כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית?

אלימלך אגוז

מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?  

814 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?

• תופעה של תלונות שווא
    • עלייה אמיתית
    • אזירת אומץ להתלונן
    • ב+ג
    • א+ג

Recommended Posts

גם גברים מוטרדים ונאנסים, אם כי בד"כ לא ע"י נשים.

:evil_laughterperple: :errrr:

בכלא יש הרבה

מה שיוצא לעיתון על גברים שנאנסו זה בדרך כלל נשים (לפי מה שראיתי) וגם זה פאדיחה

עד שרואים את הגורילה האחראית ...

:errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו, שלא. קשה לאישה לכפות את עצמה על גבר כי... בד"כ גברים רוצים זאת יותר מנשים, זאת עובדה (לא שנשים לא רוצות, אלא בתדירות וכמות פחותה). יתרה מזאת, גבר לא מסוגל לשמור על זקפה כאשר איננו מעוניין או נמצא בסיטואציה בה הוא לחוץ או מפוחד. בטח לא אם ה"אונסת" היא איזו מכוערת. הסיבה שאתה שומע יותר על אונס ע"י נשים זה כי מרבית הגברים שנאנסים ע"י גברים מפחדים לשתף ולספר, בגלל הפחד שהחברה תשים עליהם אות קלון כמו שהיא שמה על נשים שנאנסו, ואפילו יותר גרוע. הציפיה מגבר היא שיהיה גבר ויפרק את מי שינסה להכנס לו לתחת. כשאתה שומע על מישהו שנאנס ע"י גבר אתה חושב "איזה חלשלוש" או "איזה הומו". מהתגובה הזאת הם מפחדים ולא מספרים. וחבל. אבל אפשר להאשים רק את החברה והיחס שלה לפושעים ולקורבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. קשה לאישה לכפות את עצמה על גבר כי... בד"כ גברים רוצים זאת יותר מנשים, זאת עובדה (לא שנשים לא רוצות, אלא בתדירות וכמות פחותה). יתרה מזאת, גבר לא מסוגל לשמור על זקפה כאשר איננו מעוניין או נמצא בסיטואציה בה הוא לחוץ או מפוחד. בטח לא אם ה"אונסת" היא איזו מכוערת. הסיבה שאתה שומע יותר על אונס ע"י נשים זה כי מרבית הגברים שנאנסים ע"י גברים מפחדים לשתף ולספר, בגלל הפחד שהחברה תשים עליהם אות קלון כמו שהיא שמה על נשים שנאנסו, ואפילו יותר גרוע. הציפיה מגבר היא שיהיה גבר ויפרק את מי שינסה להכנס לו לתחת. כשאתה שומע על מישהו שנאנס ע"י גבר אתה חושב "איזה חלשלוש" או "איזה הומו". מהתגובה הזאת הם מפחדים ולא מספרים. וחבל. אבל אפשר להאשים רק את החברה והיחס שלה לפושעים ולקורבנות.

:xyxthumbs:

כול מילה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר לא מסוגל לשמור על זקפה כאשר איננו מעוניין או נמצא בסיטואציה בה הוא לחוץ או מפוחד. בטח לא אם ה"אונסת" היא איזו מכוערת.

האונסת תמיד יכולה לדחוף לו לפה איזה כדור ויאגרה...

למרות שזה לא כל כך סביר בגלל שהאונסת צריכה לחכות איזה 30 דקות עד שזה יתחיל להשפיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מביא את השטויות האלו? מפרק של Grumps?

למה שפשוט לא תסתכל על סטטיסטיקות. מספר הנשים האונסות הוא שואף לכלום. תבין, גם לאישה מאד מכוערת יותר קל להשיג מין מאשר לגבר ממוצע, במיוחד אם היא בררנית כמו גבר ממוצע. פשוט אין להן צורך לאנוס אלא אם מדובר במקרה נדיר של סטיה לא אופיינית לנשים - פדופיליה. היו מקרים מאד בודדים בהיסטוריית הפשיעה בהם נשים כפו עצמן על ילדים. בארץ ידוע לי על מקרה אחד של הזוג מתנחלים/חוזרים בתשובה שגם הסריט את המעשים שעשו בתינוק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סטטיסטיקה

מס' הגברים שנאנסו הוא נמוך פי 9 ממס' הנשים, אני בטוח שההפרש בדיווחים למשטרה הוא הרבה הרבה יותר גדול.

כל אישה שלישית נאנסה(סטטיסטיקה עולמית, ככה שזה לא מפתיע אותי).

