למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 39 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

אני גם מחובר ל013 וגם סובל מבעיות פשוט בלתי נסבלות...

יש דרך כלשהי, מבחן מאיזה סוג, סורק פורטים וכו וכו שיכול לעזור לי לקבוע חד משמעית שהבעיה באמת מהספק? (לא רוצה סתם להאשים שלא בצדק) דרך אגב אני עוקב אחרי הדיון הזה מההתחלה פשוט בהתחלתו לא היה לי בעיות וכשכן היו לא היה זמן לטפל בזה, עכשיו שיש זמן ובעיות :P (לא שזה טוב :lol:) אני רוצה לוודאות שזה באמת הם לפני שאני מתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם מחובר ל013 וגם סובל מבעיות פשוט בלתי נסבלות...

יש דרך כלשהי, מבחן מאיזה סוג, סורק פורטים וכו וכו שיכול לעזור לי לקבוע חד משמעית שהבעיה באמת מהספק? (לא רוצה סתם להאשים שלא בצדק) דרך אגב אני עוקב אחרי הדיון הזה מההתחלה פשוט בהתחלתו לא היה לי בעיות וכשכן היו לא היה זמן לטפל בזה, עכשיו שיש זמן ובעיות :P (לא שזה טוב :lol:) אני רוצה לוודאות שזה באמת הם לפני שאני מתקשר אליהם.

גם אני מנוי בברק 013 ובעיות ההורדה דרך תוכנות P2P הופיעו גם אצלי לאחר שלא היו לי בעיות אף פעם ! החלטתי היום להתקשר . התקשרתי ב - 8 בערב והסברתי להם את הבעיה והם טענו בתוקף שהם לא חוסמים אף פורטים ואמרתי להם לפני איזה שבועיים וחצי - חודש הייתי מוריד על 650 ופתאום התחלתי להוריד על 20-60 KB לשניה ? הסברתי להם שסרקתי Spywares ואפילו פירמטתי את המחשב ווידאתי אצם חברים שיש להם דרך ברק שגם אצלם יש בעיות ואכן גם אצלם ... חצי שעה צעקתי עליהם בטלפון והם אומרים שהם לא יכולים לעשות כלום :\

אז אמרתי למה אני משלם על 5 מגה 219 ש"ח כל חודש כשאני יכול לשלם 30 ש"ח כל חודש לאינטרנט מגה וחצי ולקבל את אותה המהירות בתוכנות P2P שה - 5 מגה מפיק ... קיצור לא עזר כלום ואמרו לי שיתקשר אליי מחר בבוקר נציג בכיר ... גם עליו אני אוציא הכל ! תקשר אליהם ותגיד להם שיש לך בעיות ! אולי אם הרבה יתקשרו אם יסדרו את הבעיה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מנוי ל 013 ברק וגם לי יש בעיות ב P2P...

הבעיות התחילו לפני כ שבועיים בערך..

ב TL הורדתי במיהריות מקסימליות הנעות בין 380 - 360 kbps (יש לי 3 מגה)

כרגע אני מוריד דרך TL במיהרות מאוד נמוכה... 60 - 90 kbps אפילו שיש 3000 Seeds ...

גם לחברים שלי יש אותם בעיות והם מחוברים דרך 013 ... :\

לא יודע מה לעשות... חרם על החברה ? רציתי מזמן לעבור לבזק בין לאומי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מנוי ל 013 ברק וגם לי יש בעיות ב P2P...

הבעיות התחילו לפני כ שבועיים בערך..

ב TL הורדתי במיהריות מקסימליות הנעות בין 380 - 360 kbps (יש לי 3 מגה)

כרגע אני מוריד דרך TL במיהרות מאוד נמוכה... 60 - 90 kbps אפילו שיש 3000 Seeds ...

גם לחברים שלי יש אותם בעיות והם מחוברים דרך 013 ... :\

לא יודע מה לעשות... חרם על החברה ? רציתי מזמן לעבור לבזק בין לאומי :\

אחי אני מוריד עכשיו טורנט עם 4000 Seeders וזה מרויד לי על 20 כשיש לי 5 מגה ולפני שבועיים וחצי בדיוק הורדתי את אותו הטורנט על מהירות 650 KB והיו בו אז פחות Seeders ! מחר נציג בכיר צריך לחזור אליי !!! תקשר אליהם ותשגע להם את השכל רק ככה הם מבינים !!! אם יגיעו אליהם פניות רבות הם יסדרו את זה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני כנ''ל 3 מגה, לא היו לי תבעיות האלו בהתחלה... לפני שבוע זה התחיל לי פתאום כול ההורדות ירדו לי מ300-380 ק''ב ל10-40 ק''ב

התקשרתי והם טענו שהם לא חוסמים שום דבר ובלה בלה בלה, קמתי היום בבוקר ראיתי שזה ממשיך עדין להוריד על 20 ק''ב מאתמול, אבל בערך ב11 זה חזר ל 200-260 ק''ב :o

אם זה לא יחזור למהירות שאני אמור לקבל 380 אני רק יחכה לסוף ההתחיבות ויעבור לבזק...

