Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3 - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer III : Tiberium Wars דיון משחקי רשת V1.3

Skeleton

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

REPLAY

דביר משחק יחד עם רומן נגדי.

דביר ניסה לעשות לי RUSH מהנדסים ונכשל

בסופו של דבר עשיתי RUSH של SOINC ודביר היית צריך להרוס לי עם המסוקים תמבנה TECH וככה היית עוצר ממני להתפתח מהר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי עם המהנדסים בהשראת נדב (ראיתי את זה לראשונה ממנו :P )

בכל מקרה, אם דעתי לא הייתה מוסחת בזמן שתקפת אותי עם החיילים הייתי מנחית את המהנדסים ומוריד לך 2 בניינים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

REPLAY

דביר משחק יחד עם רומן נגדי.

דביר ניסה לעשות לי RUSH מהנדסים ונכשל

בסופו של דבר עשיתי RUSH של SOINC ודביר היית צריך להרוס לי עם המסוקים תמבנה TECH וככה היית עוצר ממני להתפתח מהר...

בוא שוב למסנג'ר/וטרינריה.. פשוט הייתי לחוץ בזמן, עכשיו אני יכול להראות לך מי הבוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצחתם לי את הטקטיקה! מה זו האיטיות הזו? עד שאתם זזים כבר יש לו טק סנטר!

גם היה ברור שהוא ציפה לזה, אל תביאו 20 אנגיניירס. תביאו אנג'ינייר אחד או 2 ביחד עם יחידת אינפנטרי כדי למנוע ממנו לשחוט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצחתם לי את הטקטיקה! מה זו האיטיות הזו? עד שאתם זזים כבר יש לו טק סנטר!

גם היה ברור שהוא ציפה לזה, אל תביאו 20 אנגיניירס. תביאו אנג'ינייר אחד או 2 ביחד עם יחידת אינפנטרי כדי למנוע ממנו לשחוט אותם.

חח אנחנו חובבנים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרדיט מלא לClassified מפורום GAMER.

EA החליטו לכתוב את השינויים העתידיים מעט יותר מוקדם לבקשת המעריצים, והנה הרשימה המתורגמת.

מקור

אקספלויטים/באגים שתוקנו:

-תוקן הבאג שהאנג'יניר יכול לכבוש בניין בלי להיות אפילו קרוב אליו.

-תוקן הבאג שהצופה במשחק לא יוכל עוד לבנות בנוסף לשחקנים.

-תוקן הבאג שהmothership יורה דרך הwormhole

-תוקן הבאג שיחידות סקרין שעוברות דרך הwormhole אחרי שנפגעו מהmothership מתפוצצות

שינויים כללים באיזון:

-הבניינים הבאים לא ירחיבו את שטח הבנייה: תחנות כוח, טייביריום סילו, והבאראקס.

-חסינות החי"ר הכבד מול פגזים הוגדלה ב45% (יחידות מושפעות: zone troopers, nod commando, gdi commando, blackhand)

חסינות חי"ר רגיל מול פגזים הוגדלה ב25%.

-יחידות חי"ר לא מקבלות נזק נוסף מסוג SNIPER, זה מחליש בעיקר את הshadow teams אך לא את: הצלפים, שני הקומנדואים והבאזר)

-חי"ר כעת יקבל תוספת של 25% לטווח שלו אם הוא נמצא בתוך בניין.

-שלושת הקומנדואים לא ניתנים לדריסה (אני משער שניתן יהיה עם השידרוג של הdozer blades של הסקורפיון או עם יחידות כבדות כמו ממוטה, אוואטר, טריפוד או ג'גרנאוט)

-פגזים של הפרדאטור והסקורפיון כעת לא יחטיאו מול רכבים שנמצאים בתנועה.

-מחיר וזמן בנייה של שלושת ההארבסטרים הוגדל ב40% (1400$ ו14 שניות). המהירות של שלושתם כעת שווה.

-מכירת הרפיינרי יחזיר 70% פחות כסף (300$ במקום 1000$)

-שלושת הMini-MCV כעת נמצאים באותה מהירות (הexplorer של הסקרין והemissary של הנוד הואטו ב50%)

-הrepair drones כעת יתקנו רכבים שמותקפים. כמו כן הם יתקנו רכבים בקצב קבוע, במקום שיתקנו לפי אחוז החיים שיש לטנק. (כלומר טנקים פגועים קשה יתוקנו מהר יותר)

-יחידות אשר עוברות הסוואה בעזרת היכול היוחדת של הנוד (cloacking field) ייקחו פי 2 יותר זמן להסוות את עצמם מחדש לאחר שנחשפו או התקיפו.

-השטח המורחב המתקבל בבניית הקריין כעת שווה בשלושת הצבאות (הטווח של הסקרין והנוד הורחב ב50%)

-הכסף המתקבל מהtiberium spike הוגדל ב66% ל25 בשניה (1500 בדקה)

-הנזק של בנייני ההגנה המשופרים הוגדל ב60%

-כעת ניתן לדרוס visceroids.

