האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אני לא הולך להתווכח איתך על כל הדברים, גם כי חלקם סובייקטיבים.

אבל סל התרופות ממש לא קטן והוא מתרחב מידי שנה בשנה.

יש תרופות זולות יותר וזולות פחות, חלק מהתרופות גם נמצאות בסל מורחב של הקופות עצמן.

גם את התרופות היקרות יותר (והכי חדשות שלא נמצאות עדיין בשוק) ניתן להשיג על ידי מחקרים שנערכים פה השקם וערב, אתה רק צריך לדעת איפה לחפש.

קטן/גדול זה די סוביקטיבי גם.

כמה זה גדול בשביל?

אקמול יש שם(אני מאמין).סל מספק במקרה ההטוב רק את הדברים הבסיסיים בלבד.כל דבר שהוא אקסטרה אתה צריך לשלם.

כולם יכולים להשיג את התרופות היקרות האלו(כשאני אומר יקר אני מתכוון לזה ובדר"כ זה הזקנים שחולים במחלות אז זה כפליים קשה בשבילם מבחינה כלכלית)?

אז זהו שלא, האמת רחוקה מזה ומאוד. אם אתה זוכר אז ההפגנות בקשר למעי הגס אז דובר על הנושא בהרחבה.

לא.

ממש לא מעניין אותנו הדברים הרעים.

הגדולה לראות את הדברים הטובים ....לקטר ולראות שחורות זה ממש קל.

תשמרו את רשימת הדברים הרעים לעצמכם

כשמישהו יראה את הגדולה תכתבו אותה פה זה באמת מעניין למצוא משהו טוב בישראל שאין במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא חיי בהכחשה.

ואני יכול לענות על רוב הרשימה.

אין לי כוח עכשיו[br]פורסם בתאריך: 8.05.2007 בשעה 20:58:23

:lol:

תנאי הכרחי לפטריוט הנלהב: שליטה בשפה הלאומית?

ואם יש לי דיסלקציה קלה זו סיבה לצחוק עלי?

הנה דוגמא "לסובלנות" שאין בעם שאתם יורדים על כווווולם.

אתם לא טובים יותר מאחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה גדול בשביל?

אקמול יש שם(אני מאמין).סל מספק במקרה ההטוב רק את הדברים הבסיסיים בלבד.כל דבר שהוא אקסטרה אתה צריך לשלם.

כולם יכולים להשיג את התרופות היקרות האלו(כשאני אומר יקר אני מתכוון לזה ובדר"כ זה הזקנים שחולים במחלות אז זה כפליים קשה בשבילם מבחינה כלכלית)?

אז זהו שלא, האמת רחוקה מזה ומאוד. אם אתה זוכר אז ההפגנות בקשר למעי הגס אז דובר על הנושא בהרחבה.

כשמישהו יראה את הגדולה תכתבו אותה פה זה באמת מעניין למצוא משהו טוב בישראל שאין במקומות אחרים.

בקשר לחולי סרטן המעי הגס- התרופה הייתה מאריכת חיים והדילמה סביב האישור הייתה האם לאשר תרופה שלא מצילה חיים של אף אחד, אלא רק מאריכה אותם בשנים בודדות ולפעמים אף פחות או במקום זה להשקיע בתרופה שבאמת מצילה חיי אדם. הממשלה לא רצתה להשקיע סכומי כסף גדולים בתרופה היקרה שלא הצילה חיים אלא להשקיע בתרופות מצילות חיים, החולים רצו בדיוק את ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שממש נגד ורואה שחורות.

שיספר מה הגיל שלו ואיפה הוא גר.

מעניין אותי.

איזה אוסף של רואי שחורות.

אני ירדתי לפאב השכונתי ... לדבר עם אנשים שפויים יותר ....

יש פה אנשים לא מאוזנים ...

בי.

:givemebeer:

ואני רק ישאיר את מה שלא קיטרגו אותי ברשימה:

1.המקום הנמוך בעולם.

