Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3 - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3

Skeleton

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שמוזר זה שהוא אפילו לא התקדם לכיוון הבסיס שלי כדי להרוס לי את הRIFT GENERATOR.

הוא רק הביא 6 AVTAR שנהרסו בעניין של 4 שניות וצבא קטנטן של מסוקים וזהו.

(ד"א הצלחתי לשגר את הRIFT GENERATOR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אחוזים זה כמה פחות אחוזים אתה רוצה להוריד שיהיה לאותו מחשב מסויום מהתקציב התחלתי.

2. סוג משחקיות שהוא ישחק. למשל גורילה ינסה להפתיע אותך בכול מיני התקפות מתוכחמות ...

3. יוסיף ארגזים שנותנים פרסים כמו דרגה , כסף...

יש כמה מבנים

- המגדל מביא לך 15 גולד לשנייה

- המבנה בצורה + מביא לך אפשרות לקנות חיילים עם בזוקה.

- המבנה המרובע מביא לך פצצת שיתוק אלקטרוני.

- המבנה העגול מוסיף לך שטח לבנייה.

- מבנה בצורה T ועוד מלא מערות מביא לך אפשרות להעביר דרך המערות חיילים וטנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. איך אני יודע מה זה כל אפשרות? ב Personality

אם יש לך מקורי רשום לך הכול בחוברת :\ מפורט... למקרה שיש לך עמוד 21 למקרה ש"נגנבה" "אבדה" לך אז הנה:

RUSHER- אחד שתוקף ישר עם מספר מצומצם אבל לא עוזב אותך לרגע מהתקפות.

Stremroller- אחד בסגנון RUSHER רק שהוא אוסף כוחות יותר גדולים לכמות ענקית שיהיה לך קשה להדוף התקפה של כמות גדולה.

Turtle- אחד שדואג רק לבנות מכונות ועוד מכונות ואז פצצה אטומית בקיצור בונקריסט.

Guerilla- התקפות מתוחכמות...

Balanced- משחק רגיל לא התקפי מידי ולא בונקריסט מידי באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי כרגע 2 על 2 עם חבר מול 2 שחקנים:

1. -Alireza[- , בדירוג מס' 1 בסולם 1 על 1 ודירוג 509 בסולם 2 על 2.

2. השותף שלו, GL-HF בדירוג 432 בסולם 1 על 1 ודירוג 3199 בסולם 2 על 2.

השותף שלי, Frey979 אפילו לא מדורג :)

שני האוייבים NOD, אני NOD והשותף שלי SCRIN.

היה קרב מאוזן יחסית, אחרי שראיתי את ה-Replay ראיתי שהיתה ל-Alierza הזדמנות לתפוס לי את מבנה הטכנולוגיה, היה מהנדס ממש לידו. לא יודע למה הוא לא לקח אותו. לא שינה הרבה, כי כמה שניות אחרי זה השותף שלו החריב לי את המבנה. בהמשך המשחק Alizera תקף את השותף שלי, אני עזרתי לו עד כמה שאפשר כשמנעתי מהשותף שלו לעזור בתקיפה, והטרדתי את החלק האחורי של הבסיס של Alizera.

בהמשך המשחק אני והשותף שלי כמעט מחקנו את הבסיס של השותף של Alizera, תוך כדי Alizera ניסה להתקדם לבסיס של השותף שלי ונהדף בינתיים, תוך כדי שאני שולח תגבורות.

הבסיס של השותף של Alizera היה בשלבי הריסה מוחלטת מהאויר תוך הצטרפות תגבורות יבשה (Beam Cannons) שלי, ואז פתאום המשחק יצא מסנכרון ונפסק באמצע!

אחרי שחזרנו ללובי היה שם מישהו שאמר שהוא שיחק נגד Alizera קודם, וכמעט ניצח אותו ב-1 על 1, ובסוף המשחק גם יצא מסנכרון וקרא לו רמאי!

אני מעלה את ה-Replay לשיפוטכם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שהשחקן הזה רמאי.

אם תחפש את השם שלו בפורומים של C&C תמצא לפחות 4 דיונים שהנושא שלהם הוא הרמאות של Alireza.

ביקשו מ-EA כבר לא פעם אחת להשעות אותו ואפילו יש שם Replay שמראה שבזמן המשחק הוא מסתכל על האזור של היריב (שאמור להיות בערפל)...

הבן-אדם עשה 358 משחקים ויש לו רק 5 הפסדים.

הוא ידוע כ-disconnecter הגדול ביותר...

בינתיים אין שום תגובה רשמית מנציגי הפורום של C&C. הנה דיון לדוגמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה לך ;[

גיא אולי תביא את כול השמות של הרמאים. ככה שנדע לא לשחק איתם ונשים פה רשימה של " מבוקשים " שאסור לשחק איתם. :hat:

ומה לעזאזל עם הפאטץ!?!?! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון האחרון שניתן לגבי הפאץ' היה בשבוע שעבר.

הנציג שלהם סיפר שהפאץ' ישוחרר במהלך השבוע הבא (כלומר השבוע), כאשר צוות הפיתוח רמז לו שככל הנראה זה יהיה בחצי הראשון שלו (מה שכבר לא יקרה, אלא אם כן הפאץ' ייצא היום?).

גיא אולי תביא את כול השמות של הרמאים. ככה שנדע לא לשחק איתם ונשים פה רשימה של " מבוקשים " שאסור לשחק איתם. :hat:

בתקווה שבעוד כמה ימים לא ניאלץ להיאבק ברמאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...