בעשור האחרון מס' ההטרדות המיניות ומקרי האונס בארה"ב הוכפלו(!).

99% ממקרי האונס מבוצעים ע"י גברים.

רק 2% מהאנסים נתפסים(!).

10% מההטרדות המיניות מבוצעות ע"י נשים(השאר ע"י כלבים).

פדופילים אחראים לכ50% ממקרי האונס, 80% ממקרי האונס מבוצעים בנשים מתחת לגיל 25.

אחת מכל 4 סטונדטיות חוותה אונס/ניסיון לאונס.

אחד מכל 12 סטודנטים ביצע אונס/ניסיון לאונס.

^^^84% מהם כפרו באשמה.

56% מהסטודנטים נהגו(מלשון התנהגות, כן?) במכוון כדי לקבל סקס.

בעלי מוגבלות נאנסים/מוטרדים מינית פי 2 יותר משאר האוכלוסיה.

13% חוו אונס/ניסיון לאונס.

המספרים בקהילה הגאה מעט יותר גבוהים: 18% חוו אונס ו12% ניסיון לאונס(30% לעומת 25%).

60% ממכרי האונס נעשו בבית שמוכר לקורבן(אלימות בתוך המשפחה מישהו?)

מקרי האונס/הטרדה מינית בתוך המשפחה בקרב לסביות נמוך פי 2.

מקרי האונס/הטרדה מינית בתוך המשפחה בקרב הומואים גבוה פי 3.

רק שליש ממקרי האונס/הטרדה מינית בתוך המשפחה מדווחים למשטרה, כלל שחומרת המקרה יותר חמורה כך פוחתים אחוזי הדיווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי הרבה שטויות שנכתבו כאן (אחת מכל 4 סטודנטיות, שליש מנשות העולם.... טוב לא להגזים בבקשה)

הנתון שאני יודע בוודאות מדבר על כך שאחת מכל 9 נשים חוותה הטרדה מינית, חוותה משמעותו חוותה ולאו דווקא התלוננה ובסקאלה של החוק מדובר למעשה בכל אחת שאמרו לה הערה סקסיסטית הקלה ביותר ועד לתקיפה מינית של ממש ורק בהכללה האדירה הזו מגיעית לאחת ל9 נשים שזה המון, אז אני בטוח שלא שליש מנשות העולם נאנסו ובטח שלא אחת לכל 4 סטודנטיות.

לגבי עניין אונס הגברים, אם להיות פוליטיקלי קורקט זה שעניין התלונות של גבר כלפי אישה שואף לאפס זה לא אומר שהתופעה לא קיימת.

בחורה שקוראת לגבר כוסון בעקרון זו הטרדה, להגיד לגבר אני חולה על הריבועים שלך בבטן זו הטרדה, להתכופף בכוונה עם מחשוף עמוק, להתחכך ואפילו ללקק ארטיק בחושניות זו הטרדה מינית... אבל אם הגבר לא מתלונן זו פשוט איננה הטרדה (ותראו לי את המתחנגל שיתלונן :lol:).

כך קרה שלמראית עין הגברים הם המין המטריד ועניין ההטרדה המינית הוא "גברי" אבל זה לא נכון.

אני הייתי יכול להתלונן מספיק פעמים על דברים הרבה יותר חמורים (רופאה בצבא שביקשה ממני 3 פעמים במהלך בדיקה להתפשט ובדקה אותי למרות שהתלוננתי רק על כאבי בטן ואם יש קשר אז למה 3 פעמים, בחורה בתיכון שהרימה את החולצה שלה באוטובוס לכל נהג משאית שנסע מאחורינו וכמובן לא בחלה להתפאר במרכולתה גם לעיננו, אחראית המשמרת שלי שקראתי לה אחלה גבר והיא חפנה את שדייה באומרה "עם כזה דבר אתה קורא לי גבר?... אין לזה סוף, פשוט שלי ממש לא אכפת, שיגעו, שיגידו ומצידי אפילו שיהנו "על חשבוני" אם זה מפריע אני אגיד ואם לא מפסיקים רק אז אני אכנס באמאמאמאמא שלהם ואם צריך אתלונן, אבל לא על כל פיפס).

לגבי אונס, ביצוע אונס הוא כמעט בלתי אפשרי, כן ניתן לכפות זקפה על גבר (יש פשוט תגובות פיזיולוגיות לאקטים מסויימים שלא ניתן להתגבר עליהם) אבל זה כמעט בלתי אפשרי.