שינויים של GDI:

-מהירות הrifle squad הוגדלה ב20%, הנזק הוגדל ב50%. יכולת ההתחפרות כעת עולה 100 במקום 300 והזמן התקצר ל5 שניות. הfoxhole מכיל 2 יחידות במקום 1. היחידות שנמצאות בפנים יוצאות אוטומטית רק כאשר הfoxhole נהרס במלואו. כאשר נותנים את ההוראה להתחפר, הם אותה במקום שהם כרגע נמצאים בו.

-מהירות הmissle squad הוגדלה ב20%, החיים שלהם הוגדלו ב100%, הטווח הוגדל ב75%, נזק מול הוקטן ב25%.

-מהירות המהנדס הוגדלה ב20%

-מהירות הgranadiers הוגדלה ב20%.

-מהירות הצלפים הוגדלה ב20%. כמות החיים הוקטנה ב50%, קצב אש הוקטן ב50%, זמן הדרוש להסתוות מחדש

הוגדל ב25%.

-מהירות הקומנדו הוגדלה ב20%.

-Pitbull: הוגדלו החיים ב33%, קצב אש הוגדל ב25%, זמן סיבוב התותח הוגדל. שופרה היכולת לפגוע בכלי טייס הנעים במהירות גבוהה.

-APC: מהירות הוגדלה ב20%, נזק נגד חי"ר הוקטן ב25%. זמן סיבוב התותח הוגדל, ושופרה היכולת לפגוע בכלי טייס הנעים במהירות גבוהה.

-Harvester: הנזק הוגדל ב300%.

-Rig: זמן ההאצה וההאטה קטן. הrepair drones יעבדו כמו כל השאר.

-Mamoth: מהירות הוקטנה ב7%, נזק של הטילים הוקטן ב25%, קצב האש עם הרייל גאן הוקטן ב35% אך הנזק

איתם הוגדל ב35%.

-Orca: כמות החיים הוגדלה ב50%.

-Firehawk: כאת יורה את טילי הנ"מ שלו במטחים, שופרה היכולת לפגוע מהר בקבוצות של כלי טייס אויבים.

-Ox Transpor: כמות החיים הוגדלה ב70%.

-Sonic Emitter: כעת לא יגרום נזק לאותה יחידה מס' פעמים ביריה אחת, אך הנזק מוגדל בהתאם.

-השיפור של הרייל גאן כעת עולה 5000 במקום.

-השידרוג composite armor כעת עולה 2000

-מחיר היכולת המיוחדת radar scan הוגדל ב20% ל300$.

-מחיר היכולת המיוחדת shockwave artilery הוגדל ב33% ל2000$. הנזק הוקטן ב38%.

-מחיר היכולת המיוחדת Airborne הוגדל ב50% ל1500$.

-מחיר היכולת המיוחדת Bloodhounds הוגדל ב50% ל3000$.

-מחיר היכולת המיוחדת sharpshooter team הוגדל ב40% ל3500$.

-מחיר היכולת המיוחדת Zone Trooper Drop Pod הוגדל ב50% ל4500$.

שינויים של Nod:

-מהירות התנועה של militant squad הוגדל ב20% הנזק הוגדל ב50%.

-מהירות התנועה של rocket squad הוגדלה ב20%, כמות החיים בוגדלה ב100%, הטווח הוגדל ב75% אך הנזק מול

כלי טייס הוקטן ב25%.

-מהירות הsaboteur הוגדלה ב20%.

-shadow team: כמות החיים הוקטנה ב50%.

-black hand: מהירות הוגדלה ב22%, כמות החיים הוגדלה ב66%, הנזק הוגדל ב150%.

-Attack Bike: תוספת הנזק של 200% מול כלי טייס הוסרה, מהירות סיבוב התותח הוגדלה. הוסר השריון האחורי

והצדדי, כעת האופנוע מקבל את אותה כמות נזק ללא קשר מאיפה הוא נפגע. תוקן הבאג שגורם לאופנוע לא לירות את שני הטילים שלו בו זמנית.

-Raider Buggy: נזק מול חי"ר הוקטן ב25%.

-Scorpion Tank: נזק לפני שידרוג הלייזר הוקטן ב20%.

-Flame Tank: מחיר וזמן בנייה הוגדלו ל 12 שניות ו1200$. זמן סיבוב התותח הוגדל פי 2. שופרה יכולת היחידה למצוא מטרות. הוגדל הנזק ב150%.

-Stealth tank: זמן הבנייה והמחיר הוגדלו ל15 שניות ו1500$.נזק הוגדל ב50%. בונוס נזק נ"מ הוקטן ב25%.

