הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW! - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלייזר הירוק שלי - הגיע 125mW!

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אילו שאלות?

אלו?

שים ומהר :smile1:

600 דולר אחד ???כל הקניה ?

או 15 דולר אחד ?

אולי הם אמרו 15 דולר כל עט מתפקד

הייתי בטוח שעניתי..

בכל אופן, 2 לייזרים ב600 דולר.

הם התכוונו שהם יכתבו במשלוח שאלה עטים נובעים זולים(15$) כדי להימנע ממכס...

עכשיו עניתי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים ומהר :smile1:

600 דולר אחד ???כל הקניה ?

או 15 דולר אחד ?

אולי הם אמרו 15 דולר כל עט מתפקד

עניתי לך כבר במקומו, אבל הנה שוב:

כל אחד עלה 300$ + 9$ משלוח. שניהם ביחד 618$ סה"כ, בשקלים זה יוצא 2625 ש"ח.

15$ הם הצהירו על שווי החבילה של כל עט עבור המכס כדי להתחמק מתשלום מכס ומע"מ של משהו כמו 100$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מ- DG ?? ?!??!?!?!

NL הרבה הרבה יותר טובים בקטע של שריפת דברים !

הקרן שלהם בגודל של 1 מילימטר ושל DG גודל 1.2 מילימטר , מה שכן לשתיהם יש את אותו הזוית של איבוד הפוקוס .

מה עוד, NL יותר זולים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתך לא מעניינת אותי, בעיקר מכיוון שיש המון אנשים שמתעניינים בליזירים האלו

בנוסף, הולך להגיע הליזיר החדש שהוא ויכולתיו יעניינו ה-מ-ו-ן אנשים.

יש גם אנשים שלא מגיבים, אך נהנים לקרוא את הדיון הזה ואת הודעותיו החדשות.

והכי חשוב: אתה לא מנהל הפורום הזה ואם הדיון לא מעניין אותך אישית, פשוט מאוד - אל תיכנס אליו יותר. השורה הזאת של שם הדיון בדף הפורום "כללי" לא תפריע לך, פו*.

אתה חצוף .

1+

1+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני חנונים תשבו בשקט,הוא צודק לגמרי,נמאס לי לראות תדיון הטיפשי שלכם בהודעות חדשות שלי,אתם החוצפנים פה ואתם עוד מעיזים להגיב,סתמו תפה,לא מספיק שבעלי האתר נחמדים מספיק כדי לתת לכם למכור מוצרים כל גבי הפורום,מה שלא מובן לי,כי וואלה גם לי יש משהו למכור למה שאני לא אפתח על זה דיון?

זכותו המלאה להתלונן,כי אתם עוברים על חוקי הפורום,ואתם מעיזים להוציא מהפה שלכם תמילה חוצפה?

קיצר הדיון כבר מזמן הפך מדיון של מידע על לייזרים ליחצנות פרטית שלכם,שני עסקנים קטנים,תנהלו תחשבונות שלכם בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^תודה.

שני חנונים תשבו בשקט,הוא צודק לגמרי,נמאס לי לראות תדיון הטיפשי שלכם בהודעות חדשות שלי,אתם החוצפנים פה ואתם עוד מעיזים להגיב,סתמו תפה,לא מספיק שבעלי האתר נחמדים מספיק כדי לתת לכם למכור מוצרים כל גבי הפורום,מה שלא מובן לי,כי וואלה גם לי יש משהו למכור למה שאני לא אפתח על זה דיון?

זכותו המלאה להתלונן,כי אתם עוברים על חוקי הפורום,ואתם מעיזים להוציא מהפה שלכם תמילה חוצפה?

קיצר הדיון כבר מזמן הפך מדיון של מידע על לייזרים ליחצנות פרטית שלכם,שני עסקנים קטנים,תנהלו תחשבונות שלכם בפרטי.

אני אשמח לראות איפה ראית אותי מציע למישהו לקנות ממני משהו? מעבר לעובדה שפעם אחת ציינתי שאני מוכר. גם אם מישהו פונה אלי דרך הפורום אני מדבר איתו בפרטי.

עוד חוצפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+2 :xyxthumbs:

ולא רק חנונים, חנונים טורבו (קראתם את מה שאור כתב).

מילא אקדח, אבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל עם WL. המחירים של NL וDL דומים לחלוטין, היתרון של NL הוא שניתן להוסיף 20$ עבור הקופסה המגניבה שלהם ונדמה לי שיש להם תוכנית אחריות מורחבת.

אני לא מתבלבל !

WL בכלל גרועים ! - גודל קרן : 1.2 זוית שהקרן מאבדת את הפוקוס 1.5 !!!!!!

NL מעולים ! - גודל קרן 1.0 זוית שהקרן מאבת מהפוקוס 1.2 !

DL טובים אבל לא יותר - גודל קרן 1.2 זוית שהקרן מאבדת פוקוס 1.2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...