הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ביקשתי שתחשוף את כל סודותיך המקצועיים מאסטר דימה.

פשוט איך אתה עושה את זה בכללי, זה פוגע בזכוכית או במשהו ואז חוזר לקיר?? אתה מכסה את העינית? או שאתה סתם מקרין לקיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה...

ראיתי שיש סירטונים שאנשים שם משתמשים במשקפיים

מאיזה עוצמה צריך את המשקפיים האלה? איך הם נקראות? איפה קונים?

ואף אחד לא מפחד שזה יחזור לעיניים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם אתה לוקח 5mW ומקרין על הקיר שקרוב אליך זה מגיע לעיניים שלך, כי הקרני אור נשברות ומגיעות אליו בחזרה, בגלל זה תראה שזה מסנוור אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לא מזמן ניתוח ברגל, אז בפיזוטרפיה עושים לי עכשיו טיפולים בעזרת מכשיר ... מין מכשיר בגודל של מחשב ~ שיוצא ממנה כבל שמחובר ל"עט" שממנו מוקרן הלייזר... החלק הכי מפחיד הוא שאשקרה חייבים להשתמש במשקפים נוגדות קרינה מיוחדות 8) (אחת לי ואחת לפיזוטרפיסטית)

שמים את זה על הרגל בנקודה מסויימת עד שהזמן הרצוי עובר או עד שזה שורף כבר יותר מידי :smile1:... (אני חייב לנסות לשרוף עם זה משהו :hat:)

משהו כמו 10 שניות ואז 5 דקות הפסקה כפול 3 פעמיים

ד"א לקרן אין צבע... לא רואים אותה בכלל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לא מזמן ניתוח ברגל, אז בפיזוטרפיה עושים לי עכשיו טיפולים בעזרת מכשיר ... מין מכשיר בגודל של מחשב ~ שיוצא ממנה כבל שמחובר ל"עט" שממנו מוקרן הלייזר... החלק הכי מפחיד הוא שאשקרה חייבים להשתמש במשקפים נוגדות קרינה מיוחדות 8) (אחת לי ואחת לפיזוטרפיסטית)

שמים את זה על הרגל בנקודה מסויימת עד שהזמן הרצוי עובר או עד שזה שורף כבר יותר מידי :smile1:... (אני חייב לנסות לשרוף עם זה משהו :hat:)

משהו כמו 10 שניות ואז 5 דקות הפסקה כפול 3 פעמיים

ד"א לקרן אין צבע... לא רואים אותה בכלל ;D

אינפרא אדום...

בדיוק מכרתי אינפרא אדום.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...