-Avatar: זמן בנייה ומחיר הוקטנו ל22 שניות ו2200$. השדרוג של הflamethrower מקבל תוספת של 150% לנזק.

-Venom: שופר הAI. כעת היחידה תעדיף לתקוף קודם מטרות חי"ר במקום טנקים או הגנות.

-Carryall: כמות החיים הוגדלה ב70%.

-Armageddon Bomber: כמות החיים הוגדלה ב33%. (הערה: כלי טיס זה מופיע רק בשימוש כוחות מיוחדים מסויימים)

-Laser Capacitors: מחיר השדרוג הוגדל ב50% ל3000$.

-Tiberium Infusion: מחיר השדורג הוגדל ב50% ל2000$.

-Cloaking Field: מחיר היכולת המיוחדת הוגדל ב100% ל3000$. הנזק שנגרם ליחידות חי"ר רגילות הוגדל ב600%. נזק מול יחידות חי"ר כבדות הוגדל ב200%.

שינויים של Scrin:

-מהירות האזר הוגדלה ב50%. יכולת התנועה שופרה וכעת היחידה טובה יותר בפגיעה בקבוצות חי"ר מרוכזות. אך הוא לא הורג עוד squad שלם במכה.

-מהירות האנג'יניר הוגדלה ב20%

-Disintegrators: הוגדלה המהירות ב17%.

-Mastermind: המחיר והזמן בניה הוגדלו ב66% ל25 שניות ו2500$. לוקח ליכולת הכבישה שלו 30 שניות בשביל להתרענן. זמן הרענון של יכול הטלפורת מתחיל כאשר לוחצים עליה ולא כאשר בוחרים את היחידות.

-Gun Walker: זמן ההאצה וההאטה הוקטן כך שהיחידה מהירה יותר.

-Harvester: לא מייצר עוד ion storm כאשר מת.

-Corruptor: זמן ההאצה וההאטה הוקטן כך שהיחידה מהירה יותר.

-Planetary Assault Carrier: יכולת הion storm מופיעה מהר יותר. כלי טייס של הסקרין מקבלים תוספת של 25%

להגנה ולהתקפה כאשר נמצאים בתוך ion storm.

-ספינת אם: נזק הוגדל ב100%, תוגבת השרשרת כעת מהירה יותר ומוסכנת יותר. נזק שסופגת ספינת האם משפיע פחות על הנזק שהיא מבצעת.

-Buzzer Hive: הבאזרים מתחדשים מיד לאחר שהם מתים, כמו כן אם הBuzer hive נהרס הבאזרים נשארים.

-Gravity Stabilize: כעת משאירים באזר במקום shock trooper כאשר הם נמכרים או נהרסים.

-Force Fields: השדרוג עולה כעת 66% יותר, 5000$

-Stasis Shield: מחיר היכולת המיוחדת הוגדל ב100% ל2000$.

-The Swarm: מחיר היכולת המיוחדת הוגדל ב50% ל1500$

עדכונים נוספים:

-נוספו 4 מפות חדשות. 2 מהם יהיו במשחקים רשמיים (2 מפות של 2V2 ו2 מפות של 1V1)

-נוספה האפשרות לעבור לממשק CNC הישן של לחצן שמאלי.

-כעת אם לוחצים על הכפתור כדי לראות את כל החיים לא צריך להחזיק אותו אלא לבצע לחיצה בודדת.

-בזמן טעינה של מפות רואים את המפה הנבחרת וסטטיסטיקה של השחקנים.

-נוספו פקודות ללובי. יש לכתוב /help בלובי הראשי כדי לקבל רשימה שלהם.

-במשחקים קבוצתיים כעת ניתן לבנות בשטח של הבן ברית.

-כאשר לוחצים על הDevourer Tank רואים כמה יריות משופרות נשארו לו.

תיקוני באגים:

- כעת שחקנים ישמעו אזהרה כאשר הmastermind נכנס לשדה ראייה שלהם.

-הליבה של ההגנות של הנוד כעת הופכות ללא מוסוות כאשר התותחים שלהם יורים, במידה והם מוסווים עם ה disruption tower.

-הAPC יתקרב כך שהיחידות שבתוכו יוכלו לירות.

-הAvatar לא יקבל את הדרגות שלו בחזרה במידה והוא נכבש על ידי מהנדס.

הפאצ' ישוחרר בהמשך החודש.

יצרתי עוד משתמש ,כי זה מעצבן שהנובים מפחדים לשחק מולי רק בגלל הדרגה שיתנו לי להנות ולא רק לשחק מול TOP 1000 :(

ולזה אני מתכוון הנאה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CommanderNir?

אני יכול לטעון לזכויות יוצרים על השם הדומה במקריות הזה.

(למי שלא יודע אני GeneralGuy).

ויופי של עבודה עשה הבחור (חסר החיים ;D) של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...