממה) תיפקד יפה.

לפתע התחילה תופעה של העלמות מקורות. בשעות מסויימות היו קרוב ל אפס מקורות בקובץ ששעות לפני כן היו מאות מקורות!

ועוד! - הם גם חוסמים חיבור לכל השרתים חוץ מ EDONKEY1 בשעות הללו..

טוב, אז כמובן בודקים ומחליפים גירסאות של אימיול, וכו'.... לא עוזר.

התחברתי מאותו מחשב לחשבון של חבר אצל ספק אחר ומיידית חזרו כל המקורות...

אני משתמש וותיק ומכיר חסימות פורטים וכו' אבל זו שיטה מתוחכמת לסרס את שיתוף הקבצים וכמובן שלא עוזר הצפנת הפרוטוקול בגירסאות החדשות של אימיול.

ובכן הפצצה שהובטחה:

לקוחות ברק וודאי שמו לב שלפעמים מהירות ההורדה היא מקסימלית, קליינט יחיד של אימיול נותן לכם את כל הקובץ.

כמעט כל קובץ פופולרי במהירות המירבית ולאורך כל הקובץ....

ובכן, מיהו הצדיק שנותן לכם את במהירות המסחררת את הקובץ? ידידכם ברק 013....

ז"א לא רק שהם לא נגד שיתוף קבצים (איזו צביעות) הם בעצמם משתפים קבצים לא חוקיים.

איך זה נעשה?:

ברק מפעילים שרתים וקליינטים של EMULE .

הקליינטים נקראים EDD1.XX כאשר XX מספר כלשהו.

הנה קליינט כזה בפעולה ושימו לב למהירות:

111nv6.png

השרתים שהם מפעילים נקראים BeServer 1.XX...

222ee9.png

כמובן שזה על גבול החוקי (אם לא עבר אותו לצד השלילי) מצד ברק לשתף אלפי קבצים עם זכויות יוצרים.

בכך הם חוסכים רוחב פס עצום לחו"ל, מכיוון שהם מייד נותנים ללקוח את הקובץ במלואו בתקשורת מקומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...