כדיי להרחיב לכם את האופקים, הדרישה הפרמיטיבית של הגוף היא:

לגבר - להפרות כמה שיותר נשים

לאשה - לברור בקפידה מי הגבר שיפרה אותה

לכן יצר האישה שונה לחלוטין, מעבר לכך מה שכנראה לא יודע לכם שהטרדה מינית לא תמיד מספקת את היצר המיני אצל גבר אלא את יצר השליטה, למשל אצל גורילות וכפי שראינו לא מזמן בחדשות אצל פילים ובכלל יונקים אינטיליגנטים, זכר בטבע תוקף באכזריות נקבה שלא נענית לחיזוריו וכך מוכיח את עליונותו.

אני לא פוסל אפשרות שנגע ההתנהגות האלימה הזו הוא שריד פרמיטיבי לאותו אילוץ טבעי של השגת עליונות בכפייה.

מעבר לכך אני סבור מעבר לכל ספק ששורש הבעייה הוא פסיכולוגי ולא פיזיולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אחרי הרבה שטויות שנכתבו כאן (אחת מכל 4 סטודנטיות, שליש מנשות העולם.... טוב לא להגזים בבקשה)

הנתון שאני יודע בוודאות מדבר על כך שאחת מכל 9 נשים חוותה הטרדה מינית, חוותה משמעותו חוותה ולאו דווקא התלוננה ובסקאלה של החוק מדובר למעשה בכל אחת שאמרו לה הערה סקסיסטית הקלה ביותר ועד לתקיפה מינית של ממש ורק בהכללה האדירה הזו מגיעית לאחת ל9 נשים שזה המון, אז אני בטוח שלא שליש מנשות העולם נאנסו ובטח שלא אחת לכל 4 סטודנטיות.

לגבי עניין אונס הגברים, אם להיות פוליטיקלי קורקט זה שעניין התלונות של גבר כלפי אישה שואף לאפס זה לא אומר שהתופעה לא קיימת.

בחורה שקוראת לגבר כוסון בעקרון זו הטרדה, להגיד לגבר אני חולה על הריבועים שלך בבטן זו הטרדה, להתכופף בכוונה עם מחשוף עמוק, להתחכך ואפילו ללקק ארטיק בחושניות זו הטרדה מינית... אבל אם הגבר לא מתלונן זו פשוט איננה הטרדה (ותראו לי את המתחנגל שיתלונן :lol:).

כך קרה שלמראית עין הגברים הם המין המטריד ועניין ההטרדה המינית הוא "גברי" אבל זה לא נכון.

אני הייתי יכול להתלונן מספיק פעמים על דברים הרבה יותר חמורים (רופאה בצבא שביקשה ממני 3 פעמים במהלך בדיקה להתפשט ובדקה אותי למרות שהתלוננתי רק על כאבי בטן ואם יש קשר אז למה 3 פעמים, בחורה בתיכון שהרימה את החולצה שלה באוטובוס לכל נהג משאית שנסע מאחורינו וכמובן לא בחלה להתפאר במרכולתה גם לעיננו, אחראית המשמרת שלי שקראתי לה אחלה גבר והיא חפנה את שדייה באומרה "עם כזה דבר אתה קורא לי גבר?... אין לזה סוף, פשוט שלי ממש לא אכפת, שיגעו, שיגידו ומצידי אפילו שיהנו "על חשבוני" אם זה מפריע אני אגיד ואם לא מפסיקים רק אז אני אכנס באמאמאמאמא שלהם ואם צריך אתלונן, אבל לא על כל פיפס).

לגבי אונס, ביצוע אונס הוא כמעט בלתי אפשרי, כן ניתן לכפות זקפה על גבר (יש פשוט תגובות פיזיולוגיות לאקטים מסויימים שלא ניתן להתגבר עליהם) אבל זה כמעט בלתי אפשרי.

כדיי להרחיב לכם את האופקים, הדרישה הפרמיטיבית של הגוף היא:

לגבר - להפרות כמה שיותר נשים

לאשה - לברור בקפידה מי הגבר שיפרה אותה

לכן יצר האישה שונה לחלוטין, מעבר לכך מה שכנראה לא יודע לכם שהטרדה מינית לא תמיד מספקת את היצר המיני אצל גבר אלא את יצר השליטה, למשל אצל גורילות וכפי שראינו לא מזמן בחדשות אצל פילים ובכלל יונקים אינטיליגנטים, זכר בטבע תוקף באכזריות נקבה שלא נענית לחיזוריו וכך מוכיח את עליונותו.

אני לא פוסל אפשרות שנגע ההתנהגות האלימה הזו הוא שריד פרמיטיבי לאותו אילוץ טבעי של השגת עליונות בכפייה.

