איך מגבים את המחיצה הנסתרת של מחשבים ניידים?? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגבים את המחיצה הנסתרת של מחשבים ניידים??

aviaderi

Recommended Posts

שלום לכולם,

אם זה לא הפורום המתאים אני מצטער ותעבירו בבקשה.

יש לי מחשב נייד של , ויש בו מחיצה נסתרת שממנה אפשר לשחזר את המחשב למצב ברירת המחדל כפי שהוא בא מהמפעל.

אני חושב לפרמט את המחשב, ואני רוצה לגבות את המחיצה הנסתרת הזו כדי שבמקרה הצורך, או אם משהו ישתבש יהיה לי גיבוי.

לא הצלחתי למצוא באינטרנט איך לגבות את המחיצה או איך לגשת אליה.

אשמח אם מישהו יוכל לכוון אותי,

תודה,

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתשמש ב- Paragon Partition Manager 8.5 אם תוכל להשיג אותו.

שם אתה יכול לעשות גיבוי של מחיצה זו לדיסק קשיח אחר, למשל HD חיצוני.

The copying of partitions can be used either for cloning sample partitions or for making backup copies of working partitions.The user can duplicate partitions to protect oneself from downtime in case of a system malfunction. The partition can be copied back to the original place within a few minutes or can be used simply for copying separate files.

The program duplicates all usable partition data including files, the exact structure of directories and file system metadata: location of files, security information, access quotas and so on. The program allows to copy partitions only to blocks of free space.

ואני חושב שיש תוכנות שמאפשרות לעשות "צילום"י של מחיצה לצורך גיבוי, זאת אומרת לשמור הכל בתור קובץ. נראה אם מישהו יוכל להמליץ על תוכנה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי בנתיים את הדמו של התוכנה. הגרסה המלאה בדרך.

אני רואה את המחיצה המדוברת, היא מסומת בירוק בגלל שהיא מוסתרת ולא משוייכת לאות כלשהי.

כשאני מנסה לבצע copy partition אני מקבל הודעה שאומרת שאין לי מקום כדי להעתיק אליו את המחיצה.

המחיצה בגודל 4.3G ובמחיצה הראשית על המחשב יש 25G פנויים.

כשהתקנתי את הדמו במחשב הרגיל שלי, אני מצליח לבצע העתקה של מחיצה כלשהי למחיצה אחרת.

יש לך מושג למה?

תוכל להפנות אותי למקור קריאה כלשהו?

תודה,

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בגרסה PRO ולא היו בעיות.

אגב, אתה יודע שאתה ממש לא חייב לגעת במחיצה זו כשתעשה פירמוט?

פשוט פרמט את דיסק קשיח כולו למעט מחיצה זו. אני חושב שזה אפשרי.

ובנוסף, אין לך RECOVERY DISK מקורי למחשב זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מחיצה ההיא זה משהו אחד ודיסק שחזור זה משהו אחר, לפחות עם הנייד שלי. יש לי טושיבה ודיסק שיחזור הוא בעצם דיסק שמאפשר לשחזר הכל כולל את המחיצה הזו (אצלי היא בגודל של כ-1.5GB). זאת אומרת, אם המחיצה הזו קיימת אפשר להשתמש בדיסק שחזור כדי לשחזר את כל התוכנות שבאו עם המחשב, ויסטה, של וכו'. אבל אם המחיצה הנסתרת נעלמה אז אפשר לשחזר אותה בעזרת הדיסק הזה ואז לשלחזר את שאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני אנסה מה שהמלצתם לי.

לגבי הדיסק שחזור, לנובו לא מספקת דיסק שחזור. היא גונבת מקום מהדיסק. כמו שאמרו מעליי.

אני רוצה ליצור דיסק כזה ובגלל זה פניתי אליכם.

לגבי הפרמוט, אמרו לי שאם אני מפרמט דרך דיסק התקנה של WIN, המחיצה נפגעת.

אם אני מפרמט דרך המחיצה, שום דבר לא נפגע.

אני לא רוצה להשתמש בהתקנה שיש במחיצה כי: יש בה יותר מדי תוכנות מיותרות שאני לא צריך, היא HOME בעברית ויש לי PRO באנגלית שאני רוצה להתקין.

האם הבנתי נכון מה שאמרו לי?

במידה וכן, איך בכל זאת אפשר לשמור על המחיצה בזמן התקנת באנגלית.

תודה ושבת שלום

אביעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...