כונן CD ROMו- DVD משולב צורב לא מנגן קבצי DVD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן CD ROMו- DVD משולב צורב לא מנגן קבצי DVD

stio

Recommended Posts

ברשותי כונן אחד של LG שאמור לנגן סרטי משולב צורב.

שאני שם בכונן דיסק רגיל (700 מגה) הסרט מתנגן, אך שאני שם סרט הוא לא מתנגן, לפעמים הוא לא מזהה שיש קבצים בכלל בדיסק, ולפעמים אני מקבל הודעת שגיאה שהוא לא מסוגל לקרוא את פורמט הקובץ.

יש לי כמה דיסקים של 4.7 GB את כולם הוא לא קורא, כולל דיסק מקורי אחד.

אני משתמש בנגן BSplayer. מה יכולה להיות הבעיה? התקנתי גם חבילת קודאקים של K-Lite Codec Pack.

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני לוחץ על הקובץ הזה (שאגב נקרא קובץ RAR ולא קובץ מדיה כמו AVI) הנורה של ההרד דיסק נדלקת רצוף, הנורה של הכונן דולקת לסירוגין ולא קורה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקש את התיחסותך לפי הנתונים והתמונות הבאות:

1. הכונן עושה בעיות בצריבת קבצי MP3: לפעמים הוא צורב רק את השיר הראשון מתוך 19 במהירות צריבה של 52X. הורדתי ל- 32X ובנתיים לא היו בעיות.

2. הכונן עושה בעיות קשות בפתיחת המגש, אך ורק אחרי שאני מדליק את המחשב אחרי שהוא היה כבוי כ- 18 שעות. מה שקורה זה שאני לוחץ על הכפתור, שומעים "בום", הנורה מהבהבת וזהו. אחרי שאני לוחץ עוד 10 פעם הוא מוציא את המגש.

3. בקריאת קובץ avi בדיסק רגיל של 700 מגה, הכונן קורא את הדיסק, אבל שומעים את הדיסק מסתובב במהירות עצומה עד כדי כך שזה משגע אותי מבחינת רעש, הדיסק יוצא רותח מהכונן וכל המארז רועד בגלל מהירות הסיבוב. האם זה נורמלי?

תמונות:

תמונה ראשונה: הכנסתי דיסק 4.7 GB לכונן. יש דיסקים שהוא מזהה אבל לא ניתן לפתוח את הקובץ, ויש כאלו שהוא בכלל לא קורא. את אלה שהוא כן קורא הוא מזהה כקובץ rar, נכנסתי למחשב שלי ואז לכונן וניסיתי לפתוח את הקובץ ישר משם- זו הודעת השגיאה שקיבלתי.

תמונה שניה: מיד לאחר סגירת ההודעה הראשונה, ההודעה השניה מוקפצת לי.

תמונה שלישית: ששהדיסק בפנים, הוא לא מזהה קבצי מדיה כמו בתמונה.

לפיכך- האם הכונן הלך? לא בעיה להחליף אותו, אבל הבעיה היא שאני לא רוצה לקנות סתם ואח"כ לגלות שמדובר בבעית תוכנה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע את דגם הכונן. מה זאת אומרת חיבור SATA? האם הכונן יתחבר לכבל המידע?

מדובר במחשב ישן מאוד בן 7 וחצי שנים, ראה מפרט בצד.

כאשר אני בוחר בהפעלה אוטומטית של סרט באמצעות המדייה פלייר של וינדוס, אלה הודעות השגיאה שאני מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...