מעבר לכך אני סבור מעבר לכל ספק ששורש הבעייה הוא פסיכולוגי ולא פיזיולוגי.

אם זה לא היה ברור, בכל מקום הנתונים היו בהתאם להגדרה החוקית של אונס/ניסיון לאונס/הטרדה מינית. ומצטער לאכזב אותך, אבל אם בארץ(לצורך העניין יש לציין שכמובן מדובר במדינה מערבית) 10% מהנשים חוו אונס, אז בהחלט יתכן ששליש מהנשים בעולם נאנסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי יכול להתלונן מספיק פעמים על דברים הרבה יותר חמורים (רופאה בצבא שביקשה ממני 3 פעמים במהלך בדיקה להתפשט ובדקה אותי למרות שהתלוננתי רק על כאבי בטן ואם יש קשר אז למה 3 פעמים, בחורה בתיכון שהרימה את החולצה שלה באוטובוס לכל נהג משאית שנסע מאחורינו וכמובן לא בחלה להתפאר במרכולתה גם לעיננו, אחראית המשמרת שלי שקראתי לה אחלה גבר והיא חפנה את שדייה באומרה "עם כזה דבר אתה קורא לי גבר?... אין לזה סוף, פשוט שלי ממש לא אכפת, שיגעו, שיגידו ומצידי אפילו שיהנו "על חשבוני"

חחח, ולזה אתה קורא הטרדה מינית...

מקסימום התערטלות בפומבי, הרי תסתכלו על המטנליות האגרסיבית של הגברים בארץ ותעשו אחד ועוד אחד.

ממה שקרה לחברה שלי לשעבר, אין לי ספק בכלל שרוב הנשים בוחרות שלא להתלונן. כל כך הרבה מקרים שמעתי, מידידות שלי, מחברים של ההורים, על כולם, זה בכל מקום, רק שאף אחת-ותהיו בטוחים כאן-לא תהיה גאה ותרוץ לספר דבר כזה, לכן זה שלא שמעתם על זה מקרוב זה לא אומר שזה לא שם- וזה אולי משהו שהגבר הטיפוסי לא מבין(במיוחד כזה עם מנטליות אגרסיבית).

אני רק יכול להציע לאותם גברים שמזלזלים וקופצים מיד להאשמות שווא לנסות לדמיין את עצמם באותה סיטואציה, אם יש להם מספיק דימיון מפותח לזה, ולראות אם הם היו רצים לספר לחבר הגבר שלהם, או לכל מי שהם מכירים, וגם ללכת להתלונן במשטרה זה חתיכת סרט, פשוט סיוט, תאמינו לי אף אחד לא רוצה לעבור את זה וכולם רק רוצים לשכוח שזה קרה.

לא אכפת לי אם זה תלונות שווא, שיזהרו...שיזהרו, שיחשבו פעמיים..מכל המקרים שקיימים נראה לי ש-80% מהנשים בארץ הן מוטרדות מינית בצורה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב היפוטטי, אישה נותנת לגבר טפיחה על התחת, הגבר לא נפגע מזה, להפך.

גבר נותן לאישה טפיחה על התחת, האישה רצה למשטרה :screwy:

זה כבר עניין באמת אישי. נשים הן בהחלט יותר פגיעות בנושא הזה, ומה שגבר יכול לפרש כמחמאה, אישה תיפגע מזה. נראה מה היית אומר אם מישהו (לא אתה) היה טופח לחברה שלך על התחת. תחשוב שגבר אחר היה טופח לך על התחת... לא, לא ידיד שלך בצחוק. סתם איזה מתחנגל בעבודה או לא יודעת איפה.

1 מתוך 9 עברה הטרדה? ממש לא כך. אולי 9 מתוך עשר. זה שהן לא רצות לדווח על כל הטרדה, זה לא אומר שהן לא מוטרדות, ולא nosterdumbus, לא מדובר בשרבוב שפתיים ושריקה מגונה מאיזה ערס כמוך. ואם אתה טוען שמה ש"עשו" לך זאת הטרדה מינית, אז אתה הוזה. אה כן, ולמה לא התלוננת? אולי נהנית מהנוף? זה כמו לאכול חצי מנה במסעדה ואז לבקש שיחליפו לך כי זה לא טעים. ::)

1 מתוך כל 3 נאנסו? אולי בסודן. גם עם הפראמטרים של מדינות עולם שלישי, מדינות שנמצאות במצב מלחמה מתמיד שם אונס זה דבר ש"ברגיל", קשה לי להאמין שהנתון כל כך גבוה. אולי 3 או 4 מתוך 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...