2.הרים מושלגים ומדבר בצד השני

3.מערכת מהטובות בעולם

4.הייטק

5.מדינה צעירה עם השגים מרשימים

6.צבא מהטובים בעולם

7.משפחיות - הרבה יותר מלוכדים פה (בגלל המרחקים) ג'מבורי בכל חור ... לבילוי משפחתי מושלם (אין את זה בחול) בדוק

8.לדבר עיברית ברחוב בלי פחד

9.הבית האמיתי שלי.

10.גבינה לבנה ,קוטג' (אני לא מכיר עוד מקומות עם קוטג' ואני פתוח ללמוד משהוא חדש)

11.ירקות ופרות בלי מחסור ובזיל הזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה גדול בשביל?

כרגע הוכחת לי שאין לך מושג על מה אתה מדבר... אקמול לא קשור לסל התרופות... זה בכלל תרופה ללא מרשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.המקום הנמוך בעולם.

3.מערכת מהטובות בעולם

4.הייטק

6.צבא מהטובים בעולם

7.משפחיות - הרבה יותר מלוכדים פה (בגלל המרחקים) ג'מבורי בכל חור ... לבילוי משפחתי מושלם (אין את זה בחול) בדוק

9.הבית האמיתי שלי.

10.גבינה לבנה ,קוטג' (אני לא מכיר עוד מקומות עם קוטג' ואני פתוח ללמוד משהוא חדש)

12.בארץ משלמים פחות מיסים מארופה

13.חופשת לידה ארוכה יותר מיזו בארה"ב,גרמניה

עכשיו באמת הלכתיי לפאב השכונתי ...

בי.

:givemebeer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין משהו, אתם באמת חושבים שקוטג' זה המצאה ישראלית או משהו? :lol:

יש קוטג' בכל מקום

http://www.google.co.il/search?hl=en&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=oa9&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=cottage+cheese&spell=1

כנ"ל לגבי גבינה לבנה כמובן ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"1.המקום הנמוך בעולם.

3.מערכת מהטובות בעולם

4.הייטק

6.צבא מהטובים בעולם

9.הבית האמיתי שלי.

12.בארץ משלמים פחות מיסים מארופה

13.חופשת לידה ארוכה יותר מיזו בארה"ב,גרמניה"

1. ייחודי כן. מה טוב בזה? זה אמנם לא רע חוץ מהעובדה שגם אותו אנחנו הורסים.

2. לוס אנגלס, ווגאס, בשבדיה יש כמה מקומות כאלו ואני בטוח שאני ימצא עוד אם אני יחפש.

7. אולי בארה"ב המרחק בין המשפחות באמת גדול אבל באירופה הוא לא ממש.

8. בחיים שלי לא פחדתי לדבר עברית ברחוב לא בארה"ב ולא באירופה. אם כבר אז להפך פה להגיד משהו לא נכון בעברית ברחוב יגרום לזה שאיזה ערס ידקור אותך.

9. הבית האמיתי שלך זה איפה שתבנה את הבית שישי לך בו טוב. וזה דבר אישי לכל אחד לא קשור למדינה.

10. גם בארה"ב וגם באירופה ואפילו באסיה יש קוטג' אמנם המרקם והטעם קצת שונים מהארץ אבל זה נכון כמעט לכל מוצר שהחברות מתאימות את הטעם לטעם המקומי.

11. בארה"ב אין בעיה למצוא אחלה פירות וירקות במחיר זול.

12. זה בולשיט אחד גדול. הם לא הוסיפו את הביטוח הלאומי ועוד מליון מסים נסתרים שיש בארץ.

13. טכנית זה נכון רק שהאכיפה של החוק לא ממש קיימת (כמו רוב החוקים בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארנונה משלמים כמעט בכל מדינה נורמלית בעולם ממש לא רק בארץ. זה מה שנקרא property tax בארה"ב ובטקסס למשל זה המס היחיד שם אין צורך לשלם מס הכנסה למדינה (רק פדרלי) המס היחידי הוא המס רכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...