וגם בוויסטה זה עושה לי את הבעיה הזאת...(2 מערכות הפעלה על המחשב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר בעיות עם פורטים חסומים בברק 013 ומצדם הם טוענים שאין שום חסימת פורטים, התנתקתי מהם ועברתי לאינטרנט בינלאומי 014 וכל המהירויות חזרו למהירות הקודמת שהייתה לי בברק 013 לפני שהם התאחדו עם נטוויז'ן (מאז בעצם התחילו כל הבעיות שיש לאנשים עם הפורטים החסומים) וחסמו את הפורטים (:

אני ממליץ לכם בחום, אם שיתוף קבצים כמו P2P חשוב לכם תעברו לאינטרנט בינלאומי 014 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבעיה היא שאם יותר מידי מורידים כבדים יעברו מחברות אחרות ל014 לא תהיה להם ברירה אלה להתחיל לחסום גם. רוחב הפס מוגבל בסופו של יום ולאחר הנהירה של כל המורידים הכבדים ל014....

זהו גם אני חשבתי על זה ואז הבנתי שאם ינהרו לבזק המונים הם יקבלו תקציב וכסף נוסף לפיתוח תשתיות ומהירויות יותר גבוהות וראויות בהורדה ובהעלאה!

אל תרחם עליהם אם הם חס וחלילה יחסמו במקום לשפר מהירויות כולם יזעקו ואולי גם שר התקשורת יחייב את חברות התשתית להציב יעדים גבוהים של מהירויות ללקוחות פרטיים ולהגיע אליהם בזמן מוקצב או לאבד רישיון עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר התקשורת יעשה משהו? לא נראה לי. אבל זו לא הנקודה. בתור לקוחות מטרתנו היא לקבל את הכי טוב שניתן לקבל תמורת המחיר שאנו משלמים. כיום זה ב-014. אם המצב ישתנה, הצרכנים ישנו את גישתם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בסוף כל הספקים יישרו קו, והלקוחות שטוחנים את רוחב הפס יאלצו לשלם יותר.

מה זה הלקוחות שטוחנים את הקו?!? שיקנו יותר רוחב פס ושלא יפסיקו להשתדרג ולהגדיל תשתית בעיקר לחו"ל!

זה מה שמקבלים לקוחות באירופה וגם לנו מגיע לשאוף לזה - שכולם יהנו ממהירות במקסימום החיבור, בצפיה בתכני ובתוכנות שיתוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר רוחב פס עולה יותר כסף.

אתה לא יכול להשוות אותנו לאירופה, כי הקווים שלנו לחו"ל הרבה יותר יקרים מהקווים המקומיים באירופה.

המחיר של האינטרנט ברצפה בהתחשב בעובדה שאנחנו במזרח התיכון.

בכל מקרה, גם באירופה וגם בארה"ב הספקיות בחלקן כבר מורידות שיתוף קבצים לעדיפות נמוכה.

אני לא רואה שום הצדקה שמשתמש אשר גולש באינטרנט ובודק דוא"ל פעם ביום ישלם כמו משתמש אשר צורך מאות ג'יגה בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר רוחב פס עולה יותר כסף.

אתה לא יכול להשוות אותנו לאירופה, כי הקווים שלנו לחו"ל הרבה יותר יקרים מהקווים המקומיים באירופה.

המחיר של האינטרנט ברצפה בהתחשב בעובדה שאנחנו במזרח התיכון.

אחי, אל תדאג לספקיות הם מרוויחות מספיק לקנות רוחב פס, פשוט השיקול שלהם שעדיף להרוויח קצת יותר מאשר לספק מוצר שלם לכולם ואין

להם רצון שכל הלקוחות יהיו מאושרים.

זה לא שהקמצנות הזאת שומרת אותם בחיים זה פשוט שיותר קל להגביל מהירות מאשר לקנות ולספק יותר והאמת שלא השוויתי לאירופה פשוט

הצגתי שאיפה ורצון שאיך שהאינטרנט שם יהיה גם כאן ושלא נירדם מאחור בטכנולוגיה.

בקשר למחיר כאן בהשוואה למזרח תיכון הוא מעולה אבל בהשוואה לאירופה הוא גבוה, כך שיוצא שבמספר מדינות משלמים פחות מכאן על יותר מהירות.

בכל מקרה, גם באירופה וגם בארה"ב הספקיות בחלקן כבר מורידות שיתוף קבצים לעדיפות נמוכה.

אני לא רואה שום הצדקה שמשתמש אשר גולש באינטרנט ובודק דוא"ל פעם ביום ישלם כמו משתמש אשר צורך מאות ג'יגה בחודש.

באירופה האמת לא שמעתי על בעיות כלשהן והגבלות גם מחברים ברשת במהירות אבל בארה"ב היה סיפור עם הספקית השניה בגודלה.

לדבר האחרון גם אני לא רואה הצדקה לזה, פשוט צריך הקצבה 30 ג'יגה בחודש ומי שמוריד יותר ישלם יותר והרבה

וכך כל מוריד וגולש ממוצע יהנה מחווית גלישה והורדה מקסימלית עליה שילם לפי החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בברק 013 וניסו להאכיל אותי בלוקשים שהם לא חוסמים פורטים ! איך שביקשתי להתנתק המחיר ששילמתי להם ל - 5 מגה צנח מ - 100 ש"ח ל - 75 ואמרתי לא תודה הבעיה היא לא במחיר אלא בתמורה ... ביקשתי להתנתק ואיך שניתקו אותי עברתי ל - 014 ואין מילים פשוט ספק ברמה ולא רק שאני מקבל תמורה לכסף שאני משלם אלא גם פעם בחודש אנחנו מקבלים הטבה ... קופונים ועוד כמה דברים שאני עדיין לא יודע מה אני הולך לקבל כי אני שם פחות משבועיים ... בקיצור תעשו כמו אלפים (ממנויי ברק 013) בחמשת החודשים האחרונים, תעברו ל - 014 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...